Отговори
# 720
  • Мнения: 517
Добър ден момичета,днес е прекрасен ден.Слънчице и ухание на пролет

  Писенце тихичко честито от мен,лекабременност ти желая  Hug
  Маги  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
  Ниана няма нищо момиче следващият път  Hug

# 721
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Писенце честито , леки месеци  Hug
И аз да се наредя със самотна черта тази сутрин , имам време до лелката ама  Cry сега ще се настроя за гостенката

# 722
  • Мнения: 431
Честито на виделите две чертички.Знам какво е,най-голямото щастие!!!!
На момичета,които са се разочаровали този месец им пожелавам успех,и знайте,че ще се случи,ако ще и с едно сърчице само да ви е графиката.Бог решава кога. Hug Hug Hug Hug
Аз според зачатие съм днес в 6 г.с.На лекар мисля след 1-2 седмици Simple Smile А тези дни ще препишкам едно тестче,дано са ми хубави чертичките.
Дано на прегледа всичко да е  наред,да имам точица и да си е където трябва.Че искам да кажа на близките си,а не смея.Днес ми е 3-4 ден закъснение.
Скрит текст:
Айде аз отивам да готвя супааааааааа

# 723
  • Мнения: 1 569
Защо никой не пише?  Flutter Ние бяхме с дчка и тати в парка и за първи път качихме малката на виенско колело. Много й хареса. После и на едно влакче. Е, по традицияа се измори и започна да мрънка и да не знае какво иска, но как то и да е. Създадохме й малко емоция, при това семейна. Много отдавна имахме нужда от подобна прекрасна събота в парка.  Heart Eyes

А, успях да си направя скрита в подписа графика, каквато има и Росена. Мног й благодаря за помощта.  Hug Та вече ще можете да надниквате, макар че както стана ясно няма как да съм редовна в меренето.

Ниана, Чери Лейди, съжалявам, че М е дошъл. Стискам палци за следващия месец!  Hug

Прити, браво за търпението за посещението при лекар.  Hug

Дива, ами така де, хихи.  Grinning

ПС кой ще пуска новата тема? Ако няма желаещи, мога аз...

# 724
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
А мойта лелка не е дошла още   Към 17 я чакам ама днес си направих тестче ако имаше нещо щеше да покаже . Иначе този месец след ову не бяха болки и още 1000 симптома ама вътрешно не усещах да съм бременна . Ами ще се наредя на опашката за другият месец . Този ми беше последен на стимулация такъв ми бил късмета . Септември на есен д песен още 3 стимулаций ще пробвам и ако не стане се отказвам  Crossing Arms . Малко се уморих от това дебнене и чакане и двете загуби . 

# 725
  • UK
  • Мнения: 5 999
Привет Hug
аз пък започнах подготовката за ЗЕТ, дано на следващия преглед всичко е наред и продължим, а финала да е пухкав, двучертичков и ревящ Crazy
Честито на виделите две чертички!!! bouquet Hug

# 726
  • Мнения: 1 569
Чери лейди, ееее ама ти съвсем прекаляваш с подраняването.  newsm66 Mr. Green Не е "правило" тест да отчете правилно 5 дни преди М.  Naughty Така че не се настройвай негативно, горе търпението и горе главата!  Hug

# 727
  • Мнения: 295
Момичета, здравейте и от мен! И аз си мечтая пак да видя двете чертички. Дано приемате и нови мами:) Успехи в  luvbed

 Joy

# 728
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета, здравейте и от мен! И аз си мечтая пак да видя двете чертички. Дано приемате и нови мами:) Успехи в  luvbed

 Joy
Разбира се  Hug Добре си дошла   bouquet

# 729
  • Мнения: 295
Благодаря !   love001

# 730
  • Мнения: 361
 Hug
не мога да ви изчета
за протокола- правим 2 бебе, имам 1 дъщеря на 4 години и вече и е време за кака.
Бебеправим от този месец. До преди 2 месеца бях на противозачатъчни, после профилактични прегледи и сега се захващаме. Не чакам на 6 май. Ако и този път стане бързо бебето (дано) , на 8 май ще зарадвам мъжо с подарък тест.

Стискам палци на всички ви  Hug

# 731
  • Мнения: 95
Много, много ви благодаря за милите думи и пожелания!  Hug
Пожелавам на всички ни щастливи и безоблачни бременности! preggo Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Благодаря за подкрепата  Heart Eyes
newsm51

# 732
  • Мнения: 95
Момичета, къде сте? Не ви намерих в новата тема "Шарени тревички...."  Rolling Eyes

# 733
  • Мнения: 1 346
Добро утро, който има желание и способност нека направи новата тема. Както някой скоро забеляза авторките на новите теми скоро показват две чертички, така че Пандичке  Wink

Нямам търпение да видим новите пол. Тестчета в новата ни тема Hug Flutter
Tori dim, добре дошла  Hug


# 734
  • Мнения: 79
добро утро, момичета  Simple Smile
нещо се губите в почивните дни   bouquet
надявам се днес да имаме още хубави новини, аз още не съм събрала смелост да направя тест, за да няма пак ред сълзи, ред суполи  Rolling Eyes
хубав и усмихнат ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт