София - Западен парк, Красна поляна, Разсадника, Илинден

  • 22 370
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 274
Ее, хайде сега!
Ами аз като заглеждам тайнствено всяка майка, с която се разминавам, търсейки форумски признаци ! Laughing
Може би трябва да пуснем снимки на нас  си с количките....(точно такава, разбира се, в момента нямам)...
Бънди, а ти случайно да беше на спирката на 72 в четвъртък около 11 ч.?(една година се дебнем с теб,ейййй...) Laughing

# 61
  • Мнения: 429
Това за снимките е добра идея.  Laughing

# 62
  • Мнения: 1 320
 Flutter

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 11:01 от vpam

# 63
  • Мнения: 429
Само да се оправи малко времето и ще направим една сбирка  Wink

# 64
  • Мнения: 1 320
 Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 11:02 от vpam

# 65
  • Мнения: 429
Днес някой ще излиза ли

# 66
  • Мнения: 489
  Здравейте на всички мами от нашия район.

  Hands Clap
Честита Баба Марта!!!Много здраве на вас и на вашите семейства!!!

Реших и аз да се представя тук:) Може би с някои се познаваме лично. Хубаво е, че има такова място за обмяна на идеи, където да можем да споделяме за всичко което ни вълнува.
newsm10

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 15:51 от Desirela

# 67
  • Мнения: 1 022
  Здравейте на всички мами от нашия район. Честита Баба Марта!!!Много здраве на вас и на вашите семейства. Реших и аз да се представя тук:) Може би с някои се познаваме лично. Хубаво е, че има такова място за обмяна на идеи, където да можем да споделяме за всичко което ни вълнува.
Laughing

# 68
  • Мнения: 1 753
Бънди, а ти случайно да беше на спирката на 72 в четвъртък около 11 ч.?(една година се дебнем с теб,ейййй...) Laughing

Малко вероятно е да съм била аз...
Аз съм с къса коса и червена количка Laughing Като се снимам ще ви се покажа  Wink

# 69
  • Мнения: 2 274
Аааа не беше с количка.

# 70
# 71
  • Мнения: 1 809
Ето ме и мен (тук съм кума)   Flutter
А Хриси е в подписа ми (от ляво  Mr. Green)

# 72
  • Мнения: 1 753
Ето ни нас, ама без количката Като излезем навън ще се снимаме и с количка. Grinning

# 73
  • Мнения: 429
Абе Жени страшна снимка си сложила. Аз дето те познавам няма да те позная по нея Laughing

# 74
  • Мнения: 429
Има ли желаещи за една среща утре

Общи условия

Активация на акаунт