Отговори
# 705
  • Мнения: 4 709
rosi.to твоята като моята стана, бременни пък болнични заради друго, много е гадно, но стискаш зъби и каквото са казали докторите, изпълняваш така ще мине по-бързо, и внимавай никакви диети повече ами виж какво ще ядеш да не получаваш повече запек, че от него най-вероятно са ти хемороидите.

# 706
  • Мнения: 1 350
Роси ,яж си бе...на мен ми е болна тема с килограмите Rolling Eyes
Докторът нищо не казва още ,но съм си качила 10 кг Rolling Eyes Не се чувствам много добре,не ми тежи все още ,но и това ше стане.Като слоница съм,78 кг се мерих днес Rolling Eyes
Да попитам ,някой усеща ли една тежест в гърдите при лежане по гръб newsm78
От 2 ,3 дни нещо чак се задушавам като легна по така,но не мога цяла нощ настрани да спя.Още ми се струва рано да избягвам този вид спане .В понеделник чак съм на ЖК и ще питам.Дано да не ме пращат на кардиолози ooooh!

# 707
  • Мнения: 4 709
Данче, моите са +12 така че спокойно, иначе болка в кръста имам когато лежа по гръб, а не в гърдите

# 708
  • Мнения: 617
Роси ужас! Лежи си и гледай да не се спука. Ти в коя болница си решила да раждаш? И моя гинеколог си смени болницата в която работи и ми искаше направление от личната за преизбор на гинеколог за да ме запише като негова пациентка в новата болница. С това направление имаш право на 2 безплатни ехографа. Просто за информация ти го казвам ако не го знаеш де  Blush.

За килата ще замълча  Embarassed

# 709
  • Мнения: 2 381
От 2 ,3 дни нещо чак се задушавам като легна по така,но не мога цяла нощ настрани да спя.Още ми се струва рано да избягвам този вид спане .В понеделник чак съм на ЖК и ще питам.

На мен ми дадоха инструкции още като почнахме 2 триместър да спя на ляво или на дясно и да избягвам спане по гръб. Аз също се задушавам като легна по гръб и като ходя на прегледи ми вдигат леглото, за да съм полулегнала. За 2 минути издържам.

# 710
  • София
  • Мнения: 973
Привет, момичета  Hug
Днес цял ден ви чета и то от горе - от горе и чак сега сколасах да пиша  Whistling
Първо, да кажа за прегледа на 5ти - бебчо още е седалищно разположен, отговаря си на седмиците (измери му главата), околоплодни води - нормално количество и така. Взеха и кръв и урина за изследване, но не са ми звъняли, значи няма нищо притеснително  Praynig Доки ми изписа витамини Прегнакеър, но още не съм си ги купила, ще прочета повече за тях и тогава ще взема решение. Някой ако ги взема, може да удари едно рамо  Peace
За прашките какво да ви кажа - от ученичка ходя само с прашки, просто друго бельо не ми понася. Не съм имала проблеми пу пу, все пак е въпрос и на хигиена, и на личен избор  Peace

От Димитровград се върнах с много добро насторение, положително заредена, както и с много покупки. Свекървата е в Гърция и пазарувала, та се унесла - вярно, че там правят истиснки намаления, ама ми е изпратила 3 плика с дрехи за малкия и то всичките от Зара  Party Както и шишета и биберони на д-р Браун. Нямам инфо за тях, но ще прочета какви са отзивите.По-късно може да снимам част от нещата и да кача снимчици  Peace

Исках още да пиша, ама.... ще е после, че сега забравих  Hug Надявам се, че всички сте добре   bouquet

# 711
  • Мнения: 4 841
Не е хубаво да се спи по гръб. Аз не мога да спя по гръб и на дясно. Като легна на дясно и ми се схващат ребрата под гърдата от дясно само и боли. По гръб ме заболява корема и гръдния кош, а на ляво ми писва да лежа.
Та цяла нощ се търкалям  Joy буквално. И се чудя после що не мога да спя. Ми то на където и да легна ми е неудобно.

За сл-да
Скрит текст:
страчателата по ми хареса от този с орехите, а следващият път ги подкарвам под ред останалите

На Лидл имаше тигани не керамични, но не пишеше да са тефлонови. На мен ми приличат на тефлонови обаче. А на Пени в новата брошура имаше керамични тигани на идеална за мен цена. Мисля да се възползвам с една бройка за сега. Сандалкааааааа  викам много сиииилнооооооо


Докато се рових намерих два сайта с изгодни боденца http://www.clothingattesco.com/kids/babywear/icat/baby-0-2-years … =asc&esp_pg=1 тука има промоция 4бр за 5 паунда
http://direct.asda.com/Bodysuits/600117,default,sc.html тука за 7бр за 7,5 паунда
Сигурно и други изгодни неща има, ама аз вече не искам да гледам, че само се ядосвам. Пък и вече имам дрешки, та само си пълня очите.

Кате гледам във втория сайт има и колички, но не съм разглеждала.

Има посредници от София естествено и от Плевен има.

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 20:33 от agnesana

# 712
  • Мнения: 115
Аз съм поръчвала от тези сайтове сега за бебето -
http://direct.asda.com/asda-babyshop/60,default,sc.html

http://direct.asda.com/george/clothing/10,default,sc.html

http://www.matalan.co.uk/

Върнах се от лекарите - ендото ми намали дозата на л-тироксина /не че не ми беше ясна тая рабта, нали вече съм половин ендокринолог/. Гинеколожката беше в толкова яко настроение чак ми се прииска да остана с нея до края на работния ден. Така се е хилила с глас докато гледа нероден Петко на видеозона. Вика - аз тоя младеж всеки път го намирам в различно положение.  Сега пак е напречно и върви 2 седмици напред. Определено харесва бебета тази жена.
Близначе, радвам се, че си намерила някакъв изход от тази абсурдна и неприятна ситуация.
Агнеска, спри се с подробностите, че ми се стяга корема вече. Нали ви разправях как като отидох на Отворените врати и чак лошо ми стана особено като се сетих, че няма връщане.  Crazy

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 21:04 от gery_dobreva

# 713
  • Мнения: 86
Момичета, не съм чела от седмица, имам да наваксвам, дано всичко да е наред.

Аз го закъсвам с подуване на крайниците, стъпалата и глезените ми са оромни, равни направо, често почнха да ми се надуват ръцете и лицето. Белтъците ми били ниски. Казаха ми да ям повече белтъчини, най-вече извара.

FT4 ми е под нормата, нямам идея какво означава.

Утре съм на преглед  и ще видя бебовците, те бая ме шутират.

# 714
  • Мнения: 61
Илю, аз само зимата ходя с боксерки защото така ми е по топло. Но лятото предполагам масово си ходим с прашки всичките.  А понеже доста се беше постоплило и ги извадих прашките и ги подкарах. Ама нали сега дупето ми е по голямо и те ми стягат повече и както казва и моята приятелка доктор това по скоро е :
цитат:
znachi ne e hemoroid poviarvai mi a e trombozirala analna vena, koiato e vuzpalena i sled max edna sedmiza shte spadne, shte izchezne i shte ostane na anusa da visi kato edna gunka. az imah pri purvata bremennost i mi ia riaznaha che ne mogeh da si sedna na dupeto ot bolka. poiaviava se ot prashki za sugalenie. ne se korkai ne sa hemoroidi. hemoroidite sa prinzipno vutreshnio i samo v chetvurti stadii kogato prolabirat stavat vunshni.  no bremennite ne razvivat nikoga vunshni. ne se korkai vsichko shte izchezne

# 715
  • Мнения: 481
Здравейте,
чета ви днес цял ден, но все не се включвам. Та за гащите-това е най-удобното за мен бельо и сега вече имам страхотно извинение да бъда само с него Simple Smile Хихи, мъж ми не може нищо да ми кажеее Simple Smile между другото - той се връща скоро и съм доста щастлива Simple Smile

# 716
  • Мнения: 115
Роси, хемороида не е шега работа. Аз го разбрах след раждането. Буквално се влачеш до банята и обратно. Не се сещам за по-гадна болка. Моя се спука след раждането, вече си бяхме вкъщи с Вики. Ядях попари само. От болката ми спря и кармата накрая.
Абе Агнеска, сега се замислих за теб и наше село. Ти как ще раждаш със секцио като нямаш уговорка с лекар. В смисъл - каква е процедурата в такъв случай?

# 717
  • Мнения: 481
А има ли някакъв начин да се избегнат тия хемороиди? Нещо специално да се прави, защото аз явно още нямам, но ме е много страх да не се получат. Същото важи и за разширените вени, но за това знам, че трябва да си виря краката на високо Simple Smile

# 718
  • Мнения: 61
Ми то и аз не вярвах че ще се сдобия с такова нещо. Може би има някакви превантивни мерки които да се взимат но аз не знам какви са. Явно е много важно да не се напъваш като ходиш до тоалетната. Макар че при мен се появи без напъване. Все си мисля че прашките са виновни. Някак си така го усетих. Те ми раздразниха кожата и след ден - два вече се беше подуло.

# 719
  • Мнения: 54
Мисти,Данче,ряпа да ядете милички.Аз съм + 15 кг .. мдааа слонче  Embarassed
Честити придобивки на Илю  Misc Baby Bottle Шишетата на Доктор Браун са мнооого използвани в Америка,не се притеснявай,марката е наистина добра.Томи Типи,Медела и Доктор Браун са най-добрите марки в момента.
Росито,много неприятно  spoko
Нашата буболечка не иска да се завърти като хората.Дала съм й още 2 дни и взимам нещата в мои ръце.Хич не ми харесва да ме кара да приклякам от притеснение дали няма да се напишкам.Ама хич! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт