Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 8

  • 38 837
  • 771
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 461
Здравейте, искам да се оплача от Divine,който закупих преди 3-4 каталога. Ползвала съм го и преди и знам, че е страхотен и траен, а този който сега ми доставиха не беше същия като трайност и мирис/съвсем леко наподобяваше/.Цената му тогава май беше 23.90. Някой имал ли е подобен проблем?

# 46
  • Мнения: 1 111
kisa,за тези сенки за които си питала в края на предишната тема мога да дам много добра оценка,имам ги същите,доволна съм Peace

а за кремовете за лице мога да похваля дневен и нищен против мимически бръчки,с ектракт от череша -
дневния е с някакви леки бляскави частици,по-плътен е като консистенция,попивачсамо дето малко по-бавно и докато попие ми изпотява лицето,това не му харесвам
 но пък ароматът на нощния е страхотен,попива добре и не мазнее,от него кожата ми изглежда много свежа...

Последна редакция: нд, 07 апр 2013, 15:12 от tuly

# 47
  • Мнения: 992
Аз искам да похваля рол-он Активел, със сивата капачка имам аз. В другия каталог е намален и ще си поръчам още два. Да си имам за лятото. Wink Много съм доволна от него.

# 48
  • Мнения: X
Здравейте, искам да се оплача от Divine,който закупих преди 3-4 каталога. Ползвала съм го и преди и знам, че е страхотен и траен, а този който сега ми доставиха не беше същия като трайност и мирис/съвсем леко наподобяваше/.Цената му тогава май беше 23.90. Някой имал ли е подобен проблем?
Има вариации на този парфюм: син и червен.
За кой от двата говориш?

# 49
  • Мнения: 2 461
За синия Divine.Сега искам да попитам друго.Взех на моя приятел комплекта против бръчки за очи и крем за лице North for men, обаче хвърли упътването.Предполагам, че няма нищо сложно, но... след бръснене нали слага автършейв. Проблем ли е че после ще се маже и с това? И ако някой има впечатления ще се радвам да сподели.Иначе мирише страхотно  Simple Smile

# 50
  • Русе
  • Мнения: 7 075
Здравейте, искам да се оплача от Divine,който закупих преди 3-4 каталога. Ползвала съм го и преди и знам, че е страхотен и траен, а този който сега ми доставиха не беше същия като трайност и мирис/съвсем леко наподобяваше/.Цената му тогава май беше 23.90. Някой имал ли е подобен проблем?
За Divine не мога да кажа, но аз съм имала същия проблем с Amber elixir. Вече ползвам трети, но втория, който си поръчах си беше като водичка, пак така беше доста намален. Първия и този, който сега ползвам са си със силен и траен аромат.

# 51
  • Перник
  • Мнения: 4 866
Взех си крема за тяло Амазония - не ми мирише на краставица на мен, а по-скоро на...трева, свежи зелени листа, малко зюмбюл...абе пролетно и свежо.  Grinning

# 52
  • Русе
  • Мнения: 116
Взех си крема за тяло Амазония - не ми мирише на краставица на мен, а по-скоро на...трева, свежи зелени листа, малко зюмбюл...абе пролетно и свежо.  Grinning
Simple Smile Аз пък снощи се изкъпах с душ-гела Амазония, и може би защото вече ми казаха, ми замириса в банята на краставица, но в хубавия смисъл - пролетно и свежо.  Laughing Доволна съм.

И аз съм доволна от рол-она Активел, но съм пробвала розовия - много приятен аромат. Но все пак продължавам да използвам този с мента и малина. Влюбила съм се в аромата. Вече си мечтая за крем за тяло от тази серия. Дали пък няма да са сетят да пуснат  newsm78

# 53
  • Мнения: 2
Някой пробвал ли е витамините за коса и нокти, стимулират ли растежа или са само за подхранване и блясък, какъв е ефекта? Моля, споделете, ако имате опит с тях!

Аз използвах таблетките за коса и нокти. От тях ноктите ми станаха много здрави, преди бяха чупливи и разслояващи се, а косопадът ми спря напълно. Не съм забелязала ефект като бързо растене на нокти и коса или пък блясък. Ефектът, който забелязах, беше след около 1 и половина опаковки. След като изпих втората, си направих 1 месец почивка. Чупливостта на ноктите ми се върна, косопадът - не. Днес ги почвам отново.

bambi2009, За Екла -  newsm10, за Амазония -  newsm11. Съотношението цена - качество е правопропорционална!
Благодаря за отговора, аз ги започнах преди 3 дни, ще видим какъв ще бъде ефекта при мен!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 026
Станах представител на Орифлейм преди два месеца и малко по малко събирам точки.
Интересувам се много от чрвилата на стр.18
-Fuchsia Red
-Cherry Red

Къде мога да намеря суочове , за да видя истинския свят.Трябва ми хубаво червено , но се притеснявам , че Cherry Red може да излезе тъмно..

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 967


Nars Blush vs Oriflame Blush

vs
[/quote]



Бубанка,кой цвят е ружът на Орифлейм?

# 56
  • Мнения: 36 052
не зная - аз бях впечатлена от еднаквостта на кутийките
това е продуктът с цветовете му: http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=21649

# 57
  • Мнения: 992
Момичета, искам да разгледам следващия каталог на Орифлейм. При една представителка разглеждах скоро, но искам вкъщи на спокойствие да го погледна. Може ли линк за него?

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Благодаря на всички, дали мнение за сенките на Ори.  Hug

Обаче, аз пак с питане, т.к. не съм запозната достатъчно с продуктите на тази марка.
Ползвам всеки ден сенки и имам нужда от нови апликатори, видях в идния каталог едно комплектче от 5 апликатора за сенки за 1.90 лв - дали са прилични?

# 59
  • Мнения: 0
Благодаря на всички, дали мнение за сенките на Ори.  Hug

Обаче, аз пак с питане, т.к. не съм запозната достатъчно с продуктите на тази марка.
Ползвам всеки ден сенки и имам нужда от нови апликатори, видях в идния каталог едно комплектче от 5 апликатора за сенки за 1.90 лв - дали са прилични?
Да, хубави са апликаторите - здравички и много лесно се почистват. Имам обаче още един съвет - ако наистина ползвате често сенки, можете да пробвате и Професионалната четка за сенки - от едната страна е апликатор, като има и резервен /2 бр. получавате/, а от другата страна е четка за смесване на цветовете. Аз съм много доволна от тази четка - използвам я професионално, когато правим грим на клиентки.

Общи условия

Активация на акаунт