Втори клас - втори срок - 5

  • 35 732
  • 744
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 298
Не бъркаш  има акушерска пареза,60% ивалидизиран,за това за нас това е направо нещо много голямо.Направо полудях от радост след края на срещата,хората започнаха да ме гледат,ама не ми пукаше,защото който и да беше на мое място щеше да реагира така.
Нашите изходни нива са на 14 и 15 Май.

# 361
  • Мнения: 5 160
Lorenca, и моя е събирал като изоглавен  ooooh!  Показах му, сборовете един под друг и чак тогава се плесна по челото. Нека си посмятат като не мислят  Laughing
За протокола - с 66 точки сме.

Е, честито! С грамоти са децата Simple Smile))

rosikosefi, огромно браво за детето ти  Hug Видя ли как се подредиха нещата Wink))
Все така да продължава!

Весели и светли празници на всички!

# 362
  • София
  • Мнения: 324
За момичетата от София и всички гости, тази година Фамилатлонът ще е на 18.05 от 14 ч.
Живот и здраве за поредна година ще ходим и за тези, които не знаят, инициативата е много хубава. За всеки има по нещо.

https://www.facebook.com/events/112639642239590/

rosikosefi, много се радвам за успеха на сина ти   bouquet



Имам една голяма молба към някоя мама от Пловдив, която знае къде са магазини Бижуленд и би желала да ми направи услуга. С две думи, имам си хоби, а ми свършват елементи, които много харесвам и само там ги има на по-прилична цена (в София имаме двама представители, но цените им са 50% отгоре). Ако някой може да се отзове, ще съм му благодарна да ми пише на лични  bouquet

# 363
  • Варна
  • Мнения: 2 443
Влизам на бързо, че сме в болница - оказахме с пурпура на Шонлайн-Хенох. Гадна работа, стискайте палци да няма поражения. Успях да прочета само последните две страници, но на всички ви искам да пожелая хубави празници и много здраве! Да поздравя и Rosikosefi, за победата на сина й! Нека тя бъде първата от много следващи!

Притеснена съм, не знам дали ще можем да се върнем в училище до края на учебната година.

# 364
  • Мнения: 2 755
Влизам на бързо, че сме в болница - оказахме с пурпура на Шонлайн-Хенох. Гадна работа, стискайте палци да няма поражения.
Притеснена съм, не знам дали ще можем да се върнем в училище до края на учебната година..
Sad Хич да не ти пука за учебната година. Ще наваксате пропуснатото. Стискам палци на Ники да се справи с тази болестPraynig Чакаме скоро по-хубави новини. Успех!

# 365
  • София
  • Мнения: 4 578
Влизам на бързо, че сме в болница - оказахме с пурпура на Шонлайн-Хенох. Гадна работа, стискайте палци да няма поражения.
Притеснена съм, не знам дали ще можем да се върнем в училище до края на учебната година.
Бързо оздравяване ви пожелавам!

# 366
  • Мнения: 790
Влизам на бързо, че сме в болница - оказахме с пурпура на Шонлайн-Хенох. Гадна работа, стискайте ...


Бързо оздравяване на детето и много , много сили и спокойствие за теб, за да преодолееш тази сложна ситуация. Стискаме ти палци!

# 367
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Да оздравява бързо Ники! Hug Как няма да си притеснена,но всичко ще мине,вярвай и никакви поражения! Peace

# 368
  • София
  • Мнения: 6 810
И аз ви пожелавам бързо оздравяване и най-вече без последици.  Peace

# 369
  • Мнения: 298
Много неприятно,бърза да се оправите и всичко да е ок.
Ние утре ще ходим на село,за децата таме супер,свобода няма коли няма нищо,цял ден на вън.
Весели празници.

# 370
  • Мнения: 1 734
Момичета, на всички ви весели празници, весело и приятно изкарване и много игри на децата. Ние сме на едно прекрасно място сред природата на чист въздух и невероятни гледки.
 Manzhelka, бързо оздравяване на детенце. Дано всичко скоро остане бързо зад гърба ви!

# 371
  • Мнения: 1 883
Rosikosefi честито за победата!
Manzhelka   бързо оздравяване на Ники. И не се притеснявай за училището.

# 372
  • Мнения: 5 790
Manzhelka, бързо оздравяване на детенце! Дано минава бързо!
Весели празници на всички!

# 373
  • София
  • Мнения: 4 412
Manzhelka, бързо оздравяване на сина ти!
Rosikosefi, честита победа!

Весели празници на всички!

# 374
  • Мнения: 68
Светли празници момичета.

Общи условия

Активация на акаунт