БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 108

  • 58 163
  • 716
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 425
Тц, не са Мадейра  Rolling Eyes. Сега ги гледам - нямат нито един от тези номера Thinking

П.П.  Намерих ги в Гугъл по цвят и номер Laughing Ето, ако на някой някога му потрябва, но все пак не знам каква марка са http://derkreuzstich.org/stickgarn-vh/1000-bis-2001/index.php

V&H , то си го пише в колонката с описание на цветовете. Не знам какви са по народност, но се използват в дизайните на UB Desing, acufactum и подобни списания - може да са немски, може и скандинавски - не знам.............

Таблица за конвентиране:
http://www.cantataimports.com/accessories/thread/conversions.htm

Последна редакция: пт, 26 апр 2013, 16:53 от diana_at

# 661
  • Мнения: 13 294

Момичета помоооощ! Crazy
Може ли някой да помогне с този ключ????? Не разбирам немски, пък и не знам  newsm78 тези номера на какви конци са  Tired
http://didida74.snimka.bg/tapestries/shema.648450.30273978.big

ето ги конците Farbe (пише го отгоре в таблицата на снимката с ключа ) http://lillefine.net/shop/stickgarn-c-25.html?page=1&sort=2a

п.п. оф то това Farbe явно значи конец на немски  Crazy, да де Диана е казала че са V&H (Vaupel & Heilenbeck) Simple Smile

Последна редакция: пт, 26 апр 2013, 16:53 от mibobo

# 662
  • Мнения: 265
Пише ама...... hahaha който не може да чете Mr. Green
Благодаря   bouquet
П.П.  офф, нищо не мога да разбера от тази таблица  Sick освен, че  2000=бяло(В5200)

Последна редакция: пт, 26 апр 2013, 17:05 от didida

# 663
  • Мнения: 466
Farbe означава цвят Simple Smile Диди, и аз не мога да се оправя с таблицата. Може да погледнеш в гугъл дали няма от D&H в някоя друга фирма (например DMC), на мен ми е слабичък интернета сега и не мога да се поровя да помагам

Редактирам се: ето линк към таблица, която намерих: http://www.stickwiese.com/garntabelle.html

Последна редакция: пт, 26 апр 2013, 17:26 от vicktoria_petrova

# 664
  • Мнения: 265
Много ви благодаря момичета, че помогнахте и най-вече,  Sick че ме изтърпяхте  Hug    bouquet
Вики, по тази таблица се ориентирах   bouquet
Не , че не можеше да ги нагодя, но сега като знам точния цвят - ще се получи по-добър резултат Peace
Благодаря    bouquet

# 665
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 764

.... Търсих такава лента, но не знам как се казва.


понеже моят немски е врЪХТЪ и три пръста отгоре, подсказвам  Laughing

http://www.ebay.de/sch/Hobby-Künstlerbedarf-/8423/i.html?_f … mp;_nkw=aida+band

# 666
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 553
Момичета, може ли схеми на онези рози, които доста от вас шиха за завършването на децата си. Нали имаше и други цветя от серията?

# 667
  • Мнения: 4 354
Здравейте, момичета, влизам да се похваля с моите яйца. Много благодаря на Роси, че ме въведе в занаята   bouquet Ето и линк
Да покажа и полуготово гобленче, което успях да направя благодарение на панамата от didida и инструкциите от Роси. Наистина много ви благодаря http://hrisi90.snimka.bg/arts/etapi.722862.30276143 Снимката е много лоша, но какъвто фотографа, такава и снимката. Остана да му направя надписа, но не ми остана време-трябваше да стягам багажи.

# 668
  • Мнения: 572
Ей Хриси, Браво! Яйцата са много хубави, гледам че и на пластмасовата панама си се пробвала, а мечето ще стане супер. Имаш ли шрифтове за буквите- мога и там да помогна. Много се радвам че ти хареса да правиш стиропорени фигурки- времето за измисляне на твоя подарък беше много ограничено и понеже на мен ми хареса да се занимавам с тези неща реших че и на теб може да ти е интересно. Радвам се че ти допада и подаръка ми е имал смисъл за теб    bouquet

# 669
  • Мнения: 59
Роси, Хриси, страхотни са ви яйчицата! Simple Smile
А картичката-слънце наистина грее!

V&H са немски конци, а за поръбена лента в Немско от тук  Wink

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 1 678
ina. благодаря за линка, ИнаТ благодаря за идеята/книгоразделителите ти са цели гоблени,очите ми останаха в пеперудите/.

# 671
  • Мнения: 482
Оригинали на Vervaco са и трите Wink А точно пеперудките са ми подарък от Корделия в една от игрите Simple Smile

# 672
  • Мнения: 859
Добро утро, момичета!
Да ви почерпя- днес по-добрата ми половинка помъдрява с още една година







# 673
  • Троян
  • Мнения: 141
nosferata ди ти е жива и здрава половинката,да те обича много и да те ядосва по малко за разнообразие   loveuuu
Аз вчера реших да направя нещо и се надявам до края на деня да е готово ,че да ви се изфукам
 Mr. Green

# 674
  • Мнения: 228
Носферата, да ти е жив и здрав! Да те радва, слуша и обича ... и ти него!  Hug
Аз уших тази малка мадона за детенцето на една приятелка.
http://media.snimka.bg/s1/2017/030277224.jpg?r=0

Общи условия

Активация на акаунт