Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 1 489
Добро утро!

Таничка, я кажи къде ги купува тези превръзки? Тях определено ги няма във всяка аптека, ще ми дадеш ценна информация!

Жалина, аз онзи ден имах подобна случка.... с мотор! Прибираме се от гости, беше към 9 вечерта в събота, никакво движение по улиците. Ние сме пеша, детето пред нас кара колело по тротоара към вкъщи. Изведнъж някаква светлина ни заслепи на тротоара, успяхме само да сбутаме детето до ограда,когато покрай нас профуча мотор- на тротоара, при 2 широки, празни ленти на булеварда!!! Така ми се разтупка сърцето, толкова се уплаших... Та дали кучкар, моторист или какъвто ще да е, идиоти бол и трябва да си пазим много нервите! Hug

Хубав и малко по-слънчев ден ви желая!  sun

# 601
  • Мнения: 4 708
Добро утро!
Жалина Hug напълно те разбирам, но поне с малко ти се е разминало, нали от подобна случка си навехнах глезена, та още не мога да се оправя. Не знам как може да има толкова безотговорни хора, ще ме извиняват кучкарите, но за мен това не е нормално.
Терп защо мислиш, че ги няма във всяка аптека? Не сме питали, иначе ще трябва да търсим и гащи за еднократна употреба, а тях наистина не знам къде ги продават  newsm78
Най-после, тази сутрин мъжо усети как бебето ме рита. Време беше, че то ще се роди бебето нашият още не го беше усещал. Това му разправям, като говоря си трайка момата, като лежа и мълча се активизира. И той се изцепва "Аааа от сега знае коя е лошата даскалица, като говориш и си вика, тая пак се кара я да си трая, че не се знае какво ме чака" hahaha

# 602
  • София
  • Мнения: 377
Добро утро момичета!  Hug

Мен ме налегна работа и нямам време да чета и пиша.

Близначе стискаме палци и те мислим всичко да е на ред!

Бемол аз пак ще те замоля за много мързелуване!

Сандалкиния мъж ги смята много точно човека и аз така ги броя. Много лесно , ясно и вярно!

Подсещам тези с RH -  да си направят втори път изследване за антитела (ако не са го направили вече).

# 603
  • София
  • Мнения: 1 489
Мисти, поне при предното ми раждане ги нямаше във всяка аптека. Търсила съм и ми предлагаха просто нощни превръзки. Затова питам Танчето, Шейново е съвсем до нас и ще ходя където тя каже.

А еднократни гащи съм ползвала ей такива  в болницата, удобни ми бяха, продават се в повечето магазини за бебешки стоки.

# 604
  • София
  • Мнения: 50

А еднократни гащи съм ползвала ей такива  в болницата, удобни ми бяха, продават се в повечето магазини за бебешки стоки.
и в аптеките също.

# 605
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Добро утро Hug!Терп в аптеката на Шейново ги има тези превръзки!Аз мисля да раждам там и знам,че не дават превръзки и бельо да се ползват,но както вече повечето сте писали само на визитациите държат да си без!Така че Герито ако мислиш да ползваш си носи няма ги в списъка просто защото не са разрешени NaughtyА за нощници на родилките и за операции в Шейново са задължително с техни!

# 606
  • Мнения: 4 841
Аз тая сутрин докато се наканя да пиша и детето се събуди. Голям късмет ме гони когато нощем не мога да спя. Тая нощ спечелих раница  Mr. Green Но имам доста докато стигна Фроузен и Мисти  Mr. Green най - голямата ми награда е сешоар на Браун (уж за 120лв) от стреч карта на Пантен.

Превръзките за родилки задължително ги има в аптеките около АГ болница. Когато търсех в моя квартал след като родих ме гледаха ей тъй  Shocked и накрая взех конски превръзки дето са ужасни и бяха и 2 пъти по скъпи. Още се размотават из шкафа и съм ги оставила детето да си играе с тях като знае, че това било на мама папито (памперса). Аз еднократни гащи няма да купувам, понеже те така или иначе ще ми трябват и за след операцията в нас, та ще си купя нормални бабешки гащи за над пъпа. Обаче ще си купя еднократни чехли. Гледам са около 70ст бройката, та ще си взема 5-6 чифта за в родилното само. А еднократните гащи четох коментари, че били много неудобни. Това в темата за секцио.

Та момичета, желая ви лек и усмихнат ден изпълнен с много слънце и поне 14' температури

# 607
  • Мнения: 617
Таничка ти къде смяташ да раждаш? Първия път родих в Окръжна Болница и си спомням, че си носех нощници не даваха такива, освен това сега ми се струва, че искаха и еднократни чаршафи да си носим дали се е променило това.. трябва да проверя  Thinking

Ей агнеска за теб поне безсънието ти се отплаща материално  Joy Пу-пу продължавайте да сте такива късметлийки. Аз пък спечелих 2 одеяла от милка донесоха вече едното мнооого тънко и малко ама кат за без пари толкоз.

Жалина много ме е яд като видя някой да си разхожда кучето без каишка дори да е малко кученце. Добре че ти  се е разминало само с уплаха, че виж мисти милата как пострада.

Уф колкото и да не ми се ще оставям ви и отивам да правя ремонт. Няма свършване ви казвам  Sad

# 608
  • Мнения: 11 747
Намерих снимки в нета на тези еднократни гащи

 



Сякаш и на мен ми се струва, че ще е неудобно туй нещо  Thinking  Обаче може да си взема един пакет такива, и 1-2 броя памучни, да имам за всякакви случаи. Лошото е, че ако родим в голяма жега има да спарват тия катове големи гащи и нощници... Някъде има климатици, но в ОБ Варна няма, ако съм там...

# 609
  • София
  • Мнения: 1 489
Ами това с гащите е много субективно- при мен бяха удобни, тъй като кървях много силно и ако бях с памучни, щях да се измъча. Нито мога там да ги изпера като хората, нито можех да си осигуря по 10 чифта на ден, че да ми носят, да ми ги перат, да ми ги връщат. В този смисъл си бяха супер. Но ако едвам прокървяваш, тогава е все едно.

Ани, благодаря ти!  Hug  Ще мина да си купя по-натам Simple Smile

# 610
  • София
  • Мнения: 377
Това ще запарва. Аз с първата бременност си бях купила бабешки гащи. Ама точно гащи, чист памук. В  началото гадно до като свикнеш, но после са си супер удобни особено пък след секциото, защото плитките ти влизат точно в разреза. За сега още си карам с моите старите но съм им кръцнала леко от страни ластиците за да не ми прерязват корема, като родя ще трябва да ги изхвърля.

# 611
  • София
  • Мнения: 1 489
Веси,мен не са ме запарвали.  Но то аз сякаш реклама им правя- неее, не ми е това целта Simple Smile Разбира се, че памучните гащи,най-бабешките са най-удобни, но аз си дудна за тези от гледна точка на пране. Това като се изцапа отива в боклука, това е плюсът в първите дни.

# 612
  • Мнения: 11 747
По принцип са ми много удобни безшевните, конкретно на Помпеа имам, но в момента съм с най- големия размер, който не е особено голям, та за след раждане и с дебели катища превързочни материали вътре няма да става. А ако имаха наистина големи модели и размери щеше да е чудно - по- меко и удобно нещо не зная.

terpsyhora, на коя дата ражда? Ако е днес - няма да запарва, ама юли месец  Thinking  Иначе еднократността им ме привлича и мен.

# 613
  • София
  • Мнения: 1 489
pina, на 19 август раждах и беше над 30 градуса в 8 сутринта, когато родих  Wink

# 614
  • Мнения: 11 747
Ясно  Simple Smile Аз със сигурност ще взема, да имам, пък ще видим. Ох, какви мизерии ни чакат!  Sad

Общи условия

Активация на акаунт