Красиви хора

  • 32 490
  • 844
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Познавате ли такива? Разпознавате ли ги, без да ги познавате?
Къде се крие красотата всъщност? В какво се състои/изразява?
А?

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 845
Познавам, да. Добри и честни хора, позитивно настроени и в тежки моменти. От устите им никога не съм чула да излиза лоша дума за някой, злословенето и клюкарството са им чужди.
Много ми се иска да съм като тях, имам примера им, но защо не го следвам  Confused

# 2
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Красив- душевно, красив- сърдечно, красив интелектуално. Физическата красота е преходна в повечето случаи компенсира липсата на първите три  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 907
Тук съм  Hug Кой ме вика  Flutter

# 4
  • UK
  • Мнения: 5 999
Тук съм  Hug Кой ме вика  Flutter
Flutter и аз съм тук, красива и отвън и отвътре Crazy

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 744
ТцЪ, темата е за мен!

# 6
  • Мнения: 4 413
Всички малчугани и тук там някой пораснал,но запазил нещичко от детската невинност някъде дълбоко в душата си.

# 7
  • Мнения: 5 892
Физическата красота е субективна. И ако не е подплатена с нещо "от вътре", файда няма. Иначе- позитивно настроените хора, лишени от злоба и завист

# 8
  • Мнения: 2 070
ТукА всичките сте такива Laughing

# 9
  • Мнения: 2 401
Никаква връзка ли няма между душевната и физическа красота?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Никаква връзка ли няма между душевната и физическа красота?
Аз съм красива и отвътре, и отвън. И личният ми лекар го потвърждава.

# 11
  • Мнения: 15 619
Никаква връзка ли няма между душевната и физическа красота?
Аз не знам за закономерна връзка между двете.

# 12
  • Мнения: 1 907
Връзка между външната и вътрешната красота няма, наистина, но аз съм фен на физиогномиката и намирам известна закономерност между двете. Особено що се отнася до тънките устни и острата брадичка. Ако се намеси и дребен ръст, положението става интересно.

# 13
  • Мнения: 2 216
Душевно красивите ми стават автоматично много симпатични, без значение как изглеждат
Мислех, че рядкост са хората, които съчетават душевна и физическа красота, а тук всички се обявили за такива Mr. Green
П.С
Елиас какво е за теб дребен ръст, че не съм баскетболистка

# 14
  • Мнения: 1 907
Душевно красивите ми стават автоматично много симпатични, без значение как изглеждат
Мислех, че рядкост са хората, които съчетават душевна и физическа красота, а тук всички се обявили за такива Mr. Green
П.С
Елиас какво е за теб дребен ръст, че не съм баскетболистка
Под 1,62-1,63, но зависи от поколението, все пак.
Теорията, че физически красивите хора са грозни вътрешно е точно толкова вярна, колкото е вярно, че блондинките са глупави. Ясно е от кого е съчинена  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт