Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 8

  • 39 396
  • 771
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25
В момента ползвам дневния и нощния крем сините  ,в миналия каталог бяха на промоция и са много хубави.Аз по принцип съм с мазна кожа  с доста широки пори податлива на черни точки и след като си направя почистващата процедура слагам от крема и кожата ми става много изчистена и свежа.Не се омазнява и не лъщи.
  Взех си и маската за черни точки също е много хубава.От миналия каталог си взех доста неща и от всички съм доволна.
    Joy

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 255
Момичета, някоя от вас да има от моливите Sparkle in Paris?
Загледах черния и лилавия, но никакви суочове не намирам, а не ми се рискува.
Интересува ме покривността им, нанасяне и издръжливост.
Благодаря.  bouquet
Ивче,аз съм пробвала лилавия,хареса ми ,лесно се нанася,но за издръжливост не мога да кажа много .Мисля,че е добре,но го пробвах към 19:00 часа и го изтрих около 23:00.Малко ми лютеше като го трих ,но завелязвам че при мен с всички нови моливи е така

# 32
  • Мнения: 234
Здравейте, момичета. Искам да Ви попитам за мнение за тоалетната вода Еклат, дали си заслужава сега за пролетта? Дълго не бях гледала каталог и сега си харесах няколко неща. Също и как е крема за тяло от черната серия Мед и мляко? И гледах едни гланц от едната страна, а от другата очна линия и са ми интересни сега за пролетта? Нови продукти ли са или вече са изпробвани? И за серията Амазония, за първи път ли е или някой може да каже ако не е , как е? Приятен ли е аромата, че така много ме съблазнява. Благодаря много предварително  bouquet

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Момичета, някоя от вас да има от моливите Sparkle in Paris?
Загледах черния и лилавия, но никакви суочове не намирам, а не ми се рискува.
Интересува ме покривността им, нанасяне и издръжливост.
Благодаря.  bouquet
Ивче,аз съм пробвала лилавия,хареса ми ,лесно се нанася,но за издръжливост не мога да кажа много .Мисля,че е добре,но го пробвах към 19:00 часа и го изтрих около 23:00.Малко ми лютеше като го трих ,но завелязвам че при мен с всички нови моливи е така


Благодаря ти.
А ти с мазна кожа ли беше? Моята е суха, но заради падналия клепач всичко ми се отбелязва отгоре, само Супершок ми държат и то със сенки, под които има основа. Самостоятелно пак се отпечатват. Mr. Green
Можеш ли да ми направиш суоч на ръка, за да видя цвета как е или го нямаш? Blush

# 34
  • Русе
  • Мнения: 116
И за серията Амазония, за първи път ли е или някой може да каже ако не е , как е? Приятен ли е аромата, че така много ме съблазнява. Благодаря много предварително  bouquet
Амазонията не е нова, но е много подходяща за сезона. Има свеж пролетен аромат. Една моя клиентка казва, че крема мирише на краставица, т.е. - приятно и свежо. Аз си взех душ-гела и съм доволна.

# 35
  • Мнения: 36 157
изпръсках една амазония миналата година; при мен траеше по 10-15 минути, други момичета също се оплакаха от трайността й, но тяхната беше по 2 часа например; носиш в чантата и пръскаш често Simple Smile

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 255
Ивче,нямам го  Sad 
Беше в Рали комплекта
аз съм с комбинирана кожа,но клепача ми не е нито сух,нито мазен
Това,което гледам аз в един молив за очи е като го нанасям да ми е лесно и да остава по клепача без да търкам силно,по този критерий отговаря

# 37
  • Мнения: 2
Някой пробвал ли е витамините за коса и нокти, стимулират ли растежа или са само за подхранване и блясък, какъв е ефекта? Моля, споделете, ако имате опит с тях!

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 85
Привет!Искам да поканя момичетата,които пият шейковете и супите от Wellness серията да споделят в темата на Krrrrasimira,в подфорума за Диети,поддържане на фигурата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=710877.0
Също така да благодаря на Krrrrasimira за темата и да я помоля да коригира заглавието!  bouquet

# 39
  • Мнения: 97
Някой пробвал ли е витамините за коса и нокти, стимулират ли растежа или са само за подхранване и блясък, какъв е ефекта? Моля, споделете, ако имате опит с тях!

Аз използвах таблетките за коса и нокти. От тях ноктите ми станаха много здрави, преди бяха чупливи и разслояващи се, а косопадът ми спря напълно. Не съм забелязала ефект като бързо растене на нокти и коса или пък блясък. Ефектът, който забелязах, беше след около 1 и половина опаковки. След като изпих втората, си направих 1 месец почивка. Чупливостта на ноктите ми се върна, косопадът - не. Днес ги почвам отново.

bambi2009, За Екла -  newsm10, за Амазония -  newsm11. Съотношението цена - качество е правопропорционална!

Последна редакция: пт, 05 апр 2013, 23:02 от vessit

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, момичета. Искам да Ви попитам за мнение за тоалетната вода Еклат, дали си заслужава сега за пролетта? Дълго не бях гледала каталог и сега си харесах няколко неща. Също и как е крема за тяло от черната серия Мед и мляко? И гледах едни гланц от едната страна, а от другата очна линия и са ми интересни сега за пролетта? Нови продукти ли са или вече са изпробвани? И за серията Амазония, за първи път ли е или някой може да каже ако не е , как е? Приятен ли е аромата, че така много ме съблазнява. Благодаря много предварително  bouquet

На мен Екла много ми харесва. Много стилен аромат, не е тежък. Мисля, че е подходящ за всички сезони. Ако търсиш цитрусови аромати обаче за лятото мисля, че този не беше такъв. Може да помолиш за мостричка, за да придобиеш по-ясна представа за аромата и трайността му.

# 41
  • Мнения: 2 461
Здравейте, искам да се включа към вашата тема, преди бях много активен консултант, но поради различни причини прекъснах и сега отново си поръчвам разни неща. Като цяло съм доволна от много от продуктите, но има и много нови, които чакат да се изпробват  Simple Smile .Подкрепям мнението на  miss july , Еклата е супер, но не е точно летен аромат.Скоро смятам да се включа  в групата използваща Пътна карта и да споделя резултатите. И за серията "Мед и мляко" да изкажа своето мнение, всички продукти са класика просто, лично пробван е крема за тяло, а сега смятам шампоана и маската за коса.Приятна вечер.

# 42
  • София
  • Мнения: 819
За пролетта и лятото Екла Уикенд е по-подходящ, по-лек и нежен е Peace За Мед и Мляко няма какво да добавя, класика!

# 43
  • Мнения: 77
Здравейте.И аз преди бях консултант,но се преместих в друг град,спрях да се занимавам.И двете спонсорки,които съм имала от Габрово,много ми помагаха,Наде,Еми  Hug
Сега изнамерих някакъв офис тук и мисля оттам да поръчвам и да разглеждам новите каталози.Oriflame са ми любими продукти.

# 44
  • Мнения: 176
От 6.04.2013 до 14.04.2013 имате възможност да закупите тоалетна вода Divine (код 11355) или тоалетна вода Amber Elixir (код 11367) по  избор с отстъпка от 75% - само за 7.90 лв всеки.
За да се възползвате от офертата, трябва да направите минимум 50 БТ в една поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт