София - кв.Изток, Изгрев, Гео Милев

  • 19 224
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Denat, еми знам ли защо не сме се видели.Като се затопли тая или другата седмица ще заформим нещо редутско Joy Joy
benip, всеки ден с количката минавам през оня парк до канала и през пазара Wink

# 16
  • Мнения: 47 982
не знам какво му харесвате на парка в редута,преди 4 години водех каката там,но нямаше и едно кафенце откъде да си купиш.сега като ходихме с колелото гледам че са го пооправили,но пак пълно с кучета и кози и не знам какво още, а и една пързалка само и другото кал и т.н.на слатина паркчето май по ни харесва,ще видя на пролет
ще споделите ли за някой добър педиарър от 22 дкц,че ние сме при маринова,но май нещо не ни харесва

# 17
  • Мнения: 3 356
Ние сме при Крайселски.Доволна съм.

# 18
  • Мнения: 391
Ние сме при Цацова и съм доволна от нея.

# 19
И аз да се разпиша - от кв Гео Милев съм. Живея на ул. Горазд, малка уличка успоредна на ул. Гео Милев. Бебо е на почти 4 месеца. Най често се разхождаме в парка на Редута, но от време на време ходим и до Борисовата градина. С удоволствие ще се запозная с вас, а някои от вас вече познавам.
Дано скоро се постопли да почнем да джиткаме с количките!

# 20
И аз да се разпиша - от кв Гео Милев съм. Живея на ул. Горазд, малка уличка успоредна на ул. Гео Милев. Бебо е на почти 4 месеца. Най често се разхождаме в парка на Редута, но от време на време ходим и до Борисовата градина. С удоволствие ще се запозная с вас, а някои от вас вече познавам.
Дано скоро се постопли да почнем да джиткаме с количките!

От 22 поликлиника познавам д-р Янкова, но така и не я избрах за педиатър. Намерих по-добър на ул. Иван Асен - небезизвестния д-р Субев.

# 21
  • Мнения: 47 982
абе аз не че нещо чак не съм доволна от маринова,много е спокойна и не ни тъпче с антибиотици,но при нея винаги чакаме поне по 30 мин.,а и не ще да идва в къщи,а сега и двамата са ми болни и ми е трудно и няма да мъкна бебо до поликлиниката в тоя студ,та затова се чудех при другите педиатри как е.мислила съм да викам лекар платено,но не познавам други добри лекари наблизо

# 22
  • Мнения: 1 999
И аз съм от Слатина, близо по пазарчето. Като се стопли може да се видим. Flutter

# 23
  • Мнения: 3 743
Привет и от мен  bouquet
И аз съм в Гео Милев, е не съм с бебок...по-точно съм с по-голям бебок Wink. И ние се разхождаме в парка от време на време и ходим на пазарчето.

# 24
  • Мнения: 3 356
Само да се стомли времето и ще се организираме  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 790
Здравейте и от мен!  Simple Smile

И ние живеем в Гео Милев, ама по-близо до завод Електроника, до пицария Трол. Ще се радвам някой ден като се затопли да се видим. Ние също сме при Цацова, но и при нея се чака доста. А и Рали реве ужасно само като я види. Laughing

# 26
  • Мнения: 3 356
Побууут Wink

# 27
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Побутвай , побутвай...ама хайде да се засрещаме Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 301
и ние сме при Цацова - чака се ама поносимо според мен сстига да не отидеш в петък

а за срещите хайде казвайте кога и къде че то навън пролетно време Sunglasses

# 29
  • София
  • Мнения: 1 155
здравейте и от мен!
Мамчета, огранизирахте ли си среща вече?
и аз съм в Гео Милев, ул. Манастирска (успоредна на ул. Гео Милев) .... ние сме още мънички, но от събота се разхождаме в паркаРедута, ще се радвам да се видим там!

Общи условия

Активация на акаунт