София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (9)

  • 96 610
  • 768
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 109
Здравейте, знаете ли къде в Надежда 2 или 1 има часовникар, освен този на "Ломско шосе" след светофара на 345?

# 706
  • София
  • Мнения: 1 020
Здравейте, знаете ли къде в Надежда 2 или 1 има часовникар, освен този на "Ломско шосе" след светофара на 345?
На гърба на блока със синьо-розавите балкони в Надежда 1, блока в който има офис на Еконт, не мога да се сетя номера, не ми се рови. Та на гърба му (ако кажем, че лицето гледа към Ломското) има един магазин за детски дрехи, та вътре е часовникара .... Дано стана ясно....

# 707
  • Мнения: 1 067
Блока 173, тамън днес гледах, че ми трябваше Еконт Wink

# 708
  • София
  • Мнения: 109
amy_lee, nonich, намерих го, благодаря ви   bouquet

# 709
  • Мнения: 37
silvanchence, ако все още търсиш информация за клиниката на Мазнейкови - трамвай 7 стига директно до там.

# 710
  • Мнения: 696
Момичета, имате ли наблюдения д-р Беремлийска да се е променила?

От 3 г. сме при нея и винаги е била много грижовна и внимателна, а миналата зима сме били прес седмица при нея.
Ходили сме тази зима два пъти на консултация, и двата пъти беше много нервна, раздразнителна и мрънкаща, направо ме учуди!
На какво може да се дължи това?

# 711
  • София
  • Мнения: 39 892
Може да е било временно неразположение. Прави ми впечатление на спокоен човек.
Аз и децата сме при д-р Борисова. Случвало се е да ни приема Беремлийска и съм останала с добри впечатления от нея.

# 712
  • София
  • Мнения: 6 292
Момичета, имате ли наблюдения д-р Беремлийска да се е променила?

От 3 г. сме при нея и винаги е била много грижовна и внимателна, а миналата зима сме били прес седмица при нея.
Ходили сме тази зима два пъти на консултация, и двата пъти беше много нервна, раздразнителна и мрънкаща, направо ме учуди!
На какво може да се дължи това?

На многото работа и многото претенции на хората. Не ми е направило впечатление да се е променила. Последният път, след Коледа беше, даже ме учуди колко търпелива беше в края на смяната си, когато се опитваше да прегледа двете ми деца, а междуременно още 2-ма много бързащи пациента се навряха вътре да им видела резултатите или да получат направление. Аз се ядосах и даже напраивх забележка на единия младеж. Ако бях на нейно място щях да се развикам здраво.

Нека не забравяме все пак, че и лекарите са хора със своите настроения, неразположения и проблеми. Не може да са винаги на 100% на нашите очаквания.

# 713
  • София
  • Мнения: 109
Момичета, имате ли наблюдения д-р Беремлийска да се е променила?

От 3 г. сме при нея и винаги е била много грижовна и внимателна, а миналата зима сме били прес седмица при нея.
Ходили сме тази зима два пъти на консултация, и двата пъти беше много нервна, раздразнителна и мрънкаща, направо ме учуди!
На какво може да се дължи това?

Моето впечатление е същото и за съжаление мога да изредя няколко примера, макар че сме при нея отскоро. Последния път заведохме детето с конюнктивит и тя с раздразнение ни попита как така някои бебета били толкова проблемни  #Crazy  С мъжа ми бяхме шокирани  Shocked Shocked Shocked
Мисля, че има повече пациенти, отколкото може да обгрижи и това се отразява зле на нервите й. Чух я да казва, че има 2000 души.

# 714
  • Мнения: 11
Според мен, нищо не извинява такива изказвания! Все пак става дума за болни деца. Като не може да си сдържа настроенията, да си смени работата. И нашия педи е много натоварен, но никога не си е позволил такива коментари. Дъщеря ми е "проблемно дете" и се е случвало за 1 седмица да я водя 4 пъти и да искам 3 различни направления. Никога не си е позволил педиатърът да охка, пъшка и да гледа да отбие номера. Напротив, винаги се е опитвал да ме ободри и окуражи. Човек е достатъчно притеснен в такива случаи за да толерира и нетактични изказвания от лекаря, от когото се очаква да помогне за решаване на проблема. Аз мисля, че с това не бих правила компромис. Naughty

# 715
  • Мнения: 440
Здравейте на всички, живея в кв. "Толстой" от около година и половина. С радост се включвам в темата.
Слънче и усмихнат ден!

# 716
  • Мнения: 1 383
Здравей ! Аз също съм от Толстой. Ще ми е приятно да се запознаем.

# 717
  • Мнения: 440
Приятно ми е, Кими  Simple Smile
Живяла съм в няколко квартала в гр. София, но в кв. "Толстой" определено най- много ми харесва.

# 718
  • Мнения: 89
Здравейте момичета! Първо да се представя.Казвам се Юлияна,имам две дечица,едното на 6 год ,другото скоро навърши 1 год. И двете са момчета.Живеем в Надежда 3-та част. За първи път се записвам тук.Случайно намерих темата,ровейки за нещо друго. И реших да пиша тук.Има много осведомени мами,което искернно ме радва.Сигурна съм,че ще намеря информация по следния въпрос: Големия ми син скоро започна да сменя зъбките. Налице е 1-вото клатещо се зъбче.Проблемът е,че не пада,а виждам,че е започнало да расте новото зъбче.Искам да го заведа на зъболекр.За 1-ви път ще му е и се притеснявам.Прочетох тук-там за добри стоматолози в Надежда,но координати не намирам нито във форума,нито при "Чичо Гугъл". Та молбата ми е: Препоръчайте/кажете ми за добър детски стоматолог в района и негови координати. Разбрах за клиника,която се намира в Надежда 1-ва част. Някой да ме ориентира към специалист там?

# 719
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
uleto88, добре дошла!
Аз мога да препоръчам много добра детска зъболекарка - има индивидуален подход към всяко детенце, но не е в района. Кабинетът е в "Бели брези". Ако те интересува, кажи, ще напиша координати.

Общи условия

Активация на акаунт