Домакини - първи сезон/девети епизод - пролетен :)

  • 23 241
  • 732
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 2 265
Луси, не ми се сърди... ама не разбрах това последното...дето с лъжицата се прави отгоре... Rolling Eyes newsm78

Посипвам с сусам и с мокра лъжица натискам за да влезе понавътре, но да се вижда. От жената, която ми даде рецептата разбрах, че това се прави за да не изгори сусама... Peace

Не се сърдя..., практически невъзможно да се разсърдя Mr. Green Mr. Green Mr. Green, избухвам - стихвам, но вътре не остава, има само любов, уважение, състрадание към всички раси, цветове, възрасти, положения... Peace

# 331
  • Мнения: 4
luss извинявай, не видях, че си публикувала вече рецептата  Embarassed

# 332
  • София
  • Мнения: 2 265
luss извинявай, не видях, че си публикувала вече рецептата  Embarassed

Няма за какво..., понеже скоро имало много рецепти - не можеш да помниш всичко Hug

# 333
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ние, днес сме на морска вълна Mr. Green и съответно на морски деликатеси Laughing
Мъжа се е разготвил ooooh! мале -мале, очаквам да ми вдигне кухнята на вили и на могили, ма Ич не ми дреми Joy Crossing Arms
Имаме съомга, май на скарата я метна newsm78 панирани октоподи, калмари, едни лукчета видях и те май пане ще са, или пържени, ааа лучени кръгчета видях! Laughing
Аз направих салатата шопска и купих десерта торта гараш и сега стоя, джиткам си из нета и чааааакам да ме повикат Flutter Joy

# 334
  • София
  • Мнения: 2 265
 Joy Joy Joy
И аз така обичам Peace

# 335
  • Мнения: 4
kokona20 а така! Наслаждавай се на глезотии докато можеш  hahaha И после да ти остави 20 лв на масата, за да извикаш някоя мадама да ти изчисти кухнята  Joy Ти само да си лакираш ноктенцата и да командваш отстрани  Mr. Green

# 336
  • UK
  • Мнения: 5 999
kokona20 а така! Наслаждавай се на глезотии докато можеш  hahaha И после да ти остави 20 лв на масата, за да извикаш някоя мадама да ти изчисти кухнята  Joy Ти само да си лакираш ноктенцата и да командваш отстрани  Mr. Green

Stefkaki
 ММ няма грешка и в това отношение Crazy Първо го сготвя, сервира и така н.т.... а накрая, всичко си прибира и измива Naughty


Луси Hug зачетох се в рецептата за питката  Thinking
та, като каза всичко се забърква, като за кекс, това означава ли, да се бърка  с миксера или на ръка трябва?
Аз много мразя да се омацам до лактите и да почне да ми лепне това ти ми брашноооо ooooh! Joy

# 337
  • София
  • Мнения: 2 265
Коконче, аз сложих всичко и брашното накрая. Изсипах направо 3 чаши. после с дървена лъжица почнах да разбърквам (не го пипам с ръцете Mr. Green Mr. Green Mr. Green, докато не изчезна брашното, стана едноп такова мекичко - не като кекс, малко по-гъсто..., но и не като тесто, като го взех за да прехвърля в тавичката, бавно изплъзваше от ръцете ми... може просто да го преобърнеш от съда в което го правиш та във тавичката, после намоктих ръцете и го наместих равномерно, посипах със сусам и натиснах с ръцете сусамчето да навлезе навътре - това е само пипането...

Ама харесали го и утре за гости ще има пак Wink

# 338
  • Мнения: 4
Коконче радвам се! И се извинявам, че се усъмних в съпруга ти  hahaha Обещавам, няма повече  Joy

# 339
  • UK
  • Мнения: 5 999
Коконче радвам се! И се извинявам, че се усъмних в съпруга ти  hahaha Обещавам, няма повече  Joy
Joy Joy Joy


Луси
Hug  ще взема да се прежаля и аз ли  Joy[/color]

# 340
  • Мнения: 39 354
Хапнали сте солидно, а?
А ММ още не е обядвал.
За готвене- не готви. Помага за сервиране и отсервиране.
А за протокола- сьомга, октопод, домати- не оби4ам и не ям.
От Лус днес ми замириса най- сладко с хляб4ето.
Ангел4ето днес писа ли?
Нощни, още ли си на зъболекар?
Дарил, 4етох темата за майката....

# 341
  • София
  • Мнения: 9 860
Луси, питката изглежда страхотно, вкусно....чак ми се дояде!
Ние днес сме на октопод и агне....и двете от тесто:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4972521348278&set=a.2 … &notif_t=like
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4972566429405&set=a.2 … ype=1&theater

# 342
  • София
  • Мнения: 2 265
Валенцето - страхотни са, особено агънцето...ммммм

Аз досега чистих балконите. Трябва още малко да се постопли за да ги боядисаме, разкрасяваме, да залепим парапетчета, които са били и сега чакат залепването след остекляването на балконите... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Но понеже гостите сигурно ще пушат, та да им е приятничко...

Сега ще почвам да правя руска салата и да сваря ориз...

За утре ще ми е много просто... - руска, морковена и зелена салати, ориз по-китайски, пилешки пържоли, питка... за тортата забравих да купя сметана Embarassed, нищо, имам бонбони с кафе накрая...

Имам мноооооооггггоооо пиене всякакво... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 343
  • UK
  • Мнения: 5 999
Луси  Hug звучи много вкусно  Crazy окапах клавиатурата Joy

# 344
  • София
  • Мнения: 2 265
Луси  Hug звучи много вкусно  Crazy окапах клавиатурата Joy
Joy Joy Joy

Обикновено имам голямо разнообразие, ама сега ме мързи... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт