Отговори
# 735
  • Мнения: 183
Добро утро!
Писенце, ние още май нямаме нова тема.
toridim добре дошла  Hug!
Успешен ден на всички.

# 736
  • Мнения: 220
Здравейте момичета, изчетох ви всичките, записвам се да ви следя, ние с моя мъж опитваме от 4 месеца, този месец се надявам на 19 април да НЕ ми дойде, за сега няма симптоми на бременност, но пък е рано да има такива. Остава ми само да чакам с надежда. Simple Smile Успех на всички и да има все повече две чертички!

# 737
  • Мнения: 742
Добро утро, сладурки  Hug
Моята БТ май лека полека е решила да пада   Crossing Arms  За сега само леко, но се надявам да се съвземе и да се покачи или поне да остане на това ниво  Naughty  Вчера имах усещането, че лелката ще дойде. Надявам се да е размислила  Praynig

Тъй като мама имаше вера РД, а аз нямах време да седна, за това ви черпя с тази тортичка  

Добре дошли на новите кандидат-мамчета и да не се задържат много-много тук  Hug

Някой има ли, който ще се похвали днеска?   bouquet

Връщам се да ви чета  Hug

Успешен бебиправещ ден  luvbed

# 738
  • Мнения: 742
Коконче какво стана с теб?
Mirabela_88 графиката ти ме убива направо. Всеки път като се разочаровам и си мисля, че ще ми дойде, ти я поглеждам и ми вдъхва кураж  Hug  Как си издържала 22-23 дни не знам, но ето че всичко е завършило с 2 чертички  Hug
snow_lady с теб още няколко дена ще си подскачаме  Hug 
Какво стана с Галя  ?
Cherry Mam   Hug  Стискам ти палчета да се похвалиш на 17ти с 2 чертички  Praynig Praynig

 Hug Hug Много и силно ви гушкааааам   Hug Hug

# 739
  • Мнения: 183
Нели А, няма какво да ми се чудиш, аз си чаках лелката, въобще не съм подозирала, че ще имам две чертички. Затова и не се побърках за толкова дни. Даже ми бяха изписали хапчета за предизвикване на цикъл, но ми казаха за всеки случай да изчакам няколко дни  и да направя тест, ако е отрицателен да започна да пия хапчетата. Направих на 08.04 тест от лентичките-категорично отрицателен. Отидох в аптеката да си купя хапчетата, но не знам какво ме накара да взема и един Шуарчек. Направих и него и след известно време се появи втора едва забележима черта. И въпреки всички положителни тестове и дори кръвните, на лекарите не им се вярва, че съм бременна. Така,че вместо да се радвам изживявам една кошмарна седмица. Надявам се утре вече резултата от кръвния тест да е над 100, за да мога да се зарадвам.
Извинявам се, че пак повтарям историята си.

# 740
  • Мнения: 1 346
Здравейте и от мен отново.
За статистиката - отпадам от отбора за този месец, поревах си, но след една приказна разход навън се поосвестих. Така както и да е, утре сутрин ми е 2 ден и паля колата и отивам да си пусна изследването на хормоните, та да видим.
Нели и Snowlady   Hug
Моят тест е отрицателен, температурата ми обаче си е все още висока, което силно ме озадачи, но съм си със МЦ.
Приятен почивен ден и ще си чакам новата тема с новите похвалили се момичета  Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 517
Добър ден момичета   bouquet
Добре дошли на новичките  Hug

# 742
  • Мнения: 431
Заповядайте и новата темичка!!!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=715109.new#new

Общи условия

Активация на акаунт