Бургас: Ясли, градини, занимални със специални занятия - 5

  • 32 068
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 775
Момичета искате ли да сложим малко повече в заглавната страница на темата(като в тази за София) така няма да се пита едно и също през две страници.  bouquet

# 16
# 17
  • Мнения: 159
запис   bouquet

# 18
  • Мнения: 319
Да навсякъде е така. И според мен е  логично. Все пак ползваш общинска градина, редно е.


Има ли в друг град такова изискване да си платиш данъците за да запишеш детето си на градина?

# 19
  • Мнения: 50
Здравейте, извинете, ако въпроса ми се повтаря. Къде мога да вида колко свободни места има в детските заведения?

# 20
  • Мнения: 775
Здравейте, извинете, ако въпроса ми се повтаря. Къде мога да вида колко свободни места има в детските заведения?

http://www.dzburgas.org/index.php?controller=FrontPages&action=stats

# 21
  • Мнения: 50
Благодаря много Simple Smile

# 22
  • Мнения: 103
Здравейте момичета! Ние сега март станахме на 2 и сме на ясла.Сега трябва да кандидатстваме и за градина,обаче как става? Пазят и мястото,ако я приемат,докато стане на 3 или може да тръгне и на 2 и половина?
 newsm78

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 529
Щом март 2014 ще стане на 3, значи ще кандидатствате за ДГ през 2014 година.

# 24
  • Мнения: 2 216
Пазят и мястото,ако я приемат,докато стане на 3 или може да тръгне и на 2 и половина?
 newsm78
Нито пазят място, нито може да тръгне на 2.5 г на градина.

# 25
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте момичета! Ние сега март станахме на 2 и сме на ясла.Сега трябва да кандидатстваме и за градина,обаче как става? Пазят и мястото,ако я приемат,докато стане на 3 или може да тръгне и на 2 и половина?
 newsm78
Ще кандидатствате 2014, зависи в коя градина, там ще ви кажат кога ще могат да вземат детето, може още от юни да започне или от септември, през това време ще си ходи на ясла.

# 26
  • Мнения: 253
pepita1973   bouquet
Аз съм от тези които са загубили паролата, видях че има опция за изпращане на нова на ел.пощ.Някой възползвал ли се е от тази стъпка ?

И аз съм от тези Embarassed,незнаех че трябва да се пази newsm78.

# 27
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
pepita1973   bouquet
Аз съм от тези които са загубили паролата, видях че има опция за изпращане на нова на ел.пощ.Някой възползвал ли се е от тази стъпка ?

И аз съм от тези Embarassed,незнаех че трябва да се пази newsm78.
Не разбирам за каква парола говорите  newsm78

# 28
  • Мнения: 513
здравейте ние живеем в Славейков, и сега ще се записваме за ясла, но съм в чуденка къде да я запиша newsm78 Брезичка или Моряче , ако някой има отзиви да сподели, ще съм благодарна.  Peace

# 29
  • Мнения: 114
И аз съм в голяма чуденка все още - ясла номер 3 на "Сан Стефано" или в Меден рудник (с различни адресни регистрации сме) ... Някой има ли отзиви за ясла номер 3?

Последна редакция: чт, 28 мар 2013, 14:10 от vichon

Общи условия

Активация на акаунт