Денсинг старс България по Нова тв - сезон 2013 - тема 2

  • 28 222
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 7 858
На финал виждам Елен, Стела, Люси и Део.

# 721
  • Мнения: 6 604
На финал виждам Елен, Стела, Люси и Део.
Аз прибавям и Ангел. За мен е доста пластичен и бях много изненадана ,че вчера бяха на елиминации.

# 722
  • София
  • Мнения: 7 858
Ангел се справя много добре, но няма толкова фенове колкото другите, за това го поставям на 5 място.
Но могат да поспорят с Ицо, само защото за него гласуват повече, иначе в танците Ангел е много по- добър.

# 723
  • Мнения: 872
Доволна съм,че си замина Андреа.Толкова отегчена изглеждаше,все едно с белезници я бяха докарали в шоуто.Иначе,в интерес на истината,снощи танцуваше по-добре от понеделник.
 Колкото и да ми е симпатична Латинка,мисля,че и тя трябва да си ходи вече.Мисля,че се измори жената и на нея й се ходи.
  Петко няма какво да го коментирам - пластичен е като дърводелски метър.Същото важи и за Румен,но той поне се старае.
   Със смесени чувства съм за Ицо.Семпатичен ми е,но чак толкова не му се отдават танците.
   Много ме кефят Ангел и Дорина,много за свежи,недоумявам,защо бяха на елиминации.
   Део и Елена също ми харесват,даже мисля,че след Стела и Наско,са те по танцувални умения. На Стела не може да се отрече,че танцува най-добре,но тя все пак е професионална каскадьорка и гимнастичка и според мен не трябваше да е в това шоу за аматьори.
  Елен и Люси също са добри,не мога да преценя от двамата кой ми харесва повече.
   В резюме - според мен ,трябва да спечели Део  bowuu

# 724
  • Мнения: 4 864
Според мен Латинка наистина гледаше към изхода ,но след като тя направи изказването си,че е готова да си тръгне, от продуцентите или там, който го решава тея неща реши да се смили над нея и логично остави Ангел в играта. Тази седмица й се размина на Латинка, но следващата според мен е нейния час

# 725
  • Мнения: 18 641
На Стела не може да се отрече,че танцува най-добре,но тя все пак е професионална каскадьорка и гимнастичка и според мен не трябваше да е в това шоу за аматьори.
 

Не само гимнастичка и каскадьорка, но и танцьорка и то явно много добра, за да попадне в състава на турнета на Рики Мартин.

# 726
  • Мнения: 9 236
Сега са 10 двойки вече !

Да знае някой май за финала, нали 5 двойки оставаха ? newsm78
1. Стела
      2. Елен
      3.Глория
      4.Део
      5.Люсил


Моята класация
а тези по реда си си отиват
Румен;Ицо;Ангел;Петко;Латинка
отзад напред или обратно все тая

# 727
  • Мнения: 4 607
Аз ги подреждам:

1. Део
2. Елен
3. Ангел
4. Стела
5. Глория (тук ми се иска да е Ицо, но Гло е по-добра в танците, няма да си кривя душата Rolling Eyes)

За отпадане:

1. Петко
2. Румен
3. Латинка
4. Люси
5. Ицо

# 728
  • Мнения: 3
Може ли някои да ми даде линк от вчерашния епизод ?

# 729
# 730
  • Мнения: 9 236
Може ли някои да ми даде линк от вчерашния епизод ?

  bouquet

http://www.dancingstars.bg/

# 731
  • Мнения: 170
Сега изгледах предаването от петък и ... Ох, добре, че разкараха Андреа, много неприятна тази жена, бе....ама многоооо....изобщо не ми допада, нито като визия, нито като поведение, нито пък като танци....

# 732
  • Мнения: 872
 На Фил, горкия, му върви все с по-възрастни партньорки - в предишния сезон с Аня Пенчева,сега с Латинка.Очаквам другия сезон да е със Стоянка Мутафова  Joy

# 733
  • Мнения: 18 036
Фил не беше ли с Илиана Раева? Или пропускам някой сезон  newsm78

# 734
  • Мнения: 872
Грешката е моя.Гуглето ми подсказа,че Аня е била с Рангел Спиров  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт