Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 61~

  • 26 763
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Зверче, Hug

Релаксче, Hug честита премяна! Ама си се докарала... Grinning

# 721
  • Мнения: 727
глад майка даже и с ръце ще ги почна тези спагетки  Mr. Green Капризче,с червените гащи нажежава обстановката  Flutter
ти керфъл суратя да не зачервиш Mr. Green

# 722
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Привет и от мен, дами Simple Smile
Аз по принцип съм си заклета рокаджийка, но тази песен  много ми харесва. Бих искала да ви попитам кой я пее? Имам предвид гръцката песен от поста на Манка ( « #517 Пет., 29 Март 2013, 21:25 »)

Относно ситуацията с преводите и публикуването им в други сайтове. Наистина е доста неприятно. Аз лично си чакам търпеливо преводите, споделени в тази тема. Огромно благодаря на момичетата, които се трудят над преводите.  Hug А когато ми остане малко повече време ще споделя с вас и моята гледна точка по отношение на героите, сюжета, фабулата на филма.

Знам само, че никой друг сериал досега не ме е "грабвал" толкова много.

Хубава вечер, дами  Simple Smile

П.С. Не пиша често, в много от случаите дори не ме "отразявате", но когато ми е възможно влизам тук и наистина ми е забавно с вас.
 Ами те и мен не ме отразяват много много,сама си хортувам понякога Hug Mixalis Xatzigiannis това е най уникалния гръцки певец любимец си ми е Hug

# 723
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Релакс ва автогарата съм в Стара Загора идаа   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 rotfImao rotfImbo rotfImao

# 724
  • Мнения: 11 820
Релакс ва автогарата съм в Стара Загора идаа   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
иди щи пусна Димчо ти смукни от гръклянчето  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 185
глад майка даже и с ръце ще ги почна тези спагетки  Mr. Green Капризче,с червените гащи нажежава обстановката  Flutter
Релаксче, Hug нещо изневеряваш, какво виждат очетата ми в посписа ти... #Shocked #Shocked #Shocked

# 726
  • Мнения: 727
Привет и от мен, дами Simple Smile
Аз по принцип съм си заклета рокаджийка, но тази песен  много ми харесва. Бих искала да ви попитам кой я пее? Имам предвид гръцката песен от поста на Манка ( « #517 Пет., 29 Март 2013, 21:25 »)

Относно ситуацията с преводите и публикуването им в други сайтове. Наистина е доста неприятно. Аз лично си чакам търпеливо преводите, споделени в тази тема. Огромно благодаря на момичетата, които се трудят над преводите.  Hug А когато ми остане малко повече време ще споделя с вас и моята гледна точка по отношение на героите, сюжета, фабулата на филма.

Знам само, че никой друг сериал досега не ме е "грабвал" толкова много.

Хубава вечер, дами  Simple Smile

П.С. Не пиша често, в много от случаите дори не ме "отразявате", но когато ми е възможно влизам тук и наистина ми е забавно с вас.
 Ами те и мен не ме отразяват много много,сама си хортувам понякога Hug Mixalis Xatzigiannis това е най уникалния гръцки певец любимец си ми е Hug
Hug и мен не ме отразяват понякога ама някак съм си самодостатъчна Joy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 5 138
Релакс ва автогарата съм в Стара Загора идаа   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
иди щи пусна Димчо ти смукни от гръклянчето  Mr. Green
Пускай го по добре да умра отколкото да ти гледам гащите  #Cussing out

# 728
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Релакс ва автогарата съм в Стара Загора идаа   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Абе ади да я грабваме,аааааааа  smile3514

# 729
  • Мнения: 11 820
глад майка даже и с ръце ще ги почна тези спагетки  Mr. Green Капризче,с червените гащи нажежава обстановката  Flutter
Релаксче, Hug нещо изневеряваш, какво виждат очетата ми в посписа ти... #Shocked #Shocked #Shocked
е как няма такова нещо  Hug

# 730
  • Мнения: 185
Зверче, Hug

Релаксче, Hug честита премяна! Ама си се докарала... Grinning
Илди  Hug

# 731
  • Мнения: 727
Релакс ва автогарата съм в Стара Загора идаа   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Абе ади да я грабваме,аааааааа  smile3514
хахахахахахахаха ох бееееееееее

# 732
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Ирка А този харесва ли ти  Mr. Green
Скрит текст:

# 733
  • Мнения: 298
Teзи от видео клип продължават.
Цитат
какво значение има на кой са субтитрите,нали е превод,какво само мрънкате,като не ви харесващо не си ги преведете сами да видим тогава как ще го гледате,или пак ще се молите някой да реши да превежда.според мен няма значение на кой са субтитрите,важно е да е с превод за да се разбере филма.

Боже... като няма значение кой превежда да вземат да си ги направят сами бе. Само чакат на готово.
Ще ме накарат и аз да взема да си направя регистрация и да ги почна.  Mr. Green Обаче не ми се занимава с такива неблагодарници като тях.

Те при тия измислици, които пишат вместо превод, с право не казват кой го прави - срам ги е сигурно. Ама тук хората са полагали труд, къртовски при това и то с едничката цел да зарадват виртуалните си приятели от форума, благодарение на труда на които можем да се насладим на филма преди края на следващата година.

# 734
  • Мнения: 11 820
Зверче, Hug

Релаксче, Hug честита премяна! Ама си се докарала... Grinning
мерси  Hug ама хиените веднага ме награбиха...значи има защо  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт