Lactacyd femina

  • 15 154
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
в един момент и Дуци му направи страхотна реклама и взех, че си го взех! Peace
Не разбрах доволна ли си???
 Wink

# 16
  • Мнения: 5 622

Хубаво де, аз си мия дудата( Crazy) със сапун. И нищо ми няма..веднъж бях ползвала някакво такова чудо само и не ми понесе нещо.... нито пък ползвам интимните кърпички.Те закога са?Кога се забърсвате с тях? Thinking

# 17
  • Мнения: 35 971
Интимният гел е добър. Peace.

съгласна Sunglasses

# 18
  • Мнения: 5 317

Хубаво де, аз си мия дудата( Crazy) със сапун. И нищо ми няма..веднъж бях ползвала някакво такова чудо само и не ми понесе нещо.... нито пък ползвам интимните кърпички.Те закога са?Кога се забърсвате с тях? Thinking
Интимните кърпички се използват за освежаване.Примерно в период на менструация,на път,след активен спорт.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз горещо препоръчвам ТАНТУМ РОЗА.
Продава се в сашета /1, 30 лв./ за еднократна употреба.
При такива оплаквания - гъбички,възпаления на вагината, шийката на матката, външните полови органи, парене, сърбеж, и нарушаване на нивата на рh.

Да, това също е много добро.И аз след раждането използвах само 2 сашета и имаше много добър ефект, има дезинфекциращо и профилактично действие. Peace

# 20
  • Мнения: 4 371
Аз горещо препоръчвам ТАНТУМ РОЗА.
Има ли странични реакции? Може ли да се ползва профилактично?

# 21
  • Мнения: 5 622

 Ползвала съм го това тантум роза, но те не е като и вместо сапун!
То си е за обливане,аз така съм го ползвала,беше ми изписано от гинеколожката ми преди време.Май може и промивки  с него да се правят, но аз не ги рпепоръчвам, нито пък някой съвременен гинеколог. Аз лично никога не съм си правила такова нещо.  Naughty

# 22
  • Мнения: 952
Аз също ползвам Лактацид фемина гел емулсията. Използвам го всеки път по време на душ нали го дават за ежедневна употреба и съм доволна. Мирише приятно и отмива се лесно, на мене ми харесва Laughing

# 23
  • Мнения: 3 248
в един момент и Дуци му направи страхотна реклама и взех, че си го взех! Peace
Не разбрах доволна ли си???
 Wink


Мдам, много ми хареса! Hug Hug Hug


Аз горещо препоръчвам ТАНТУМ РОЗА.
Има ли странични реакции? Може ли да се ползва профилактично?

Може профилактично със сигурност. Peace Аз нали страдам от вманиаченост, че все ми има нещо, все някакви болести ме гонят...и съм го употребявала няколко пъти - нито ми е навредило, нито ми е помогнало с нещо...просто, защото нищо не ми е нямало, всичко ми е било в главата. Crazy

# 24
  • Мнения: 302
Ползвам го от  9 месеца. Харесва ми, придава усещане за чистота и свежест. Обаче от гъбите не ме спасява, поне при мен е така.

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз ползвам гелът на Лактацид Фемина от 2 месеца, доволна съм, придава усещане за свежест!Аз го ползвам всеки ден, защото пия противозачатачни, а те увеличават серецията от влагалището.

Но се заинтригувах от Тантум розата и ще взема да я пробвам!

# 26
  • Мнения: 231
И аз ползвам гела - много съм доволна. Heart Eyes Даже сега се замислих, че ми свършва и пак трябва да си взема. А до преди това всеки път купувах различен - не попадах на толкова задоволителен резултат. Предполагам, че течността също е хубава. Simple Smile

Искам и да попитам нещо  Embarassed - след измиване мажете ли се с нещо овлажняващо например? И, ако да, с какво? Често, след бръснене, усещам сухота и кожата ми дърпа Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 559
Аз ползвам гелът на Лактацид Фемина от 2 месеца, доволна съм, придава усещане за свежест!Аз го ползвам всеки ден, защото пия противозачатачни, а те увеличават серецията от влагалището.

Но се заинтригувах от Тантум розата и ще взема да я пробвам!

 А ароматизиран ли е гела? Аз се мия всеки ден с такъв, но на Ейвън, а вече ми е омръзнал.

# 28
  • Мнения: 3 248
Аз ползвам гелът на Лактацид Фемина от 2 месеца, доволна съм, придава усещане за свежест!Аз го ползвам всеки ден, защото пия противозачатачни, а те увеличават серецията от влагалището.

Но се заинтригувах от Тантум розата и ще взема да я пробвам!

 А ароматизиран ли е гела? Аз се мия всеки ден с такъв, но на Ейвън, а вече ми е омръзнал.


Avon-ският беше първият, който си купиш и употребявах като такъв. След него съм ползвала и други...все по-добри. А Лактацида си е направо космични години пред  Avon. Peace Има лек аромат...приятен! Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
Ползвам от около две седмици интимния гел "Лактацид" и съм много доволна. Много харесва по принцип формулата "сапун без сапун", а той е основан именно на нея.
Преди това съм ползвала интимните гелове "Леокрема", "Красная линия" /с невен/, "Бионсен" /не съм доволна!/ и още поне две марки, за които сега не се сещам. "Леокрема" и "Лактацид" си поделят първото място.
Колкото до течността "Лактацид", не съм я ползвала, нито подобна на нея, а и интимен душ не правя, след съвет с гинеколог - според нея лекарите разделят мненията си "за" и "против" употребата му, но нейното "против" ми се стори доста мотивирано, като се има предвид, че го обясни с реалната възможност чрез интимния душ да се придвижат нагоре във влагалището и до матката инфекции, които може да се намират на входа на влагалището. Затова - само интимен гел. Ако има проблеми - лекар.

Общи условия

Активация на акаунт