Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 8

  • 38 833
  • 771
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Добре дошли в новата пролетна тема!



Уважаеми консултанти,
От 11.06.12 код 99911 (заместващ продукт такса обработка/доставка) е заменен с код 734444. Промяната е отразена и във формата за заявка.





Предимствата да бъдете част от Орифлейм
/благодарности на Тедка/


1. Такса регистрация 15 лв. (понякога таксата е намалена на 7.50лв или премахната изцяло).

2. Каталозите се купуват от консултантите:
10 бр - 7.10 лв; 5 бр - 4.00 лв; 1 бр. - 1.75 лв. 

Такса обработка при пускане на поръчка - 2 лв, ако поръчката ви е под 100 БТ (бонус точки).

3. Пълен мострен комплект 37.50 лв, съкратен комплект - 24.50 лв

4. За да се регистрирате, трябва да имате копие на личната карта и да попълните договор.
Както и познат консултант, който да ви регистрира и да стане ваш спонсор.

5. Няма минимум за пускане на поръчка. Препоръчително е да се правят 100 БТ (около 130 лв), тогава се печелят подаръци, парични бонуси (ако имате създадена група) и други привилегии.

6. Колкото повече хора регистрирате в групата си, толкова по-добре за бонуса ви.

7. За 200 групови т. бонуса ви ще е около 6-7лв   -3% ниво
    за 450 групови т. бонуса е около 30лв               -6% ниво
    за 900 групови т. бонуса е около 60-80лв          -9% ниво
    за 1800 групови т. бонуса е около 100-120лв    -12% ниво
    и т.н. .... за директор трябва да сте на 21% ниво и ще взимате около 1000лв.

8. Поръчки се правят в сайта или от офисите в по-големите градове. В малките градове има пунктове или се получават по пощата, а в големите - от офисите.

9. Освен че преди всички можете да видите следващия каталог и да прецените какво ще си купите сега и какво другия месец, можете да ползвате и безплатна дермоанализа и да пробвате продуктите в офиса.

10. Директната печалба е 30% от всеки един продукт.
 
За връзка с нашите консултанти

Бургас
mimenceee
Sinara
tedka*

Варна
baby_doll
vessit
Роси*
mimenceee

Велико Търново
tedd

Горна Оряховица
Ванчето

Дупница
УиУи

Казанлък
мирослава к.ш.

Карнобат
mimenceee

Костинброд
pebs

Левски
GrOzNoTo^_^PaTe 
 
Пазарджик
Аелис

Перник
SvetlaK

Пловдив
niqol

Плевен
Merian

Пещера
Деянова

Раднево
Iv4enceto_91

Разград
anji78

Русе
polin4eto

София
Агата
Elitsa_z
gato
iviche
Teddy me4eto
Дуци
Vernis

Търговище
vivka_milusheva

Вписват се представители, които се включват често със съвети, помощ или отзиви и правещи това поне от 2-3 теми Peace

Старата тема

Текущ каталог




www.facebook.com/oriflame.bg

www.twitter.com/oriflame



7 руски каталог http://oriflame-catalog.ru/katalog/2013/7

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 14:43 от bubanka

# 1
  • Мнения: 1 010
Момичета, някой ползвал ли е парфюм Grace, в следващия каталог  е на много хубава цена и смятам да си го поръчам, но ми се искаше и странично мнение да чуя.

# 2
  • Мнения: 13
Ето ме и мен в новата тема  Grinning
За парфюмната  Grace, моя клиентка я ползва и беше много доволна

# 3
  • Мнения: 36 005
много съм доволна от двойната четка за сенки - от 'четкащата' част, апликаторната я махнах:

не съм имала по-добра четка! бях поръчала и други четки, за тях писах в предишната тема

***

Nars Blush vs Oriflame Blush

vs

# 4
  • Мнения: 1 010
Момичета, някой ползвал ли е парфюм Grace, в следващия каталог  е на много хубава цена и смятам да си го поръчам, но ми се искаше и странично мнение да чуя.

Страхотно, благодаря ти, когато имам впечатления, ще споделя.

# 5
  • Мнения: 45
bubanka на каква цена е тази четка и защо от нея точно си толкова доволна? В издирване съм на нова четка.

П.П. Най-накрая след доста въртене коректора тръгна Grinning

# 6
  • Мнения: 36 005
bubanka на каква цена е тази четка и защо от нея точно си толкова доволна? В издирване съм на нова четка.

много ми е удобна - защо, може би не мога да дефинирам точно - добре ми ляга в ръката, не ме драска по клепача, нанася отлично сенките /според мен - не съм ползвала от много хвалените маркови четки, само от класа на орифлеймската/; взех я на промоция, не помня точната цена, защото взех общо шест четки /три размених, защото прецених, че тези, които вече имам са ми по-удобни, три запазих, но тази е най-добра/ - http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=24147 - налична за поръчка на 6.50 лв.

# 7
  • Мнения: 45
  bouquet мерси, аз най-вече търся да не ми драска по клепача.

# 8
  • Мнения: X
Издирвам черния Ascendent на промоционална цена. Някой, който вече е получил каталог 6, може ли да каже, дали го има там?
Също се чудя къде се изгуби коректора за пъпки с чаено дърво.
А отделно искам да попитам на Essence ексфолианта става ли и ако не, кой от всички бихте ми препоръчали?

# 9
  • Мнения: 2 922
Хубаво е, че сте пуснали нова тема, но имах идея да се публикува и линк към новия график за поръчки и доставки. Така че, ако сметнете за необходимо, може да го публикувате.

Както и информация за новото работно време на СЦ Варна в съботните дни. Но ако някой го интересува, може да се свърже с офиса. 

# 10
  • София
  • Мнения: 819
Добър ден, момичета Hug Аз съм консултант от 2004 година, но поради мързел и лични проблеми доста време не бях се занимавала активно с Орифлейм, както преди.  Embarassed Не искам да се оправдавам де, само бих искала ако ме приемете, да се присъединя към вас. Февруари месец си възобнових регистрацията, имам си и свой екип от 4 консултанти, на които съм спонсор, но ще се радвам да обменяме информация и да си помагаме (вие на мен по-скоро) Blush

# 11
  • Русе
  • Мнения: 116
Издирвам черния Ascendent на промоционална цена. Някой, който вече е получил каталог 6, може ли да каже, дали го има там?
Също се чудя къде се изгуби коректора за пъпки с чаено дърво.
в Каталог 6 Асцендента ще е на 29,90лв, а коректора с чаено дърво и розмарина на 4,50лв  Wink

# 12
# 13
  • Мнения: 265
Момичета, някой ползвал ли е парфюм Grace, в следващия каталог  е на много хубава цена и смятам да си го поръчам, но ми се искаше и странично мнение да чуя.
Лек, ефирен, нежен аромат.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Ивче,  Hug! Това парфюмче, което си сложила за начало на темата много искам да го тествам  Heart Eyes.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт