Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 6

  • 34 579
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 708
Аз съм отървала новата темичка  Grinning
Да се похваля, че с част от паричките, които спестих от НЕпушенето, взех страхотен подарък за рожденните дни на децата (а и за мен). Усещането е прекрасно  Hug
Браво на теб. С мъжа ми ги отказахме аз от началото на декември, той от нова година, обаче 1лев не сме заделили от тези които сме давали за цигари, сега ги даваме за пресни плодове и зеленчуци, нещо което преди това не си позволявахме, и тези пари пак не се виждат  Grinning

# 61
  • Мнения: 5 776
mysterious, това също е невероятен подарък, безценно е когато си подаряваш здраве   bouquet

# 62
  • Мнения: 4 708
mysterious, това също е невероятен подарък, безценно е когато си подаряваш здраве   bouquet
Точно!

# 63
  • Мнения: 4 393
При мен желанието за цигара изчезна от преди две седмици окончателно, след като си дръпнах няколко пъти от цигара. Усещането беше ужасно, странно, миризливо...
Повече не мисля за цигари, но вече разбирам с пълна сила защо им е толкова неприятен цигареният дим на бившите пушачи  Laughing

# 64
  • Мнения: 267
На 35-ия ден от спирането, след като последните няколко дни се треса от нерви и от желание да пуша (защо, след толкова време?!), изпуших две цигари с едно питие. Не получих "тръпка", не ми стана лошо, не ми се замая главата, усетих само горчив вкус. Разбрах колко е измамно усещането за удоволствие, което съм запомнила, докато съм била страстен пушач, и как точно този спомен ме кара неистово да мисля за цигари. Странно е, но точно заради тези две цигари днес съм необичайно спокойна и не изпитвам никакво желание да запаля. Нали би трябвало да изпитвам никотинов глад?...

# 65
  • Мнения: 1 004
Стига сте пушили бре хора  Crazy

Какви са тези една, две, половин и няколко дръпвания...нали приключихте с цигарите  Simple Smile
На мен след 4 месеца ми се допуши много, но 2 вечери пушех на сън и ми мина...усещането е почти като да го направиш наистина  Simple Smile Мислите, чувствата, усещанията ..

Не никотиновият глад е страшният, а навика. Психологичния глад. От 2 цигари няма да те хване никотинов глад, защото вече е излекуван и не се пристрастява толкова скоростно. Затова и никой не е почнал от 10 цигари дневно примерно. Това, което кара човек да дръпне пак е психологичния елемент...

# 66
  • Мнения: 1
Привет.
Държите ли фронта?
Мила, дано са само тези 2 цигари. Аз за 24 дни само около 2 цигари. Смятам повече да не дърпам от на мъжо,че и преди така уж само ще си дърпам и пак ги започнах. Мога да стоя на маса и без да пуша, даже на моменти вече ме дразни цигарения дим.

# 67
  • Мнения: 4 393
Аз лично удържам фронта, и то без никакво напъване. Много ми е лесно вече дори.
Само дето съм качила малко килограми, трудно ми е да спазвам режим. Това много ме терзае, преди нямах никакъв проблем да сваля качените по празници 2-3 кг. и да ги задържа до следващите празници, а сега качвам по килограм-два месечно и неусетно станаха доста за сваляне.
Дано успея и тях да разкарам, както цигарите.

Последна редакция: вт, 23 апр 2013, 09:46 от инсп. Гаджет

# 68
  • Мнения: 1 004
И аз си качих първите 3 месеца около 4-5 кг. И горе долу ги поддържам сега...обаче бях под нормата преди това. Сега ми е добре, но вече се следя да не качвам още уж..

# 69
  • Мнения: 1
Привет, непушачки.
За килограмите - и аз качих, ама започнах режим , така че и тях ще боря с отказването на цигарите. Да ви кажа изобщо не ми липсва пушенето, даже вече ме дразни цигареният дим  и дъхът на мъжо след като е изпушил поредната цигара ooooh!. Имам чувството че е изял всички фасове от пепелника  Tired

# 70
  • Мнения: 1 004
И моят мъж пуши, обаче изобщо не усещам миризма, не ми прави впечатление..

# 71
  • Мнения: 267
Момичета, ще призная, че аз отново пропуших. След онези две цигари не пуших пет дни, после изпуших пет цигари, после отново не пуших една седмица и от 26-и пуша по пет-шест цигари на ден. При мен нещата много се усложниха - изпаднах в депресия, постоянно спях и трябваше да решавам дали да пия антидепресанти или да пропуша. Избрах второто, от което в никакъв случай не се чувствам по-добре и вече не знам кое е по-голямото зло. Яд ме е, че след толкова мъки се предадох. Със сигурност ще направя нов опит, когато се стабилизирам и се чувстма по-силна психически. Ще ви следя и ще стискам палци на всички.

# 72
  • Мнения: 1 004
Мила, пожелавам ти повече успех следващият път. Щом си изпаднала в депресия,значи просто не си била готова в съзнанието си да спреш. За всеки който иска да спре цигарите, идва правилният ден  Peace Ще дойде и за теб със сигурност  Hug

# 73
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен ! Аз успешно продължавам да си се боря с порока. Всъшност май нагласата мибеше достатъчна, и сега нямам желание да пуша. С килограмите нямам проблем- дори свалям, но това го дължа на режима и намаления прием на храна. Пожелавам успех на всички, които са решили да ги откажат, защото ако не си го пожелал ще е много трудно!  Hug

# 74
  • Мнения: 1 004
Здравейте и от мен ! Аз успешно продължавам да си се боря с порока. Всъшност май нагласата мибеше достатъчна, и сега нямам желание да пуша. С килограмите нямам проблем- дори свалям, но това го дължа на режима и намаления прием на храна. Пожелавам успех на всички, които са решили да ги откажат, защото ако не си го пожелал ще е много трудно!  Hug
Peace
Аз ако свалях и след като спрях цигарите, ще трябваше да ходя в клиника за анорексици вече  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт