Денсинг старс България по Нова тв - сезон 2013 - тема 2

  • 28 227
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 864
ДОбре, защо всички оправдават Андреа, че имала работа и нямала време за репетиции. Другите не са ли заети хора?? Като е заета А. да си ходи.

# 706
  • София
  • Мнения: 15 498
ДОбре, защо всички оправдават Андреа, че имала работа и нямала време за репетиции. Другите не са ли заети хора?? Като е заета А. да си ходи.
И аз за Андрея да си ходи..

# 707
  • Мнения: 4 864
Защо не пуснаха Краси да се лекува тая вечер, а се мъчи милия без глас и му се смеят Sad

# 708
  • Мнения: 3
Гримьорите на шоуто са  #Cussing out Тая девойка с Алфредо е като зомби гримирана.
Андреа им осигурява гласове, когато е на елиминация, скоро няма да я махнат   Sad

П.С. Сега разбрах, че явно идеята на танца е нещо такова  ooooh!

# 709
  • Мнения: 4 607
Страхотен танц на квартета на Алфредо, браво! Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 3
 #Crazy Ааааа, всичките ми теории отидоха на вятъра  Mr. Green
 Много съм  хепи  Party

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 22:38 от Светлетo

# 711
  • София
  • Мнения: 2
Еми на Андреа й е все тая, че си заминава... сега ще има време да работи, жалко за партньора й, все му избират едни такива звезди за танците...

# 712
  • Мнения: 4 607
Така и не разбрах защо я вкараха. Crazy Другата седмица вече едва ли ще и се размине на Латинка. Rolling Eyes

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Пффуу,много мразя да бутат някой,без значение от причината  Crossing Arms

# 714
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
H0uSse_Baby - и аз не разбрах защо дойде фолк-гърлата, но добре, че я махнаха...

Аз лично съм фен на Латинка.
Мисля Румен или Хазарта да си ходят...

# 715
  • Мнения: 82
Тази вечер Андреа ми приличаше на печено пиле с този загар Laughing

# 716
  • София
  • Мнения: 2
Избори вадят Милото от Денсинг старс

Като прочетох заглавието помислих, че тази вечер му беше последно, уви ще му се "радваме" още десетина дни.

# 717
  • Мнения: 10
Тоя Петко 1000000 % си е платил . Просто е нереално хората да го харесват повече от Ангел и Дорина

Доволна съм, че Андреа си тръгна на нея очевидно не й се танцуваше толкова мудно изглеждаше и все се цупеше . И другите имат ангажименти ама тренират и се справят някак

Следващата седмица Румен или Лоти . И за предпочитане Петко

Крайно време е вече да останат само най-добрите



# 718
  • Мнения: 18 051
Кой си тръгна снощи? Сигурно сте писали де  Embarassed

# 719
  • Мнения: 1 517
Тоя Петко 1000000 % си е платил . Просто е нереално хората да го харесват повече от Ангел и Дорина

Доволна съм, че Андреа си тръгна на нея очевидно не й се танцуваше толкова мудно изглеждаше и все се цупеше . И другите имат ангажименти ама тренират и се справят някак

Следващата седмица Румен или Лоти . И за предпочитане Петко

Крайно време е вече да останат само най-добрите




Peace Дано е Петко че не издържам, в краен случай Лоти. Чак след тях двамата Румен и Хазарта. Да останат най- добрите.
Снощи си тръгна Андреа  newsm44

Общи условия

Активация на акаунт