Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 61~

  • 26 766
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 727
 жена на диета 2 ден Mr. Green

# 706
  • Мнения: 22
Марги, от една страна си права, не трябва да остава без последствия тая злоупотреба с името ти. От друга - все пак прецени - заслужава ли си да си губиш времето, очевидно управата на видеоклипа ще да е като членовете си щом позволява тия кражби и плювни. Ние си те знаем, ти си се знаеш, оффффф newsm78

# 707
  • Мнения: 185


Добър вечер  Hug

Някой ще ми преразкаже ли на кратко за какво става въпрос, че трябва да ходя да приспивам детето, а виждам, че нещо се оспорват нашите преводи!

Къде е този форум във видеоклип??!! Най- много и мен да блокират, но аз пак да питам  Joy  Joy
http://www.videoclip.bg/user/radi06  Hug

Дзверче Hug

Рени  Hug
Видях, сигурно има още много такива сайтове, но това няма да ме спре да довършим превода на сериала. Само ще взема мерки за серийте който правя, да имат отличителен знак, който ще бъде вграден във цялата серия. За същото ще предопредя и останалите момичета, който редят субтитри да го направят, пък после нека крадат, все тая.  Laughing

# 708
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Релаксче Честити ти гащета  Hug С кеф да си ги носиш  Joy Ония с червените гащи не ти ли разваля фасона  Joy
 да и аз така мисля,нещо не си ходи с останалата премяна,излишен ми се види Mr. Green

# 709
  • Мнения: 11 820
глад майка даже и с ръце ще ги почна тези спагетки  Mr. Green Капризче,с червените гащи нажежава обстановката  Flutter

# 710
  • Мнения: 0
Ренка,   Hug то даже и за крачола ти не стават тези  Mr. Green  

Неви, как няма да се ядосвам, джанъм. Тук 10 момичета се пънат всеки ден за да може всички да гледаме и то не какво да е СВЕСТЕН превод и изведнъж някакви п*кли тръгнали да говорят, че да се и заяждат, да обиждат, интригантстват и всякакви подобни, еее ми малко култура и уважение в крайна сметка, аман бе!!!    #Cussing out    #Cussing out
Толкова ми е гузно, че само чакам на готово, дори попитах дали да редя, макар че ми се вижда адски трудно, все някоя щеше да се намери да ми обясни как става и със Дзеврчето говорих, а тези от видеоклип, д*рисли    #Cussing out  да не продължавам, че пак яхвам метлата и включвам турбото, бе ....
 
Дори запетаи забравям да слагам от яд и бързина    Mr. Green
 Абе викам ей ся Ферито и да видят как ще им каже ааааааа гид бе,като на Ренка крачола,да не ме ядосват че и Димчо ще викна,кръв няма да им остави,накрая и Бу,да ги задуши с космите си,и ако е останало нещо от тях викам тежката артилерия Емко,да ги мята кат прани гащи Mr. Green
rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao

О Лелакс много си готина Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 16
Абе момичета, аз сигурно ще се изкажа БЕЗУМНО неподготвена ама в тоя видеоклип, от скоро разбрах за 2 се там и по малко гледам, защото ме интересуваха някои сцени извън Е/Ф, то остави, че много забива, но и превода е много лош /въпреки всичко ще се извиня на човека, който е положил труд/ , на моменти изобщо не се разбира, нелогично а и моментите, които ги знам от ФБ превода наизуст, нямат нищо общо, а съм склонна да вярвам, че във ФБ-то е правилния, защото другия в много случаи е нелогичен. Така и някои сцени пак не ги разбрах макар и преведени.
Та въпроса ми е, сигурни ли сте, че изобщо ползват наши преводи? Не ми се сърдете само питам?

# 712
  • Мнения: 18 785
хопаланкаа цъфнах и аз тук  Hug
момичета какви ги вършите пак?

# 713
  • Мнения: 185
 жена на диета 2 ден Mr. Green

ха ха ха  hahaha hahaha hahaha
Е това е диета. Mr. Green
Иве  Hug

# 714
  • Мнения: 2
Ирка.84 може ли да те питам в кой епизод Емир удря стената! ТОва гифче което си сложила!

 Когато разбра че е била сгодена,39 епизод Peace
аз съм фенка на подписа ти...има големи попадения Whistling Mr. Green
Ирка, и аз съм ти фенка....много ми харесват гифчетата, дето си ги сложила на подписа
 Мерси  Hug то чок зор беше докато ги направя,ама явно си е струвало Hug
и то много, наистина е станало хубаво  Hug

# 715
  • Мнения: 22
Медея, Михалис Хаджиянис /ако правилно съм го написала/ мнооооого готин и като глас, и въобще.

# 716
  • Мнения: 727
Релаксче Честити ти гащета  Hug С кеф да си ги носиш  Joy Ония с червените гащи не ти ли разваля фасона  Joy
 да и аз така мисля,нещо не си ходи с останалата премяна,излишен ми се види Mr. Green
три ставаме Whistling...грозноватичко момчето...

# 717
  • Мнения: 5 138
Релакс ва автогарата съм в Стара Загора идаа   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 718
  • Мнения: 11 820
Клоди,мерси  Hug

# 719
  • Мнения: 16
Абе момичета, аз сигурно ще се изкажа БЕЗУМНО неподготвена ама в тоя видеоклип, от скоро разбрах за 2 се там и по малко гледам, защото ме интересуваха някои сцени извън Е/Ф, то остави, че много забива, но и превода е много лош /въпреки всичко ще се извиня на човека, който е положил труд/ , на моменти изобщо не се разбира, нелогично а и моментите, които ги знам от ФБ превода наизуст, нямат нищо общо, а съм склонна да вярвам, че във ФБ-то е правилния, защото другия в много случаи е нелогичен. Така и някои сцени пак не ги разбрах макар и преведени.
Та въпроса ми е, сигурни ли сте, че изобщо ползват наши преводи? Не ми се сърдете само питам?
Извинявам се, че казах "наши" преводи все едно аз съм ги правила, надявам се ме разбрахте!

Общи условия

Активация на акаунт