Цветни яйчица плетем, че пролетта настъпва с всеки ден! - 89

  • 85 343
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4
http://dox.bg/files/dw?a=275c7c2d63

ТАЗИ ЧАНТА Е ИЗПЛЕТЕНА ОТ КОТОН КУИН  НА 2 КАТА

# 181
  • Мнения: X
Здравейте,





http://club.osinka.ru/topic-88084?&start=3165


Този модел с т.н back loop (задна бримка) ли е плетен или се плете около бримката, както е обяснила yani4ka_83?

От няколко дена се опитвам да захвана този модел, но няма кой да питам Simple Smile

# 182
  • Мнения: 114
Петра, хубава ти е чантата, но не разбирам защо я слагаш в докс, откъдето трябва да се тегли?

Впрочем, ето ти сървър за снимки -

Лорийн, ето ги релефните пълнежи - и

# 183
  • Мнения: 4
Big Pufana  благодаря за помощта със снимките. Не знаех как да поствам изображения по друг начин.

# 184
  • Мнения: 114
Big Pufana  благодаря за помощта със снимките. Не знаех как да поствам изображения по друг начин.

Аз разбрах, че не знаеш, но други ще се сърдят. Ето ти правилата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

# 185
  • Мнения: X
big pufana, благодаря.

И аз така го започнах, но нали сравнявам с оригиналната снимка и все ми се вижда, че не се получава същото, но все пак преждите са различни.

Още нещо ме гложди- там, където се плетат няколко стълбчета в една бримка с този начин около стълбчето не се получава???

Последна редакция: чт, 18 апр 2013, 15:38 от Анонимен

# 186
  • Мнения: 114
Още нещо ме гложди- там, където се плетат няколко стълбчета в една бримка с този начин около стълбчето не се получава???

Къде виждаш такова нещо?

# 187
  • Мнения: 20
big pufana, благодаря.

И аз така го започнах, но нали сравнявам с оригиналната снимка и все не ми се вижда, че не се получава същото, но все пак преждите са различни.

Още нещо ме гложди- там, където се плетат няколко стълбчета в една бримка с този начин около стълбчето не се получава???


Доколкото разгледах схемата, опаковите редове, които са нисък пълнеж, се плетат релефно.

# 188
  • Мнения: X
Още нещо ме гложди- там, където се плетат няколко стълбчета в една бримка с този начин около стълбчето не се получава???

Къде виждаш такова нещо?

На снимката виждам, че стоят последователно изплетени, а при мен се получават натрупани едно върху друго, когато ги плета по този начин- около стълбчето.

Весела Ахрима , какво искаш да кажеш- нисък пълнеж?
Първите три реда ги плета със стълбче от една наметка, четвъртият ред с три наметки.

# 189
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета, от доста време не съм се обаждала, че нета ми в момента е   comp03..Въпреки връзката ви чета, макар, че понякога нямам търпение да изчакам да ми се отворят картинките, ама като успея - ще коментирам. Заинтигуваха ме казанлъшките прежди.
petra_g, исках само да попитам как са цените на тези прежди(в сравнение с турските и румънските, които се продават у нас)? Те преди време ми изпратиха каталог с цени в лева, ама ми се видя много сложно да гледам едно в сайта, друго в каталога и се отказах да се занимавам. Ти в магазина им ли ходиш да си пазариш, къде се намира той, има ли избор в него? Аз имам близки в Казанлък и от време на време идвам до там, затова те разпитвам толкова подробно.

# 190
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Ето ги цените, според мен са добри. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=172425432912196&set= … ype=1&theater

# 191
  • Мнения: 4
Имат магазин на входа на завода в Казанлък - малко е трудно да се стигне дотам че е в края на града и едни дупки..... аз имам каталог-дадоха ми в магазина да си го гледам. не всичко имат в магазина, защото там продават и хавлии и халати а магазичето е малко. Та обаждам им се и си поръчвам каквото ми трябвА И после си го взимам от магазина.

# 192
  • Мнения: 20


Весела Ахрима , какво искаш да кажеш- нисък пълнеж?
Първите три реда ги плета със стълбче от една наметка, четвъртият ред с три наметки.
Това, което плетеш са лицевите редове и те се плетат като обикновени стълбчета, а не като релефни. Погледни внимателно - между тях са кръстчета с кукичка - т.е. релефен нисък пълнеж.

# 193
  • Мнения: 6
Благодаря, (отвори се!), наистина са приемливи, има и доста голямо разнообразие. Дали това е същия завод, дето едно време тъчаха разкошни вълнени платове? Мисля, че към завода имаше и училище по текстил и продаваха изпредените от учениците прежди на направо смешни цени-там за пръв път видях секционна прежда(е, секциите бяха като точки, но тогава познавахме само родното производство).

# 194
  • Мнения: X


Весела Ахрима , какво искаш да кажеш- нисък пълнеж?
Първите три реда ги плета със стълбче от една наметка, четвъртият ред с три наметки.
Това, което плетеш са лицевите редове и те се плетат като обикновени стълбчета, а не като релефни. Погледни внимателно - между тях са кръстчета с кукичка - т.е. релефен нисък пълнеж.

 newsm78 сега ще пробвам това, което ми казваш.

Общи условия

Активация на акаунт