Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 62 ~

  • 32 808
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Неви, Hug старая се... Rolling Eyes

Наде, Hug на едната снимка е Чаги с по - дълга коса още от периода, когато е учел, с някакви момчета. Peace а на другата сам Чаги с шапка...нищо интересно не виждам... Rolling Eyes

# 721
  • Мнения: 21 201
Леле Звезде, много си добра! Ще го научим тоя език пък. Няма да ни се опре, но знаеш как най-добре става, ще трябва обмяна на опит да се осъществи, та да се усъвършенстваме. Joy

Наде Hug Най-накрая да се засечем. Харесвам в Гизем това, че не се отказва, тя  и във визитката си за мис казва, че иска да е актриса и то известна и по света, значи има цел. Ноо трябва и малко да поулегне ми се струва - като медийно поведение. От това дето гледах напоследък по тв - тя нали излезе по всички програми, та затова ми е такова впечатлението Embarassed
Специално заради теб Hug се връщам и Ви благодаря за обяснението относно снимката.
Ще поулегне Неви. Така както Чаги поулегна и разбра с времето, че не всичко, което лети се яде и, че птичето веднъж каца на рамото, и не трябва да бъде изпуснато, трябва да се допуснат грешки за да се научи човек, въпроса е да му се даде шанс, а не да се анатемосва още преди да е опитал, а аз, ще и дам шанс, и не защото харесвах образа й в ПЕ, а като на всеки млад човек, който има желание да се развива.
Рядко са такива като Хазал със стабилен и солиден гръб, какъвто е майка й в живота.

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 01:07 от Neidjal

# 722
  • Мнения: 22

Деми, Hug 28 и 29 епизод са ми едни от най- тежките епизоди... Sad

Илда  Hug,факт добре че съм гледала и следващите и финала

Гледах някакво интервю с програмен директор на БТВ и той обяснява , че искали да наложат гледането на български сериали в ефира Whistling
е, няма лошо ама като сте го започнали .... , а те днес го има утре не или 30 мин и реклами +
не всички имат достъп до интернет и до форума най-вече
HugИ аз ги гледам щото знам кво следва LaughingАуу ама те много хубави наще селяли ooooh!

И аз гледам, но всички вкъщи ми се чудят как мога да гледам едно и също нещо толкова пъти и пак да ми е интересно... Joy аз, ако знам щеше да е добре, но... Rolling Eyes А, за нашите сериали - нямам думи... Sick

нямаме спирка, но това са фемир пленяват за много  време ма не знам за отказали се  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 16 938
На Гизем бех и дала шанс ако успее да ме грабне с игра в момента няма да споменавам за ПЕ просто искам в нещо различно.

# 724
  • Мнения: 0
Относно БТВ да наложи гледането на българските серияли това няма как да стане знам че ще има  момичета сред вас който няма да са съгласни ама аз да споделя.
1.Едно време българските серияли и филми са били много добри аз съм малка и не съм гледала кой знае какво но наистина са си стрували а и има роднини който са ги гледали и са си стрували например баба когато е била с майка бременна преди да роди е гледала На всеки километър.
2.Сегашните продукции не струват да Стъклен дом заради Стефан Данаилов и Асен Блатечки се гледаше.Столичани в повече вече стана бозяно и не струва.Революция з става за гледане.
.Някак си българските актьори не се отдават на героя си или просто гледат да си вземат парите.
Да кажа какво може да стане ако напълнят БТВ само с българска боза ще си загубят зрителите и рейтинга им ще падне драстично в момента се държат защото дават Призракът на Елена другия който ев 16 часа.И ако спрат турските сериали а те го знаят много добре най-вече се отнася за ОС  че ще загубят.Но лично моето мнение че българските серияли тези който пуска бтв не стават поне на мен не ми хващат око а аз много трудно започвам да гледам нещо ако не ми хване окото не мога да га гледам било игра каквото и да е.Е за Под Прикритие става за гледане.
Peace На всеки километъл класика Heart Eyes Heart EyesАз от бг гледам под пликлитие само Laughingтам главния е под всякаква клитика за сметка на длугите Laughing

Деми  Laughingаз като чета на някой пост който е писал като мен и се затлуднявам Joy
Цитат
Не знам само на мен ли ми се струва, но играта на голяма част от българските актьори в сериалите ми е някак много театрална, все едно са в театъра на сцена
И аз така Peace

# 725
  • Мнения: 22
Размислих се , че в каквито и сериали да играят ЧаЧа и Хазал, винаги ще ги сравняват и свързват  с персонажите им от ОС.
Много силни игра, много истинска невероятна химия.

# 726
  • Мнения: 16 938
Искам само да кажа че гледах Малки Тайни и ако на Чаги му трябва Пежото да си го търси при Бурак не знам как ще му го даде ама без бой няма да стане.И честно тоз универсетет за  нищо го нямат все едно построенен само за снимане на серияли.Да дават няква друга част от унито че напомня на Фемир. А да попитам отдавна се каня ама все забравям в първите епизоди унито  същото ли е.

# 727
  • Мнения: 16 938
Виж ся ти главния не го гледай те нали там то препокреват тъй че споко.А относно театъра ами честно казано май май е точно казано дори и не се опитват.

# 728
  • Мнения: 0
Лека и от мен Hug

И да не заблавите да станете в тли да племестите часовника на четли и пак да си легнете Joy Joy

Галя за Фемил ли питаш Rolling Eyes

# 729
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Клоди, лека! Hug

Аз няма да ставам в три, ами ще будувам до тогава и като преместя стрелките на часовника тогава ще си легна... Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 18 785
Искам само да кажа че гледах Малки Тайни и ако на Чаги му трябва Пежото да си го търси при Бурак не знам как ще му го даде ама без бой няма да стане.И честно тоз универсетет за  нищо го нямат все едно построенен само за снимане на серияли.Да дават няква друга част от унито че напомня на Фемир. А да попитам отдавна се каня ама все забравям в първите епизоди унито  същото ли е.
Гале обратното е,ако Бурак си търси пежото може да го намери при Ча  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 22
Относно БТВ да наложи гледането на българските серияли това няма как да стане знам че ще има  момичета сред вас който няма да са съгласни ама аз да споделя.
1.Едно време българските серияли и филми са били много добри аз съм малка и не съм гледала кой знае какво но наистина са си стрували а и има роднини който са ги гледали и са си стрували например баба когато е била с майка бременна преди да роди е гледала На всеки километър.
2.Сегашните продукции не струват да Стъклен дом заради Стефан Данаилов и Асен Блатечки се гледаше.Столичани в повече вече стана бозяно и не струва.Революция з става за гледане.
.Някак си българските актьори не се отдават на героя си или просто гледат да си вземат парите.
Да кажа какво може да стане ако напълнят БТВ само с българска боза ще си загубят зрителите и рейтинга им ще падне драстично в момента се държат защото дават Призракът на Елена другия който ев 16 часа.И ако спрат турските сериали а те го знаят много добре най-вече се отнася за ОС  че ще загубят.Но лично моето мнение че българските серияли тези който пуска бтв не стават поне на мен не ми хващат око а аз много трудно започвам да гледам нещо ако не ми хване окото не мога да га гледам било игра каквото и да е.Е за Под Прикритие става за гледане.
Peace На всеки километъл класика Heart Eyes Heart EyesАз от бг гледам под пликлитие само Laughingтам главния е под всякаква клитика за сметка на длугите Laughing

Деми  Laughingаз като чета на някой пост който е писал като мен и се затлуднявам Joy
Цитат
Не знам само на мен ли ми се струва, но играта на голяма част от българските актьори в сериалите ми е някак много театрална, все едно са в театъра на сцена
И аз така Peace


"Под прикритие"  Peace и "Вчера" от по старите също ми е любим

# 732
  • Мнения: 22
Лека и от мен Hug

И да не заблавите да станете в тли да племестите часовника на четли и пак да си легнете Joy Joy

 Ренка лека  Hug Joy Joy Joy Joy Joy Joy добре че подсети

# 733
  • Мнения: 16 938
А вярна че Малки Тайни е сниман преди АФК извинете ме за грешката значи Бурак ще ходи да си търси Пежото и ще е интересно и ще хареса Хазал и ще стане на калбета там с каптана не се биха много ама с Бурак не се знае.
А имах предвид Под Прикритие сериала.

# 734
  • Мнения: 22
Искам само да кажа че гледах Малки Тайни и ако на Чаги му трябва Пежото да си го търси при Бурак не знам как ще му го даде ама без бой няма да стане.И честно тоз универсетет за  нищо го нямат все едно построенен само за снимане на серияли.Да дават няква друга част от унито че напомня на Фемир. А да попитам отдавна се каня ама все забравям в първите епизоди унито  същото ли е.

ей, тия съседите що пара направиха една две коли, един университет само актьорите сменят  Laughing
Вече може и само Чаги да снимат  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт