Професионални серии за коса - тема 50

  • 67 919
  • 771
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 372
Ина, моя съвет е да смениш термозащитата. Още повече щом не я чувстваш твой продукт.
Огледай Смуут Велур на Л'ореал Пр., Юник Уан на Ревлон и с особено внимание към Хрома Термик на Керастаз - отличен продукт, но не виждам много хора да го споменават. А е силно подходящ за тънка коса.

# 736
  • Мнения: 213
В Златна-та Рибка днес и утре намаление на всички продукти -5% Tired...Не ми е достатъчно обаче Joy Joy

# 737
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Великденска промоция 5 процента, ужас...

# 738
  • Мнения: 21 313
Великденска промоция 5 процента, ужас...
В ЗР ли ?

# 739
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Да, там Simple Smile

# 740
  • Мнения: 12
На по-скъпите продукти отстъпката идва около 4-5-6 лв. не е зле. На мен ми допада. Инициалиста е на 62 лв. Аз много се заглеждам в  серията на Kerastase Elixir ultime. И ако някой има впечатления нека да сподели.

# 741
  • Мнения: 21 313
Kerastase elixir ultime ми е може би една от любимите серии - шампоан + маска , заслужават си  Peace

# 742
  • Мнения: 766
не че 5% е много, ама и без това се чудех какво да поръчвам ...
Някой ползвал ли е на CHI - Nourish intense Овлажняване за сухи коси?
Колебая се между тази серия и тази на LAKME - TEKNIA Deep Care
Искам нещо хидратиращо, какво ще ме посъветвате?

# 743
  • Мнения: 812
 Голямата промоция..............  Tired

# 744
  • Мнения: 372
Kerastase elixir ultime ми е може би една от любимите серии - шампоан + маска , заслужават си  Peace

С Олео Релакс и с Бейн Сатин/Маскинтенз те моля да ми ги сравниш.
Помня, че си ползвала и тях.


Allaya, моята препоръка Moisture на Joico.
Deep care e протеинова, другата - подхранваща.

# 745
  • Мнения: 293
Отдавна не съм писала, но влизам да похваля серията за блондинки на Алтерна. Прави ми впечатление сменените опаковки с доста по-некачествени. Няма и ефект от "тонирането" на косата, но шампоанът и балсамът действат много добре на косата ми. Много ми харесват, пак бих поръчала, консистенцията и качеството са много добри.

# 746
  • Мнения: 766

Allaya, моята препоръка Moisture на Joico.
Deep care e протеинова, другата - подхранваща.

Благодаря ти, но Joico в ЗР няма, а в Ензо има само някакво мляко за коса, няма шампоан и балсам. Sad
Аз нищо не разбирам, но коя е по-удачна от двете - протеинова или подхранваща?  newsm78

А - Омекотяващ балсам/шампоан за твърда и непокорна коса Redken All Soft 250 мл.?

# 747
  • Мнения: 372
Може би трябва да започнем с:
Какво очакваш от косата си? Каква си я представяш?      Hug


Виолетова, безкрайно се радвам дa те  "видя".      Hug
Ти и още няколко момичета много липсвате в темата.

# 748
  • Мнения: 21 313
Kerastase elixir ultime ми е може би една от любимите серии - шампоан + маска , заслужават си  Peace

С Олео Релакс и с Бейн Сатин/Маскинтенз те моля да ми ги сравниш.
Помня, че си ползвала и тях.


Allaya, моята препоръка Moisture на Joico.
Deep care e протеинова, другата - подхранваща.

Трудно ми е сравнението,и даването на оценки,но ....маскинтенс ползвам,когато косата ми стане много ,много суха ,най-вече това става от пресата ,а за еликсир ултим косата изглежда по-лътна,при мен поне,може би защото косата ми е гъста,подхранена,мека +блясък  Peace ,олео релакса по-скоро ми изглажда косата

# 749
  • Мнения: 293
Може би трябва да започнем с:
Какво очакваш от косата си? Каква си я представяш?      Hug


Виолетова, безкрайно се радвам дa те  "видя".      Hug
Ти и още няколко момичета много липсвате в темата.

  bouquet

И на мен ми домъчняхте  Hug

Следващата ми покупка ще е Joico Moisture Recovery, това съм наумила и ще пиша отзиви. Фен съм и на Инициалист вече  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт