Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 36

  • 50 534
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 380
За пръв път виждам Guerlain Sun in the city  в продажба от много време насам - намалена е на 21 лири от 43 лири.

http://www.escentual.com/guerlain/terracotta/terracotta003/

Има и terra soleia, намалена на половин цена.

# 706
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Мадам Стихия  Hug толкова си хубава, когато се усмихваш  Blush прави го по-честичко и на снимките  Blush Hug сенките светло сини ли са  Rolling Eyes

Веси, идеални са цветовете, какво не им харесваш  Rolling Eyes дори си мисля, че рядко те виждам в тази гама, а ти отиват  Peace

# 707
  • Мнения: 2 214
Ще опитам Алена, обаче ужасно се набръчквам Joy Joy Joy Joy Joy
Сенките са бяла аква+ на от лореал палитричката бялото и др

Последна редакция: сб, 13 апр 2013, 00:07 от г-жа Стихийно бедствие

# 708
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
хм  Rolling Eyes ами леко, колкото да се вдигнат ъгълчетата на устата и очите, нямам предвид огромна усмивка със зъби, по-скоро като небрежна одобрителна усмивка - към детенце  Hug

# 709
  • Мнения: 805
Щуро... някой пробвал ли е подобен ефект?


И нещо много семпло, но много красиво

Последна редакция: сб, 13 апр 2013, 01:46 от Лазурит

# 710
  • Мнения: 1 402
Случайно попаднах в ибей на обяви на YSL Touche Eclat , около 9 лири цена  Thinking , продавачите са от Англия с над 3000 положителни оценки...  (не са Китайци) , дали са ментета или са си реална оферта се чудя   Laughing , някой да е поръчвал?
€9 беше на дъблинското летище. така, че нищо чудно да са истински.

# 711
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Днешния грим, взех идеята от Фокси  Hug ама нейния е по-хубав естествено. Laughing





http://media.snimka.bg/s1/1956/030155579-big.jpg
http://media.snimka.bg/s1/1956/030155578-big.jpg

Хубав слънчев ден ви желая!  family  Nature Sunny  food010

# 712
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Ивче  Hug и твоят е хубав, но са Ви различни очите, зоната около тях и техниката Wink

# 713
  • Мнения: 371
Момичета има ли някоя от вас, на която сенките с пейнт под база се събират в гънките? Пробвах по всякакъв начин- с много, с малко, със средно количество, но резултата е все един и същ. Изкарват около 3-4 часа и след това Sick Възможно ли е да съм попаднала на лош семпъл.. newsm78

# 714
  • Мнения: 31 384
Момичета има ли някоя от вас, на която сенките с пейнт под база се събират в гънките? Пробвах по всякакъв начин- с много, с малко, със средно количество, но резултата е все един и същ. Изкарват около 3-4 часа и след това Sick Възможно ли е да съм попаднала на лош семпъл.. newsm78
Имам няколко Пейнт пота и не мърдат докато не ги махна. Като татуировка става всичко върху тях. Не мърдат и сенките в бурканче на Шанел, които иначе се събират за няколко часа.

# 715
  • Мнения: 4 428
Веси, идеални са цветовете, какво не им харесваш  Rolling Eyes дори си мисля, че рядко те виждам в тази гама, а ти отиват  Peace

Много малко се вижда от истинските цветове  Rolling Eyes Блестяха и се преливаха много готино, снимките са ужасни сравнено с това, което беше на живо...

Весе, аз виждам идеално цветовете. Супер е, както обикновено - кое е златното, което си сложила в основата и зеленото..... абе всичко? Flutter

Иве, златното в ъгъла по малко Old Gold на MAC и Polar Bear на Fyrinnae. Тъмно зеленото на горния клепач е Dressed To Kill (много яко име, основно заради него си ги поръчах  Mr. Green) пак на Fyrinnae. Отдолу сложих от зелената минерална красота на МАС, но върху зеленият гел молив Драма на Мейбълин - страхотна комбинация се получава  Flutter

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Благодаря Весе. Hug
Аленка Heart Eyes

Последна редакция: сб, 13 апр 2013, 17:52 от iv4enceto_91

# 717
  • Мнения: 242
__EtnA__,благодаря за идеята,иначе  Адри много я харесвам и блога го следя   Blush
WomanBerry,още не съм се занесла до Лили,но задължително ще внимавам,че ми се е случвало да взимам пробвани неща и е много неприятна изненада.
Веси,зелено много ти отива
и за десерт  Flowers Bouquet   Алена ,лицетоо,кожатааа ,направо е страхотна ,пу-пу да не те урчасам   Blush  bouquet

# 718
  • Мнения: 242
Ивче, аз пък само да ти кажа, че на мен твия грим ми харесва повече, защото цветовете са излезли по-наситени. Особено зеленото Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аленка обаче е права - и формата на очите,и техниката, а и самите продукти са ни различни, така че няма как да се получат еднакви гримовете

Страшно съм уморена, момичета. Горе-долу ви прочетох, няма как да ви пропусна Simple Smile, но нямам сили да пиша повече Tired

Много сте ми хубави всичките Hug

П.П. Направих аз онзи ден един лилав опушен грим, обаче снимките хич не ми се получиха.... Станаха неестествени някак. На едно място замъглени, на друго-нормални. Не можах да нацеля светлината (ползвам естествената дневна... клечейки на терасата  Laughing ).В малък размер ги бива, обаче още се чудя дали да поствам Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 13 апр 2013, 20:51 от foxita

# 719
  • Мнения: 2 214
ФОКСИ ще чакам с нетерпение снимките!

Общи условия

Активация на акаунт