Училище в Пловдив след 4 клас

  • 11 457
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54 635
Също препоръчвам Патриарх Евтимий , профилирани паралелки . Peace
Обучението е на ниво . Дисциплината - също .

# 16
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 9

Аз съм учителка в арменското и се гордея с това! Децата ми тази година имат среден успех на НВО много добър, имам пълни шестици! Деца, които не са отишли на нито един частен урок по български език, вадят оценки над 5! Миналата година училището ни е в първите 10 по успех от НВО! За тази година още не е излязла класацията, но знам, че  ще сме пак там. С какво нашето училище е предизвикало омразата ви, не знам?!? Ако детето ви е завършило при нас тази година 7 клас, би трябвало да знаете коя съм,какво  не е получило детето ви в часовете ми?
Мога да ви кажа къде да не го записвате - в Арменското училище.....за голямо съжаление от едно от най-добрите училища в Пловдив, сега са го превърнали в кръгла нула,един-двама са учителите,които владеят учениците,станалите са срам за учителската професия.

# 17
  • Мнения: 7
Искам да побутна малко темата напред.
Предстои ни от есента да сменим училището. Младежът ще е в 5 клас, не обича особено математиката, но може би ще трябва да я научи. Нали след 7 клас все това изискват...
Мненията тук се покриват с тези, които са споделени и от мои близки. Малко повече информация за "Паисий Хилендарски"?
За всички които се интересуват от темата: в "Душо Хаджидеков" с 5 клас от есента ще работи страхотна учителка по математика - г-жа Дора Ангелова. Е, децата не я харесват особено, защото дава домашни - само от сборници, но ги научава на математика!

Общи условия

Активация на акаунт