Лакове за нокти- 76

  • 52 027
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 557
Ооо не лакове стига  Naughty - докато не се добера до Диор . Whistling
Така се надявах новия лак  на YSL да ми хареса. Cry

# 61
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Значи, за заздравяването на ноктите, с Ивчето освен да опънем плаката с рекламата, аз от едната страна, тя от другата. Grinning
Вече всички трябва да ни знаят, че сме с минералния фикс на Ейвън.

# 62
  • Мнения: 496
Моля ви ,кажете кой е този минерален заздравител на AVON? Ако може със снимка.

# 63
# 64
  • София
  • Мнения: 1 790
Много ми се цепят ноктите в последните 1-2 месеца. С каквото и да ги мажа няма оправия. Минавам ги с полираща пила и така до следващото лакиране  Tired. Иначе съм с ментовия пастел от неделя  Shocked, само с леко ожулени връхчета....такава трайност не съм очаквала  Crazy.

# 65
  • Мнения: 62
Аз си ги заздравявам с минерален лак, в момента съм с този на ГД.

Моля ви ,кажете кой е този минерален заздравител на AVON? Ако може със снимка.

На Avon мисля, че този имат предвид

И да попитам някой има ли Зоя пясъкът, който е телесен цвят? Да ми каже лично мнение дали е хубав, че искам да си го взема? Мерси

# 66
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Чакам си Zoya Blaze вече втора седмица  Crossing Arms

Любими заздравители са ми MicroCell и ОPI Nail Envy.

В момента съм с някаква основа на Perfect Nail Hardner и съм доволна.

Макар че напоследък не ми се цепят ноктите, да чукна на дърво Laughing

# 67
  • Мнения: X
Запис с една хубава снимка.

# 68
  • София
  • Мнения: 964
Здравейте  момичета !   bouquet

 Някой  може ли да ми  предложи подобен  цвят  лак  от  леснодостъпните марки ?

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Ивчето спокойно могат да я вземат за рекламно лице на тия минерали на Ейвън! Mr. Green

 hahaha
Маникюра с Кикото е страхотеееен, не мога да му се нагледам. Heart Eyes Heart Eyes
Охххх, ти хубаво си поръчала Моделса, ама и аз се точа. Днес съобщих на феята да се кани да поръча, чудя се и на Ibiza Mix - някой да го има? Whistling
Сиско, уби ме. Mr. Green
Ама не е шега, привършвам 4-тo шишенце и 5-то имам започнато. Да чукна на дърво, от както ги ползвам цепене и чупене не съм видяла, лака ми издържа по-дълго, а иначе на следващия ден бях със забележки.
Днес си получих и новата основа "gel strength base coat" да я видим и нея стока ли е, не е ли.

Ани, радвам се че действат и при теб.

Момичета, вместо да питате кой е минералния заздравител, използвайте търсачката тук или гуугъл. Писала съм сигурно 10 пъти за него, на лични също доста.  Laughing Hug

Оххх, маникюра на Rangua също е разкош. Май ноктите и бяха по-късички преди, сега обаче са екстра и Зоята стои страхотно на тях. Heart Eyes

Gesika, освен да си забъркаш с някой сив холограм, като му добавиш плътен тъмнокафяв лак (шимър). На нашия пазар не се сещам никоя марка да има подобен, още повече от леснодостъпните. Цвета на този лак е много специфичен и трудно ще намериш алтернатива. Peace

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Изникнаха ми два въпроса. Слагате ли топ лак на пясъчните ОПИ. Също така се чудя кой матов топ да си взема.

# 71
  • Мнения: 31 335
Изникнаха ми два въпроса. Слагате ли топ лак на пясъчните ОПИ. Също така се чудя кой матов топ да си взема.
Никога, загрозява ги страшно. Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 964
iv4enceto_91,  мерси за  идеята !  Hug

И аз обмислях нещо подобно напр. с СА 805 плюс някакъв кафяв ,но  едва ли ще  докарам този ефект.....

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Изникнаха ми два въпроса. Слагате ли топ лак на пясъчните ОПИ. Също така се чудя кой матов топ да си взема.
На пясък -топ не Peace На мат топ до сега не съм случила Crazy

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Ти кои си пробвала и какво не ти е допаднало?

Аз сега сложих червения пясък и си пасва много добре с любимите ми скини дънки Simple Smile) . Иначе вчера като получих минитата ги пробвах всеки лак на един пръст и нещо не ми допаднаха много, трябва да си се сложат на всички пръсти и да се поносят, както при парфюмите  Simple Smile)) , нещо такова-но тук няма как да поносиш преди да купиш.

Общи условия

Активация на акаунт