София - Западен парк, Красна поляна, Разсадника, Илинден

  • 22 410
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 274
Абе Жени страшна снимка си сложила. Аз дето те познавам няма да те позная по нея Laughing
Laughing права си - направо съм се маскирала!
Добре, че количката се вижда! Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 5 289
Я,къде сте се скрили вие тука от Западен парк и сие?Аз се чудя къде изчезнахте,а тук имало темичка специално за нас.Ми да си кажа......в 121 блок сме,тука до нас има някакво у-ще ама незнам кое е.Каква е тази Дрина?Градинка ли е кафе ли е,що ли?Когато излизам срещам толкова майки с колички,особено по алеята към Рамстор,ама не ми е удобно много много да се заглеждам,а камо ли пък да питам ,, Laughingпък и не виждам познати мутри..

# 77
  • Мнения: 910
някой може ли да даде адреса на Дрината, или линк към карта newsm78
ние бришем улиците по цял ден, а ще се радвам да се запозная с други мами Hug

# 78
  • Мнения: 429
Ами и ние по алеята се разхождаме. Скоро ще пратя снимки. Иначе от днес ще сме с нова количко- жлто и сиво. Ако някой ме познае да се обажда.
А дрината е по улицата на фантастико, едно кафе. Абе не мога много да я  обясня, но до нея има едно голямо синъо кафе, дето не работи вече

# 79
  • Мнения: 429
Абе в тая тема май не се пише много, много. Я моля ви малко по активно.  Crossing Arms

 Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2 614
Ние също много се разхождаме и често сядамена Дрината. Ние сме 2 мами аз със синьо-червена количка и jenymama със синьо-жълта.
Голям майтап е, че около Дрината всички майки се гледат изпитателно, сякаш форума дава външни белези и ще ги забележим. Затова идеята за гривни беше добра, ама нещо спряха разговорите по въпроса - това май не беше за тук Embarassed

# 81
  • Мнения: 2 274
Аз си мислех да избродирам надпис БГ-МАММА  на количката!  Laughing

# 82
  • Мнения: 910
а къде е това Фантастико, сори за глупавите въпроси ама там познавам само булеварда Стамболийски Embarassed

# 83
  • Мнения: 1 320
http://www.bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=724c9d4a6 … e1abd32dc1f6eb0c8

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 17:54 от vpam

# 84
  • Мнения: 910
много мерси, сега вече ми стана ясно къде се събирате Hug
скоро ще се включим и ние само временцето да се пооправи  bouquet

# 85
  • Мнения: 1 320
Дрината не е ли до църквата ?

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 17:52 от vpam

# 86
  • Мнения: 1 809

Не е там  Wink
а  ТУК
Отдясно на кръгчето има розово квадратче това  е Рамстор    Grinning

# 87
  • Мнения: 429
Да много е смешно това с оглеждането. И аз съм зяпала така по майките.
Ами сега разучавайте къде е дрината и като се стопли сме там.

# 88
  • София
  • Мнения: 5 289
Абе нещо не се светнах къде е тая Дрина,като застана на входа на Фантастико накъде да хващам?

# 89
  • Мнения: 910
това тук нещо не излиза newsm78

Общи условия

Активация на акаунт