Вашият избор за памперси...

  • 2 975
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Не съм чувала,че трябва да се редуват различни памперси,по-скоро памперс и голо дупе-поне така е логично.А по въпросите:
1. Памперс наистина са най-рекламираната марка,но както сигурно знаеш,между качество и реклама няма връзка.
2. Либеро-това е моят опит,за други не мога да кажа.
3. За"Мамия"-чула съм доста хвалби,ни не съм ги ползвала.
 
 
 

# 16
  • Мнения: 2 255
1. Pampers - до 9 месеца бяхме с тях, но като се разшавахме повече започнаха да се смъкват, а и като, че ли станаха нещо "миризливи" и ги сменихме
2. Пробвахме повечето на пазара и си останахме на "МАМИА"
3. MAMIA - много съм доволна

# 17
  • Мнения: 35 968
голямата я отгледах на Памперс и разни други, но за малката - не си сменям Памперс /взех 2-3 пакета Либеро, но не съм толкова доволна/

# 18
  • Мнения: 1 645
От Памперс изобщо не съм доволна.
Минах на Либеро Peace
Сега ползвам гащи на Либеро за през деня,а за през нощта Мамия или Бимбо и Бимба,вторите ги предпочитам,но не винаги ги намирам.

# 19
  • Мнения: 3 089
в началото памперс 2-5кг; после минахме на хъджис. довола съм. а и в нашата аптека ги продават доста по-евтино отколкото в метро (1 бр. излиза 30 ст., а в метро - 36)

# 20
  • София
  • Мнения: 10 825
Още един глас в подкрепа на Либеро. От Памперс бях изключително недоволна

# 21
  • Мнения: 428
ПРобвала съм много,но съм най доволна от Памперс. Simple SmileА и моето бебе също newsm30

# 22
  • Мнения: 1 999
Либеро! Peace Ползвали сме и Памперс, но не съм много доволна от тях!

# 23
  • Мнения: 1 873
Още от Родилния дом сме с Памперс и съм много доволна.Единствено са ми пропускали 1 -2 памперса при смяна от по - малък към по - голям номер.

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
С две ръце съм за Либеро имат ластици и не пропускат  Grinning
Памперс- не съм доволна  Crossing Arms

# 25
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Страхотни сте! Hug
Моята приятелка тъкмо днес ми казваше как почти се е наканила да върне пакета с "Мамия", защото не било "Памперс" и тя не била сигурна какво ще предложи на детето си! Thinking
Сега "Мамията" беше спасена и тя също ви благодари за написаното - предадох й го почти дословно (колкото можах) Peace

# 26
  • Мнения: 17 407
Към момента Мамиа. ПОследният пакет които купих  нещо са им скапани лепенките...

# 27
  • Мнения: 98
veche godina i 4 meseca- samo s Pampers. dovolna sym i ne sym probvala drugi marki

# 28
  • Мнения: 4 053
сина ми съм го отгледала с Рampers,
но дъщерями направи алергия към Aлоето на Pampers
......та сега сме на Libero.......SUPER-sa .

# 29
  • Мнения: 208
За мен най-хубавите памперси на нашия пазар са Либеро много съм доволна и не изпускат. Преди ползвах Памперс, но не бях доволна. А за редуването на памперси не съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт