Жената Дева/7/

  • 48 552
  • 775
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 46 658
И на мен, и аз съм този  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 4
А за разликите, вероятно са виновни асцендентите ни, колко са верни не знам, но тук са написани много забавно  Mr. Green и има отделно за мъже и жени.



Благодаря   bouquet Наистина са забавни, но и са верни или поне за мен. Simple Smile

# 77
  • Мнения: 814
Аз съм ужасно страхлива,а да родя не знам дали ще се престраша някога.Вечно живея с някаква тревожност в себе си,а причина за нея лесно си намирам.
За вещите - при мен е болестно състояние особено що се отнася до дрехи и обувки.Искам да ги имам не защото изпитвам удоволствие да нося този или онзи парцал,а просто,за да го притежавам. Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 471
И аз съм от Девите , ама коя декада не знам .. 11.09.
Обичам да ми е подредено , чисто .. не харесвам хаос .. дразнещо е !!
Обичам природата и животните .. Привързвам се лесно към хора , предмети и съм на моменти много ревнива , ако някой ми ги пипа  Crazy и много трудно се разделям с тях , ако се наложи ..
Голям инат съм (никой не може да ме мине !!) и имам много нерви .. Имам страх от високото ..

Но според мен си зависи и от човека познавам много хора дето зодията не им отговаря на нищо ,
а също и за това коя зодия с коя си пасва .. като двойка - не са много верни  Wink

# 79
  • Мнения: 22 867

Но според мен си зависи и от човека познавам много хора дето зодията не им отговаря на нищо ,
а също и за това коя зодия с коя си пасва .. като двойка - не са много верни  Wink

Не съм много от познавачите, въпреки че ми е интересно, но някъде четох, че по-важен е асцендентът за характера и........не помня какво още Embarassed, отколкото зодията. Сигурно затова хора от една зодия са толкова различни, пък и то нямаше да е интересно да са еднакви. Grinning Peace За пасването с други зодии, не знам, аз се разбирам с рибки, скорпиони, лъвове, козирози, деви, стрелци, раци, овни, везни, с близнаци горе-долу, не ми върви нещо с водолеи и телци, все споря с тях, пък уж телците ми били подходящи на зодията. newsm78

# 80
  • Мнения: 46 658
и съм на моменти много ревнива...
Голям инат съм (никой не може да ме мине !!) и имам много нерви ..

+1  Simple Smile

Не съм много от познавачите, въпреки че ми е интересно, но някъде четох, че по-важен е асцендентът за характера и........не помня какво още Embarassed, отколкото зодията. Сигурно затова хора от една зодия са толкова различни, пък и то нямаше да е интересно да са еднакви. Grinning Peace

Така е и според мен  Peace

# 81
  • Мнения: 814
Аз също имам страх от високо,а също и лека форма на клаустрофобия.

# 82
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Аз асцедента си не го знам, а и няма как да го науча, щото майка ми не помни часът на раждането ми, дори и ориентировъчно.
Аз не съм от страхливите, нито от високо, нито от нищо. Обичам риска, силните емоции, адреналина, и много често постъпвам безразсъдно. Това са някакви моментни състояния, щото пък и доста често  обмислям много добре всички аспекти на дадената ситуация и решавам кое би било най-разумно.


и съм на моменти много ревнива...
Голям инат съм (никой не може да ме мине !!) и имам много нерви ..


Не съм ревнива, ама изобщо. Инат съм и също имам здрава нервна система. Мога да изтърпя много преди да реша да си разчистя сметките.

# 83
  • Мнения: 471
Мога да изтърпя много преди да реша да си разчистя сметките.

Абсолютно .. Търпение му е майката  Mr. Green .. който не може да си гледа работите  Mr. Green

асцедента и аз не го знам .. как се изчислява ?? Аз съм родена в 11:00 сутринта

# 84
  • Мнения: 22 867
Мога да изтърпя много преди да реша да си разчистя сметките.
Абсолютно .. Търпение му е майката  Mr. Green .. който не може да си гледа работите  Mr. Green
асцедента и аз не го знам .. как се изчислява ?? Аз съм родена в 11:00 сутринта

Ето тук, в темичката беше сложен линка, не помня в чий пост. Embarassed А за търпението, аз не си го броя за много добра черта.......много съм търпелива, много мога да изтърпя, но мине ли някой границата, до там съм, късам из основи всякакви отношение и го изхвърлям от живота си. Та затова си мисля, че  по-добре да не съм чак толкова търпелива. newsm78

# 85
  • Мнения: 46 658
labrex, и аз се замислям за същото. Може би, ако не сме толкова търпеливи, и показваме по-рано какво ни е, ще предотвратяваме тези изхвърляния, за които говориш... Ама, не мога, пробвала съм. Единствено с мъжа ми съм открита изцяло и не премълчавам, поне с него се радвам, че успях да преборя себе си.

# 86
  • Мнения: 22 867
labrex, и аз се замислям за същото. Може би, ако не сме толкова търпеливи, и показваме по-рано какво ни е, ще предотвратяваме тези изхвърляния, за които говориш... Ама, не мога, пробвала съм. Единствено с мъжа ми съм открита изцяло и не премълчавам, поне с него се радвам, че успях да преборя себе си.

Май и при мен е така, половинката още не съм го изхвърлила от живота си! Joy Ама на него мога и да му повиша тон, пък пред другите явно се правя на много възпитана. И все минавам за едната уравновесена и спокойна личност, а всъщност такива емоции бушуват в мен, имам чувството, че почти никога не съм спокойна, ама не се издавам и не си признавам! Grinning  bouquet

# 87
  • Мнения: 46 658
...ама не се издавам и не си признавам! Grinning  bouquet

Ох, в тази тема наистина се успокоявам, че не съм сама  Simple Smile
Да го погледнем от добрата страна, този железен самоконтрол си има и предимства, пък който сме изхвърлили от живота си, явно го е заслужил  Mr. Green

# 88
  • някъде по морето
  • Мнения: 813
...ама не се издавам и не си признавам! Grinning  bouquet

Ох, в тази тема наистина се успокоявам, че не съм сама  Simple Smile
Да го погледнем от добрата страна, този железен самоконтрол си има и предимства, пък който сме изхвърлили от живота си, явно го е заслужил  Mr. Green

ОХ, и аз съм така - като ми кажат:"Ама ти си толкова спокойна".
А пък аз съм на успокоителни вече няколко години. То не човек, а Дева , не се издава))))))
Относно търпението - една "приятелка" я търпях почти 30 години.... Embarassed

# 89
  • Мнения: 574
Здравейте и от мен. Много се радвам, че открих тази тема. И аз съм дева първата декада. Не си я харесвам много зодията, защото сме много чувствителни. Харесвам, че съм много практична. Винаги купувам само това което ми трябва и то най-изгодното спрямо цена-качество. Невероятен домашар съм. Не харесвам това, че съм много отговорна. Поемането на отговорности ме плаши много въпреки че се справям с тях най-добре от всички. Друго което си отчитам за минус е това, че ако някой ме обиди не забравям. Остава си в мен едно такова чувство на обида. Много лесно приемам хората и ги допускам до себе си. Винаги си мисля, че са добри като мен. Но ако ме разочароват с нещо едва ли ще ме спечелят отново с каквито и да е постъпки.

Общи условия

Активация на акаунт