Домакини - първи сезон/девети епизод - пролетен :)

  • 23 242
  • 732
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 169
А аз кога да идвам да дегустирам, да не ме забравите, Люска Heart Eyes
Добро утро.
Минавам само да ви нагледам и изчезваме с малкия, времето е идеално.
До скоро  Hug

# 361
  • Мнения: 11 568
Добро утро!
Излюпих се, малкия още спи, чудо. По принцип става в 6.30.
Лус, какво ще празнувате? Приятно ви изкарване!
Вио- на вас приятна разходка!
На всички други- усмихнат ден!!! Hug

# 362
  • София
  • Мнения: 2 265
Брей...., не се вписвам в графика....

Нищо не празнуваме - идват прителите на мъжът ми... Peace

# 363
  • UK
  • Мнения: 5 999
 Joy Joy Joy JoyЧета за бандюгите при Марчето14 и се скъсах от хилеж rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Представям си само гледката , Марчето по гъзовейка а мъжовете в пълно Бойно снаряжение и с кубинки по килимите на Марчето  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532ох, не не мога  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Ние с ММ hahaha снощи ни "кукна" генералната идея да си направим зимна градина, където да си прибираме зимата цветята, инвентара, люлки, пейки и др подобни Heart Eyes I речено сторено Mr. Green
Посред нощ hahaha с метъра и мерим, от колко до колко, дотук-дотам  hahaha Абеeee, луда работа ви казвам, nа сутринта ММ стана в 06.00 и отиде да майстори плъзгането Shocked Joy Луди сме, нали?! Joy
Аз допивам кафето и мятам саксиите, донесоха ми едни каскадни чудесии Crazy ще ги разсявам, засявам и пр. само се чудя newsm78 после да ги окичвам ли по прозорците и балконите и из двора, незнам, да не паднат някакви слани и да ми загинат цветята Rolling Eyes

Ще го мисля в движение, то в движение и нещо за яденето требе да мисля ама Joy

# 364
  • София
  • Мнения: 11 709

Ехо, къде са всички.....на разходка навярно???? newsm78 ..ех...аз ще готвя. Ще си го пия сама пък  Crossing Arms

# 365
  • Мнения: 39 356
Мар4е 14, защо не ги покани у4тиво да ти помогнат с прозорците.
После и за агнешкото да помогнат, и като си дойде М и ви види на масата....
ще му стане едно мило. Ама ти не махай гъзовейката, 4е може и нещо лошо да си помисли 4овека.
Кокон4е, тия среднощни гимнастики да не се дължат на ве4ерята?....То и при Мари сутрешното кафе беше дало отклонения е в поведението.
Накупих продукти за ве4ерята. Ще правя и хляба на Лус.
Славе, как сте? Оздравяхте ли? М дойде ли с голямата риба?

# 366
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Маро, Марийче...де са ми отклоненията да те питам аз... Mr. Green

Къде ИстаНбул или къде Румънско... hahaha Joy

Ние тая сутрин пак тичахме до болницата.

Мъж ми у вторник влиза и пак на операционната... маса...

Животът ми се скъси с месеци вЕрвайте ми... ooooh!

# 367
  • Мнения: 2 169
Върнахме се от разходка, малкия спи а мама има да мие прозорци. Nice, a?  ooooh!

# 368
  • Мнения: 471
Мари,душко,за какво го качват пак на масата?  ooooh!
Ха добър ви ден
Марче, Hug
Стига с тез козунаци,бре.Аз съм на диета вече 10-ти ден,взеха да похлопват дънките,ама къде е тя.Нищо че мойто мъж ми вика-ти манекенка ли ше ми ставаш?Ич не иска сякаш да отслабвам,ама пусто като не си харесвам тялото...ПОне викам му да стана като преди бременността.Ама пък и вие с тези изкушения и ме провокирате.Ааа ма ха Crossing Arms
Аз от понеделник пускам кокошчица на ясла.И хем ми е драго,хем ме боли и ми е неспокойно.Единствено защото търся усилено работа я пускам.
Много вятър бе,девойки!То не може малкото да върви чак.Ама и аз съм една добра майка,а?Хората казаха ,че ще е жълт код,пък аз... ooooh!
Както и да е.Имаше още,ама като ме мързи навреме да пиша и после забравям.Много моля за което никой да не се сърди,че не съм го отразила,не е нарочно.   bouquet

# 369
  • София
  • Мнения: 11 709
Върнахме се от разходка, малкия спи а мама има да мие прозорци. Nice, a?  ooooh!
Тури си една гъзовейка, може да дойде СОТ-а да те прегледа... ама ти да ги включиш, а не като мен да ги изпратиш по живо по здраво...
Мари, защо пак, какво става...така изведнъж отново , ох милата... newsm78  Hug

# 370
  • Мнения: 843
Здравейте,мили момичета!И аз съм тук(че къде ли другаде да съм). Сготвих една супа,май ще е това за цял ден Thinking
У нас има пренасяне на мебели,че трябва да се нагласи кошарката.Свекърът и мъжо носят,мерят,обръщат,аз отдалеч командвам.
Питка май нямам мерак да правя,иначе мога да меся,но ми е трудно с корема.А за агнешкото и на мен много ми се е прияло,трябва да накарам мъжо да вземем,че Великден е далеч,а и все си мисля,че ще съм по празниците с бебе в болницата.Ще видим Simple Smile
Хубав ви ден.Тези по разходките моля да се разходят и заради мен  bouquet

# 371
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Нали уретерите са изведени на корема.Там има две тръбички, които са пришити. ние си мислехме, че ще ги махнат и ще се приключи ще остане само така наречената стома, уростома. Да, ама не. Сега ще трябва да го вкарат в операционната и да махнат тези, а да сложат други... ooooh!Трябва да стане под рентгенов контрол иначе няма как...

# 372
  • София
  • Мнения: 11 709
Нали уретерите са изведени на корема.Там има две тръбички, които са пришити. ние си мислехме, че ще ги махнат и ще се приключи ще остане само така наречената стома, уростома. Да, ама не. Сега ще трябва да го вкарат в операционната и да махнат тези, а да сложат други... ooooh!Трябва да стане под рентгенов контрол иначе няма как...
Да, това е много фина работа, затова е под  рентген. Ти ме изплаши....Офффффф. ...Разбери, за сега това е нищо . Вие минахте през толкова сложности до този момент, ох...как да те успокоя... Hug няма как. Разбирам.

# 373
  • Мнения: 2 169
Уф, Мари, край нямат ли вашите неволи? Айде да е за последно, става ли? Стискам ви палци и се моля за вас  Hug Hug Hug
Марче, душа, баш на центърО сме, и бездруго целият град се извървя да ме гледа. И една гъзовейка да си бях турила, тамън щях да съм гледка един път  hahaha

# 374
  • Мнения: 644
Ха добър ден и от мен!Ние си правим макарони и спагети.Всеки с претенции.Мятам едно ядене.Пиле с ориз.Имам и да чистя,но ме мързи.В краен случай може и за утре да отложим.
Марчето 14 се завърна подобаващо. Joy Joy
Коконче вие седите седите и намерихте метъра. Joy

Общи условия

Активация на акаунт