Отговори
# 15
  • Мнения: 1 512
Здравейте!
Да се запиша и аз в новата тема! Къде без мен? Simple Smile
Април е и моя любим месец. Символиката на пролетта и новото начало е точно за нас.  Nature Sunny
Успех на всички  smile3525

# 16
  • Мнения: 517
pepitta_84 дааа дойде гадината  Crazy,нооо смятам този месец да сгащим яйценцето  Grinning

# 17
  • Мнения: 79
приемате ли нови бебеправещи  Simple Smile
много време ви следя и много ви се кефя на настроенито, помагате ми с толкова информация. Обичам сутрин да пия кафето си с вас. Най-накрая и аз се включвам. Бебеправим 6ти месец, преди два дни отмина поредната овулация и започва чакането. Нещо обаче настроените хич го няма, такава съм лошава тези дни, чак аз не се понасям.
хубав и усмихнат следобед, новата тема е страхотна  Hug

# 18
  • Мнения: 517
snow_lady Добре дошла, и да не се задържаш тук много,пожелавам ти скорошни  EFP

# 19
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
И аз да се запиша тук и стискам палци на всички нечакащи . Който бременее сега му се пада Коледно бебе  Heart Eyes няма по прекрасен подарък така ,че действайте момичета.

# 20
  • Мнения: 718
Хайде и аз да се запиша да ви следя.Прити страхотна тема  bouquet
Пожелавам на всички много късмет и  EFP EFP EFP

# 21
  • UK
  • Мнения: 5 999
snow_lady добре дошла   Hug

# 22
  • Мнения: 79
много ви благодаря, момичета  Hug
чакам тези дни хубави новини от нечакащите  newsm44

# 23
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Собре дошла Снежанке  Hug Благодаря за пожелаията.Ти също не се задържай мн мн тук

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 106
АЙде и аз скачакм в новата ни хубава тема. Прити наистина е много добра. Аз да се похваля получих си тестчетата за Ову+ такива за бременност, благодарности на Дисни   bouquet И от утре почвам да се тествам, че тая О, Бог знае кога е Wink

# 25
  • Мнения: 431
Радвам се много,че темата ви харесва!!! Party
Скрит текст:
Аз съм много щастлива.С милото се отдадохме на sexxxx,ама както едно време.Не сме правили бебе(то и овуто ми мина де) всичко стана спонтанно както като бяхме по-млади гаджета.И така май много ми харесва,като не мисля,че правя бебе..Надявам се ме разбрахте хаха.Много съм щастлива.Много си обичам слънчицето.Смятам да го караме така,просто да се обичаме.  loveuuu  loveuuu  loveuuu  loveuuu  loveuuu  loveuuu  loveuuu  loveuuu  loveuuu.

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 20:58 от Pretty Kitty

# 26
  • Марс
  • Мнения: 102
Здравейте, момичета! Новата тема е страхотна и дано донесе много късмет на всички! Не забравяйте, че хубавите неща стават бавно, но ние ще бъдем търпеливи и всичко ще се подреди...  Hug

# 27
  • Мнения: 1 152
Здравейте
Записвам се и аз да ви следя
Прити темата е много сладурска, благодаря ти   bouquet
И ти стискам палчета да знаеш  Hug
И на всички ловуващи и нечакащи   Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Здравейте момичета! Нека да е на късмет за всички новата темичка! Страхотна е! Simple Smile Скоро не съм писала, но редовно ви следя. За съжаление лелката и този месец не ме пропусна, но си взех час за АГ и на 15.04 надявам се ще стане ясно защо не се получава вече толкова месеци. Стискайте палчета да няма проблеми.
Много късмет на всички бебеправещи и скоро да се преместите в друга темичка! че и аз със вас Wink
Гореща и страстна вечер ви пожелавам! Wink

# 29
  • Мнения: 517
Прити най-хубав е спонтанния sexxxxx ,особено когато е както едно време,важното е да се обичате по този начин винаги,нека и бебчо така спонтанно да те зарадва някой ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт