Жената Дева/7/

  • 48 539
  • 775
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 197
За мен беше странна  Laughing
Върхове и спадове.  Научих , надявам се да владея себе си и да реагирам без много емоции в дадени ситуации.

# 706
  • София
  • Мнения: 39 117
За мен беше много хубава - имахме парички, ходихме на почивки, но имаше и няколко "маймунски ритника" - загуба на работа, пари, измами, такива работи.

# 707
  • Мнения: 2 265
Wind., приятно ми е да те засека отново. Hug Мислех, че сме те изгубили.

# 708
  • София
  • Мнения: 5 197
Wind., приятно ми е да те засека отново. Hug Мислех, че сме те изгубили.
  Grinning покрай празниците малко полудях. И изтрих и фейсбук и всичко .
Ретроградния Меркурий явно  Joy

# 709
  • Мнения: 471
Аз като гледам съм от втора декада - на 11 септември съм  Mr. Green
за мен си беше  една трудна година ,но гледам напред и това е .
иначе съм си типична дева - мрънкам ,че не ми е подредено ,чисто .Постоянно правя забележки , критикувам .
научих се да се владея , да разчитам на интуицията си и на себе си , и знам че мога да се справя колкото и да ми е трудно .
Имам чувството ,че се въртя в един кръг ,в който тъкмо да излезна на върха и нещо ме тъпче и пак на ново .

Надявам се тоя година да ми е  малко по - късметлийска все пак  Praynig

# 710
  • София
  • Мнения: 39 117
И аз съм така - драпам, таман изплувам и пак потъвам. Не мога да намеря себе си.

# 711
  • София
  • Мнения: 5 197
И аз съм така - драпам, таман изплувам и пак потъвам. Не мога да намеря себе си.
Същото и за мен, но понякога се " откривам" Simple Smile

# 712
  • Мнения: 2 265
  Grinning покрай празниците малко полудях. И изтрих и фейсбук и всичко .
Ретроградния Меркурий явно  Joy
Ами, ретроградния Меркурий.. дрън-дрън. Деви сме все пак, леко сме лудички Hug... като това "леко" варира според обстоятелствата. Grinning Но както има една приказка - И какво като съм луд? На мен си ми е забавно! - та и аз така.:Д


Жената Дева е като лютия червен пипер. Прекалиш ли с 'дозата', ти идва да изхвърлиш цялото 'ядене', питайки се гневно "Какво направих.. Къде ми беше акълът?" Пристрастиш ли се обаче към 'лютото', всеки път ще си добавяш по малко именно защото тази пиперливост прави вкуса на 'ястието' (живота) ти толкова вкусен. Mr. Green


# 713
  • София
  • Мнения: 5 197
Скрит текст:
 Grinning покрай празниците малко полудях. И изтрих и фейсбук и всичко .
Ретроградния Меркурий явно  Joy
Ами, ретроградния Меркурий.. дрън-дрън. Деви сме все пак, леко сме лудички Hug... като това "леко" варира според обстоятелствата. Grinning Но както има една приказка - И какво като съм луд? На мен си ми е забавно! - та и аз така.:Д


Жената Дева е като лютия червен пипер. Прекалиш ли с 'дозата', ти идва да изхвърлиш цялото 'ядене', питайки се гневно "Какво направих.. Къде ми беше акълът?" Пристрастиш ли се обаче към 'лютото', всеки път ще си добавяш по малко именно защото тази пиперливост прави вкуса на 'ястието' (живота) ти толкова вкусен. Mr. Green



Много точно описание  Joy
Друго, което мои познати и мъже на жени Деви, казват за тях/нас "ОГЪН"

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 21:58 от Wind .

# 714
  • Мнения: 4 097
Описанието наистина е точно 😂

# 715
  • София
  • Мнения: 39 117
Не напразно истинският управител на Девата е бог Вулкан - повелител на огъня, луд, куц и мрачен. В същото време много привлекателен за жените - самата Афродита му е била съпруга.

# 716
  • Мнения: 2 265
...
Имам чувството ,че се въртя в един кръг ,в който тъкмо да излезна на върха и нещо ме тъпче и пак на ново .
Някои хора често ни иронизират, че сме перфекционисти, без да се замислят, че и ден не биха "оцелели" в света (главата) на една Дева.☺
Това "нещо" е точно нашият перфекционизъм... нещо като висшестоящ Аз, който постоянно ни кара да сме като Него. Ужасно е, затова сме толкова самокритични.. ooooh! Не знам за вас, но мисля, че мозъкът и сърцето често воюват в мен.. като разумът надделява. Вероятно е заради Меркурий.Simple Smile Иначе да - перфекционист съм! Не бих могла да функционирам по друг начин.Wink Не мога да започна деня си, ако всичко около мен не е подредено. Изобщо.. съзнанието на една Дева е като един гръбначен стълб. Simple Smile

# 717
  • София
  • Мнения: 5 197
И в същото време този перфекционизъм е адски натоварващ.
Казвам си, край, стига и той пак побеждава.
Самокритична съм до безкрай.
И да,мисля, че малко хора биха издържали на нашето темпо.

# 718
  • Мнения: 22 867
И в същото време този перфекционизъм е адски натоварващ.
Казвам си, край, стига и той пак побеждава.
Самокритична съм до безкрай.
И да,мисля, че малко хора биха издържали на нашето темпо.

Имам чувството, че сама вече не издържам на темпото си, ама и не мога да го променя.  Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 12 568
Аз го промених. Или по-точно променям себе си, след като на 1 декември загубих внезапно и ужасно болезнено скъп приятел. Направих пълен стомашен блокаж, припаднах три пъти и се озовах в Пирогов.
След това си казах, че трябва да направя нещо със себе си. Започнах да пия серотонин, пак съм на високо темпо, но някак не се усещам така на ръба.
Като цяло 2016 бе за мен ужасна година. Дано тази, в която навършвам 40, да е по-добра.

Общи условия

Активация на акаунт