Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 36

  • 50 517
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 242
ФОКСИ ще чакам с нетерпение снимките!

Заради тебе ще ги покажа Laughing Една лоша дума не си казала за мен. Може сега да ти е за пръв път, ама аз няма и да се обидя даже Mr. Green
Наистина, кофти ми се получиха снимките, а грима на живо беше толкова хубав да му се не види. Тези тричките ги пооправих малко от към цветове, че и трите бяха правени на различни светлини.... А за качеството.... ooooh! не ми се говори....

# 721
  • Мнения: 3 242
Грима ти е страхотен и изобщо има ли цвят, който да не ти ходи Simple Smile
Аз съм с същия цвят очи като твоите, но намирам че много цветове не ми ходят изобщо.

# 722
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
фокси  Hug чудесни са станали  bowuu и снимките и грима, сигурна съм, че се стремиш да представяш само съвършенство, но нали всеки друг гледа с различни очи и вижда "каквото си иска"  Hug

и винаги човек може да хване идея, закачка ..... ето аз се размислих, че никога не очертавам така с черно цялото око, смалява ми ги и е прекалено за цялата ми светлост, но при теб всичко изглежда на място  Hug

давай сега за продуктите  Hug

# 723
  • Мнения: X
Фокси, днес и аз бях лилава, обаче през ум не ми е минало да сложа един цвят на цялото око. Нищо няма да стане, а на тебе много ти отива. То на тебе всичко ти отива.
Не знам какво не им харесваш на снимките, грима се вижда. Аз виждам главно веждите де.  Laughing

# 724
  • Мнения: 616


Моля, заповядайте в НОВАТА ТЕМА.

НАстоящото предизвикателство е 4те елемента(вода, огън, земя, въздух), срока - до Неделя,включително. За съжаление засега няма участници.

Общи условия

Активация на акаунт