Времето ни бързо минава и НОЕМВРИйското коремче вече проличава... Тема №3

  • 22 960
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Да се запиша!

# 46
  • Мнения: 29
Добро утро и от мен Simple Smile Как сте, момичета?
Записвам се и аз в новата тема. Днес отивам на първи лекар- стискайте ми палци!
rali_sm и аз съм студентка. Магистратура в ПУ - Управление на човешките ресурси. Редовно съм, но лекциите ни само събота и неделя. Момичета за редовните студентки знаете ли че ако родите докато сте студентка от НОИ ви изплащат 2000 лева. Ако не знате- вече знаете Simple Smile
Вампирче, новата тема е страхотна. Поздравления! Знаеш ли и аз се сблъсках с твоя шеф- голям комплексар е, но го отсвирих много грозно. После съвест започна да ме гризе заради лошото отношение, което демонстрирах към него, но сега не само, че не съжалявам, но и следващия път ще се отнеса по същия начин. Иначе и мен от вчера са ме обвзели едни нечовешки нерви. Викам като луда и за всичко ми е виновен моя приятел. Той от зор милия днес на колене застана срещу мен и ми сложи пръстен- хехе сгодихме се Simple Smile

Еми така момичета... най- важен ми е днес преглега. Целувки от мен. Следя ви и ще се включвам от работата (а колко съм разсеяна не е за приказване). Довечера дано да ви кажа хубави новини

# 47
  • Мнения: 14
Simonita1106, честито, да сте живи и здрави с твоя мъж! Пиши след прегледа. Hug
jackobiana, благодаря ти, ще се поинтересувам. Не бях чувала досега за магнезиево олио, но то като не ми се е налагало...
kamiTG, много хубава новина, браво. Нямам търпение и аз да видя моето малко човече Hug.
Хубав ден на всички мами   bouquet, пишете повече, че ми е скучно в леглото и да има какво да правя Mr. Green.

# 48
  • Мнения: 14
ехоо добро утро мерси за обесненията за ФМ ама мисля че тя ще си ми каже като дойде време лекарката Simple Smile поздравления за сърчицата, краченцата и ръчичките Simple Smile аз нямам търпение да дойде петък сутринта да чуя сърчице Simple Smile мислите ли че след като чуя сърчице вече мога да кажа на близките ми че съм бременна Simple Smile вие направихте ли го ?
а и иначе нз чета ви разбирам че на всички ви е лошо..и нз как издържате аз по цял ден не мога да мръдна не се лигавя а наистина постоянно ми се гади вие ми се свят ...и вече не издържам Simple Smile

# 49
  • Мнения: 14
Добро утро и от мене Simple Smile Хубав и без много оплаквания ден Simple Smile))

# 50
  • Мнения: 209
Добро утро!
kamiTG, Честито! И аз как го чакам този момент с крачета и ръчички. newsm07
Kiss_tinka , Честито сърчице  ! Heart Eyes
Kkaatteerriinnaa , още преди да чуем сърчице , бяхме казали на семействата и аз на мои близки приятелки. След прегледа обаче се поотпуснахме още и съобщихме и на други роднини. След прегледа сякаш започнахме по-реално да говорим за бебето.

Съчувствам на всички за неразположенията!  spoko . Аз нямам такива освен болезнени гърди и кръст ме заболява ако се застоя права. Преди дни ми се повдигаше, не стигнах до прегръщане на тоалетната. Сега съм напълно ОК. Чак ми е странно като ви чета.Все едно не съм в час  #Crazy .Знам,че трябва да се радвам , но ми е странно просто.

# 51
  • Мнения: 488
Момичета вие как сте с кръвното,аз сутринта го мерих и ми е 90/55 Mr. Green

Сега не знам как ми е кръвното, но си спомням с първата бременност отивам да се записвам на ЖК. Аз в 12 седмица, юли месец - навън жега. Лекарят ми мери кръвното, сваля слушалките и ме пита: Как се чувствате? И аз: Ами нормално. Защо? Как е кръвното? Той: 80/50  #Crazy

ПС. На мен започнаха да ми изчезват симптомите. Гадене имам малко, предимно вечер. гърдите леко ме болят и понякога кръста. Но аз вече преполовявам 9-та седмица. В 6-та седмица и през нощта ми се гадеше.

# 52
  • Мнения: 0
 Naughty Не,аз не казвам още на никой,нито на шефове,нито на колежки,че дори и на мама не съм споделила.Само баба знае,защото милата женица знам колко много иска още едно пра внуче и не се сдържах да го крия.След 23.04 ще кажем на най-близките,а другите ще се досетят,като ми проличи  Whistling Whistling
На мен не ми е лошо,не ми се гади,само тоооолко много ми се спи  newsm46,че ММ се бъзика с мен че съм станала като порчето,вече си имал два пора вкъщи.Само се чудя какво ще го правим порчо,като се роди бебчо  newsm78
Поздравления за годежа,бъдете много щастливо семейство.Аз ще има да си почакам за пръстен,като го знам моя колко е досетлив  #2gunfire Хайде пожелавам ви много положителни емоции днес   bouquet

# 53
  • Мнения: 1
здр,аз съм в 7 г.с и 6 дни,темичката е супер ! Simple Smile

# 54
  • Мнения: 481
Записче и от мен  Grinning

Вампирче, много е хубава новата тема  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен!Вампирче наистина много хубава тема.Аз отдавна не съм писала,защото бях много време на работа,а там нямаме право да ползваме нета.Аз ходих на друг доктор вчера(предния път доктора ми каза,че са 3 сакчета),а тази вчера ми каза,че е почти сегурна,че само едно е останало,има 2 други малки точици,но каза,че няма шансове да се развият Sad.Но все още няма пулс и вече се притеснявам,като си помисля за последния ми неуспешен опит.Дорис най-искренно ти пожелавам всичко да е наред,изпитвам ужас,като чуя за кървене.Почивай си възможно най-много и гледай да не се тормозиш.Хубав ден и не се пренатоварвайте ,мами!

# 56
  • Мнения: 0
Записвам се и аз Simple Smile  Моят термин е на 21 ноември  Heart Eyes  Иначе и аз съм студентка 3-та година редовно по Педагогика по из. изкуство...  Някой знае ли как стоят нещата с преминаването на 50 % обучение?

# 57
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен!Вампирче наистина много хубава тема.Аз отдавна не съм писала,защото бях много време на работа,а там нямаме право да ползваме нета.Аз ходих на друг доктор вчера(предния път доктора ми каза,че са 3 сакчета),а тази вчера ми каза,че е почти сегурна,че само едно е останало,има 2 други малки точици,но каза,че няма шансове да се развият Sad.Но все още няма пулс и вече се притеснявам,като си помисля за последния ми неуспешен опит.Дорис най-искренно ти пожелавам всичко да е наред,изпитвам ужас,като чуя за кървене.Почивай си възможно най-много и гледай да не се тормозиш.Хубав ден и не се пренатоварвайте ,мами!
Благодаря ти  Hug! Пожелавам ти с теб също всичко да е наред, трябва да сме по-позитивни и нещата ще са ок.

# 58
  • Мнения: 107
lusi anhelova извинявай но ти в коя седмица беше

# 59
  • Мнения: 107
може би си към 7ма, дали не е възможно ако са 3 в този период да са твърде малки

Общи условия

Активация на акаунт