Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 62 ~

  • 32 804
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 201
Неви, Hug

Прочетох и аз за Гизем, че отива в Америка... ooooh! и после щяла да се върне и щяла да започне сериал- бомба... Mr. Green нали ще се изучи, момичето... Laughing
Ако може да се не влъща Rolling Eyesтам в някой амеликански филм да я вземат Mr. Green

Надето ша ма бие Laughing
smile3516 smile3515 Joy
Кой е в дясно на снимката, която Евита е пуснала и кой коментирате, че снимка не виждам?!  

# 706
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Наде, spoko

# 707
  • Мнения: 466
Викаш ти, Адашче, да вземат Гиземката в някой американски филм, ама се питам като каква по точно newsm78 - четвърта пушка в трето действие ли? Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 21 201
Пак сте подхванали Гизем на прицел. Cry
Не ми е любимка, защото нямам такава, но и давам шанс, като актриса и дано се развие най-вече заради себе си.

# 709
  • Мнения: 22

Деми, Hug 28 и 29 епизод са ми едни от най- тежките епизоди... Sad

Илда  Hug,факт добре че съм гледала и следващите и финала

Гледах някакво интервю с програмен директор на БТВ и той обяснява , че искали да наложат гледането на български сериали в ефира Whistling
е, няма лошо ама като сте го започнали .... , а те днес го има утре не или 30 мин и реклами +
не всички имат достъп до интернет и до форума най-вече

# 710
  • Мнения: 16
evkall, Hug понеже с турския не съм на "ти" и се опитвам да понауча нещичко превеждам някои диалози, когато имам свободно време...но не гарантирам, че са точни преводите... Rolling Eyes

Скрит текст:
Емир и Корай на брега – 39 епизод.

К: Добре! Знам, че не искаш да говориш. Кой хвърли снимката под вратата ти според теб?Личи си, че е някой, който не ви мисли доброто.
Е: Интересува ли ме според теб... Джансу, буля и, дори и той самия да е дошъл и да я е подхвърлил не ме интересува. Аз какво видях? Това, което видях ме интересува.
К: Насила са я сгодили.
Е: И това решава/изчиства всичко... толкова ли е просто.
К: В крайна сметка трябва да има някакво значение.
Е: Няма значение. Ако тогава беше дошла при мен и беше ми казала, че са я сгодили насила тогава щеше да има значение. Сега няма.
К: Какво да ти кажа аз сега? Познаваш семейството на момичето, бе братле.
Е: Не можа да почука на вратата, не можа да дойде при мен. Защо? Заради лъжите. Ако беше дошла, какво щеше да стане, та ние бяхме влюбени. Семейството и до кога щеше да е против.Тя се изплаши от лъжите си. Затова не се противопостави, затова не дойде при мен. Искаше да страдам отдалеч.
К: Тогава за болката, братле. Аз за какво те доведох тук? Влюбени казваш.
Е: Аз не страдам. Дори не изпитвам болка.

Продължението...
К: Аз за какво те доведох, щеше да пиеш, да говориш, дори алкохол не пи.
Е: Аз казах, че съм добре. Оправих се/излекувах се вече.
К: Дай ми от това лекарство, каквото и да е, дето те е излекувало.
Е: Хайде, ставай да те закарам до дома ти.
К: Не, братле, аз ще стоя още малко тук. Ти си този, който се е оправил/излекувал. И ти къде отиваш, остани при мен. /тук има няколко думи, които не разбирам/
Е: Добре, но да не останеш някъде.
К: Няма да остана.
Е: Хубаво.

 Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 711
  • Мнения: 0

Деми, Hug 28 и 29 епизод са ми едни от най- тежките епизоди... Sad

Илда  Hug,факт добре че съм гледала и следващите и финала

Гледах някакво интервю с програмен директор на БТВ и той обяснява , че искали да наложат гледането на български сериали в ефира Whistling
е, няма лошо ама като сте го започнали .... , а те днес го има утре не или 30 мин и реклами +
не всички имат достъп до интернет и до форума най-вече
HugИ аз ги гледам щото знам кво следва LaughingАуу ама те много хубави наще селяли ooooh!

# 712
  • Мнения: 0
Викаш ти, Адашче, да вземат Гиземката в някой американски филм, ама се питам като каква по точно newsm78 - четвърта пушка в трето действие ли? Joy Joy Joy
hahaha hahaha hahaha

# 713
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Деми, Hug 28 и 29 епизод са ми едни от най- тежките епизоди... Sad

Илда  Hug,факт добре че съм гледала и следващите и финала

Гледах някакво интервю с програмен директор на БТВ и той обяснява , че искали да наложат гледането на български сериали в ефира Whistling
е, няма лошо ама като сте го започнали .... , а те днес го има утре не или 30 мин и реклами +
не всички имат достъп до интернет и до форума най-вече
HugИ аз ги гледам щото знам кво следва LaughingАуу ама те много хубави наще селяли ooooh!

И аз гледам, но всички вкъщи ми се чудят как мога да гледам едно и също нещо толкова пъти и пак да ми е интересно... Joy аз, ако знам щеше да е добре, но... Rolling Eyes А, за нашите сериали - нямам думи... Sick

# 714
  • Мнения: 22
Леле Звезде, много си добра! Ще го научим тоя език пък. Няма да ни се опре, но знаеш как най-добре става, ще трябва обмяна на опит да се осъществи, та да се усъвършенстваме. Joy

Наде Hug Най-накрая да се засечем. Харесвам в Гизем това, че не се отказва, тя  и във визитката си за мис казва, че иска да е актриса и то известна и по света, значи има цел. Ноо трябва и малко да поулегне ми се струва - като медийно поведение. От това дето гледах напоследък по тв - тя нали излезе по всички програми, та затова ми е такова впечатлението Embarassed

# 715
  • Мнения: 21 201
Олеле Боже Shocked
Скрит текст:

най в края в дЕсно

Скрит текст:
Така и не разбрах какво има на снимките, защото такива не виждам. Rolling Eyes
Звезде, благодаря ти  bouquet за преведения диалог от 39 епизод.
Лека Ви нощ. smile3507

# 716
  • Мнения: 22
ООх аз пък огладнях.
Наде, на снимките визират Чаги с дългата коса, като ученик май. Лека и спокойна.

# 717
  • Мнения: 22

Деми, Hug 28 и 29 епизод са ми едни от най- тежките епизоди... Sad

Илда  Hug,факт добре че съм гледала и следващите и финала

Гледах някакво интервю с програмен директор на БТВ и той обяснява , че искали да наложат гледането на български сериали в ефира Whistling
е, няма лошо ама като сте го започнали .... , а те днес го има утре не или 30 мин и реклами +
не всички имат достъп до интернет и до форума най-вече
HugИ аз ги гледам щото знам кво следва LaughingАуу ама те много хубави наще селяли ooooh!

  LaughingРени, вече чета всички мнения по този начин
Не знам само на мен ли ми се струва, но играта на голяма част от българските актьори в сериалите ми е някак много театрална, все едно са в театъра на сцена
не знам какъв точно е верния термин и дали става ясно какво искам да кажа точно  Mr. Green

# 718
  • Мнения: 0
Наде лека HugЧатай с  малко по дълго коса  Laughing

# 719
  • Мнения: 16 938
Относно БТВ да наложи гледането на българските серияли това няма как да стане знам че ще има  момичета сред вас който няма да са съгласни ама аз да споделя.
1.Едно време българските серияли и филми са били много добри аз съм малка и не съм гледала кой знае какво но наистина са си стрували а и има роднини който са ги гледали и са си стрували например баба когато е била с майка бременна преди да роди е гледала На всеки километър.
2.Сегашните продукции не струват да Стъклен дом заради Стефан Данаилов и Асен Блатечки се гледаше.Столичани в повече вече стана бозяно и не струва.Революция з става за гледане.
.Някак си българските актьори не се отдават на героя си или просто гледат да си вземат парите.
Да кажа какво може да стане ако напълнят БТВ само с българска боза ще си загубят зрителите и рейтинга им ще падне драстично в момента се държат защото дават Призракът на Елена другия който ев 16 часа.И ако спрат турските сериали а те го знаят много добре най-вече се отнася за ОС  че ще загубят.Но лично моето мнение че българските серияли тези който пуска бтв не стават поне на мен не ми хващат око а аз много трудно започвам да гледам нещо ако не ми хване окото не мога да га гледам било игра каквото и да е.Е за Под Прикритие става за гледане.

Общи условия

Активация на акаунт