Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 62 ~

  • 32 839
  • 750
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2
Лека Евита  Hug

Едно поздравче с любима моя песен на фона на Фемир



Рени,  Hug благодаря много хубаво

# 646
# 647
  • Мнения: 22
Рени 60, готово! Съжалявам  Embarassed за недоглеждането.

ООО Марги! Когато кажеш - винаги, ама то в темата е голям екшън, та когато успеем Joy

Иве, вярно, може да има промо - но четох, че останалите актьори щели да ги изберат в началото на април, но пък може да е само със Серенай. newsm78

# 648
# 649
# 650
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Неви, Hug

Прочетох и аз за Гизем, че отива в Америка... ooooh! и после щяла да се върне и щяла да започне сериал- бомба... Mr. Green нали ще се изучи, момичето... Laughing

# 651
  • Мнения: 11 820
Гизем вече в Хамериканско била  Peace

# 652
  • Мнения: 18 785
тук е голямо хлапенце  Mr. Green

# 653
  • Мнения: 22
ААА Звезде, то за 2 месеца, ако се изучаваха тия работи, нейсе. От опит глава не боли. Mr. Green

# 654
  • Мнения: 2 116

ООО Марги! Когато кажеш - винаги, ама то в темата е голям екшън, та когато успеем Joy


Неви, става, приемам.  Peace
Така е...когато успеем! Grinning
Ако разполагаш с инфо за АФК, като номинации, награди...участия на проекта като цяло, ще се радвам да споделиш, ще е полезно за дискусията.
Едно планче само за нея спретваме...и аз съм на линия. Peace
Нали съм соц. продукт...не мога без планче... Joy Joy Joy

Неви, къде ги намираш тез новини? newsm78
Гизем, ще стане още по-добра! Peace
Само не ми е ясно, защо всички в Америка ходят... newsm78

# 655
  • Мнения: 11 820
ААА Звезде, то за 2 месеца, ако се изучаваха тия работи, нейсе. От опит глава не боли. Mr. Green
то и английския ще и е такъв ще вика само не разбирам не разбирам и хоп те ш минат 2-та месеца и файда  Mr. Green

# 656
# 657
# 658
  • Мнения: 0
Неви, Hug

Прочетох и аз за Гизем, че отива в Америка... ooooh! и после щяла да се върне и щяла да започне сериал- бомба... Mr. Green нали ще се изучи, момичето... Laughing
Ако може да се не влъща Rolling Eyesтам в някой амеликански филм да я вземат Mr. Green

Надето ша ма бие Laughing

# 659
  • Мнения: 2






Лека нощ от мен!  newsm46

Общи условия

Активация на акаунт