Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 36

  • 50 551
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Hellinger ,  красиво и нежно и клепача ти е много хубав   Wink

В Лореалската гел-очна линия има точно такава четка  (или поне много подобна)
Скрит текст:
Simple Smile аз си я купих скоро и с един куршум два заека- четката е много мекичка и приятна, дори веднъж си направих очна линия с нея и излязох навън  Joy , много ми харесват и очната илиния и четката . (това е първата ми очна линия в целия ми живот  Crazy , така че мнението ми не е от значение  ) Малко се затруднявам с пълното премахване, но може би се дължи на факта, че никога не съм използвала до сега.

# 676
# 677
  • Мнения: 4 428
Айдееее, роди се новата форумна четкомания!!! Joy Laughing

И ЕЛФ имат една такава  Wink
Това за лака наистина е супер идея и аз ще я приложа  Sunglasses

# 678
  • София
  • Мнения: 9 605
В Лореалската гел-очна линия има точно такава четка  (или поне много подобна) [

(това е първата ми очна линия в целия ми живот  Crazy , така че мнението ми не е от значение  )
Ама как да не е от значение@!? ooooh!
Що не каза до сега? Mr. Green Laughing
Аз ги гледах тези очни линии на Лореал, но съм им сърдита, че нямат тъмно кафяво, пък! Crossing Arms Е, стига с това черно, де! Ми скучно е! Mr. Green
Сега ще ме караш утре само заради четката да си купя очната им линия! ooooh! Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 4 428
Тези очни линии на Лореал и аз много ги заглеждам  Crazy Но от доста време съм основно на моливи и старите ми очни линии вече се спъружиха съвсем. Така, че за момента не мисля да я купувам.
Ето и едно гримче от тези дни:

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 692
kopche , май не е проблема, че нямат кафяво, а по-скоро че пак са ни отрязали  ooooh! http://beautyandmakeupmatters.com/loreal-paris-super-liner-24-hr … ew-swatches-eotd/  Thinking ( Аз пък търся хубава изразено кафява спирала  Crazy )
В нета има много снимки на четката, но мога утре да я снимам до четката на Essence и няколко други четки за да се добие представа за големината, незнам дали кутийката може да се отваря на място за да се разгледа .

# 681
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Веси, ти имаше 2 вида синьо-кафяво, това кое е  Hug

Аз днес си позволих малко цвят и имах и време за няколко снимки, та се възползвах, гримът не е нещо особено, но бях щастлива, а за напред ще мога и да съм по-цветна, както и ще съм по-близо до Дъ Мол, надявам се да прибягвам Simple Smile

Зеленото е на YSL









Един път се пробвах и с опушения грим, но в по-светли тонове, не за работа - ходихме на Код Олимп, правих -струвах и накрая пак си направих своите магарии, но вече по-често ще опитвам  Hug

# 682
# 683
# 684
  • София
  • Мнения: 9 605
kopche , май не е проблема, че нямат кафяво, а по-скоро че пак са ни отрязали  ooooh! http://beautyandmakeupmatters.com/loreal-paris-super-liner-24-hr … ew-swatches-eotd/  Thinking ( Аз пък търся хубава изразено кафява спирала  Crazy )
В нета има много снимки на четката, но мога утре да я снимам до четката на Essence и няколко други четки за да се добие представа за големината, незнам дали кутийката може да се отваря на място за да се разгледа .
Мда, знаех си, че трябва да имат и в кафяво! ooooh!
Ще я чакам тогава. Crossing Arms

# 685
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
LOSHKA  Hug много красиво този път, мисля, че и размерът на снимката е много подходящ, преди като беше прекалено голяма, някак трудно ми се вместваше в обхвата, сега е супер и като идея, и като изпълнение и като размер (а той нали винаги има значение Simple Smile   Blush  )

Какви продукти използва  Hug

# 686
  • Мнения: 4 428
Веси, ти имаше 2 вида синьо-кафяво, това кое е  Hug

Доколкото си спомням имам само 1  Mr. Green От пигментите на МАС, но знам ли и аз вече какво имам из кутийките  Laughing

Днес най-накрая стигнах да сефтосам два цвята от сенките на Fyrrinae. Получи се много готин грим, дано довечера смогна да го снимам  Flutter Цветовете са едно тъмно зелено със златни частички и едно бледо шампанско. Между тях набутах и малко Old Gold на МАС /обожавам го този цвят  Heart Eyes/
Първите ми впечатления са, че за да се види истинската красота на цвета, трябва да се нанася задължително с мокра четка  Wink Аз днес ползвах суха, пак стана добре, но с мокра мисля че ще е значително по-ефектно  Peace Едните сенки са с блестящи частички и те са малко по-едри. Другите са перлени и са много фини и се работи супер лесно с тях  Flutter И двата цвята се държаха много добре за прахообразни продукти нанасяни със суха четка. Е, не се нанасят чак толкова мазно, като пигментите на МАС, но разпрашаването беше минимално и се почисти лесно  Peace С две думи - първото ми впечатление е много добро  Grinning

# 687
  • Мнения: 432
a.l.e.n.a  Hug благодаря ти Simple Smile ще тренирам и с размера значи:)
Радвам се, че ще можеш да се гримираш с по-цветно  bouquet

Използвала съм Catrice 490, Artdeco 297, 255, Pupa China Doll 04, молив, който се използва за изсветляване под веждите Isadora, Max factor черен молив и спирала.......  Peace

# 688
  • Варна
  • Мнения: 85
Момичета , някоя ползвала ли е този протектор за четки ?   newsm78
http://www.buyincoins.com/new_en/details/1m-make-up-brush-brushe … product-5538.html

# 689
  • Мнения: 4 428
Момичета , някоя ползвала ли е този протектор за четки ?   newsm78
http://www.buyincoins.com/new_en/details/1m-make-up-brush-brushe … product-5538.html

Да, доста момичета ги ползват и четките наистина много се запазват  Peace Особено при пътуване. Аз се каня да поръчам от 100 години и е крайно време да го направя  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт