Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 57 ~

  • 41 820
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 22

Ох, благодаря, че ми припомни... Laughing бях забравила... ooooh!

Илда  Hug
и аз съвсем забравих  така е с Фемир, Фемир  Kissing Heart

# 676
  • Мнения: 11 820
Капризче, Hug  hahaha моя красавец как денси  Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 21 201
Аз от Фемир,нищо друго не може да ми грабне погледа,само тях си зяпам,нищо не ми е интересно вече,направо не знам какво ще се прави #Silly #Silly
И аз съм същата китка, нищо не ми хваща окото, а и вече спрях да се надявам, че друг сериал така, ще ми влезне под кожата занапред. Rolling Eyes

# 678
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Деми, Hug

mi6entse, Hug в 50 епизод Мехмет искаше да води Фериха на лекар и Емир като разбра беше бесен... ooooh!

Наде, в този момент от 34 епизод няма да забравя физиономията на Сехер, когато Емир хвърли пръстена в морето... Joy

# 679
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528

  Whistling Whistling

# 680
  • Мнения: 128

   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  развалиха ни момента с това пурпурно перде Crossing Arms
Страхотен момент!

# 681
  • Мнения: 21 201
ООООххх чета ви постоянно и отговаряте на много мои въпроси въртящи се в главата ми. И аз като повечето от вас съм завладяна от Фемирската магия.... Прекарвам всяка свободна минута да ви чета, и да следя за нова преведена серия... Всички на турски съм ги изгледала, но друго си е да разбереш за какво точно става дума.
Днес се замислих, четейки преведени някой от диалозите, които са от все още не преведени серии, коя беше серията, в която искаха от Фери да си направи тест за девственост.... Имаше някаква преведена част от тази серия, където Емко се беше възмутил на това.... но в крайна сметка какво излезе..... не ми стана ясно... има и други неща, които не съм си изяснила все още... гледала съм малко хаотично сериите, но това сега ме загложди..... Почвам да си подреждам сериите и ще ги гледам за пореден път... една след друга.
ииии тук дойде момента да ставам от компютъра, че на мъничето му омръзна да гледа хубавите кака и батко..... хи хи хи

50
Скрит текст:
Ф: Какво стана?
Е:Защо не ми каза? Как можеш да не ми кажеш такова нещо?
Ф: Сехер Естествено, че е Сехер
Е:Вече не мога да издържа на това.
Ф-Търся удобен момент, малко остана. Искам да кажа, но когато се сетя за баща си в болницата и не мога.
Е:Как може да не ми кажеш? Не сме принудени да те унижават така
Ф:И без това не приех.

Е:Ние се оженихме. Ти си долу, а аз горе. Опитвам се да те видя тайно.
Ако въпроса е баща ти- той да не знае, но другите да знаят - майка ти, ляля ти, онзи маниак брат ти.

Ф; Ако въпроса не бе баща ми, щях да кажа.
Е: Да питам нещо - страхуваш се само за баща си, така ли?
Ф; Да, за баща ми.
Е: Е, тогава, да кажем на другите, само не на баща ти.
Ф: Не че другите няма да му кажат. Ще разберат и, ще се отдръпнат. Аз мога да се боря за сметка на живота си, но не и за сметка на живота на баща ми.

Ф; Моля те не прави така. Ако правиш така, няма да мога да се боря.

# 682
  • Мнения: 21 201

Наде, в този момент от 34 епизод няма да забравя физиономията на Сехер, когато Емир хвърли пръстена в морето... Joy
Искаше и се да се хвърли след него едва ли не, беше много тъжна Сахерлита.

# 683
  • Русе
  • Мнения: 301
ild7210 в крайна сметка заведе ли я или Емко не позволи да я унижават така?

# 684
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Ганушка  Hug Мерси   bouquet релаксче  Hug Ирка  Hug

Ханде и тя искала да бъде на подиума до Корай и Емир  Mr. Green

Джансу пак е на пътеката ама никой не успя да я поеме  Mr. Green

# 685
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
ild7210 в крайна сметка заведе ли я или Емко не позволи да я унижават така?

Фериха не се съгласи. Peace Емко нямаше думата... ooooh!

# 686
  • Русе
  • Мнения: 301
Neidjal благодаря ти, сега ми се изясни вече... поне тази част  Simple Smile Продължавам да чакам преводите с нетърпение и огромно благодаря на всички полагащи труд, да зарадват нас, лудите ФЕмирки....

# 687
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Ами тя така е набрала скорост,че може и на острова да отиде направо Mr. Green

# 688
  • Мнения: 21 201
Охххх, скъсвате ме с тези гифчета. Joy
mi6entse, питай щом ти изникнат и други въпроси.

# 689

Общи условия

Активация на акаунт