Отговори
# 690
  • Мнения: 183
Niana, дано пък да не дойде! Ако утре още я няма направи един тест.  Hug

# 691
  • Мнения: 1 898
Niana, дано пък да не дойде! Ако утре още я няма направи един тест.  Hug
Съмнявам се мила но.. ще видим  Hug

# 692
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Niana ,отбелязала си,че си започнала нов цикъл.

# 693
  • Мнения: 1 898
Niana ,отбелязала си,че си започнала нов цикъл.
Еми да аз така го считам. Не трябваше ли да отбелязвам?

# 694
  • Мнения: 742
Ниана   Hug  Hug  Много съжалявам за зацапването, мила  Hug Hug Много силно те гушкам  Hug Hug  Това 1ви месец на опити ли ви е?

# 695
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Niana,аз разбрах,че не ти е дошло,но явно ти считаш от зацапването.Няма лошо.Това са подробности.

# 696
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Niana, зачакай......може да си остане само зацапване. Не се знае дали е цикъл, освен ако ти не го осещаш като такъв де.Аз примерно си усещам когато ще си ми дойде.

# 697
  • Мнения: 1 898
Миленка още не ми е дошло както трябва но на там отиват работите като гледам затова отбелязах .
Нелка мерси мила  HugНе ни е първи месец , но ми е първи следейки БТ и правене на тестове за О.
Просто малко се бях пренавила заради закъснението което е не типично за мен но... както и да е  Hug
Фло мисля че е цикъл мила..ама не съм много сигурна. Утре сутрин ще знам по добре.

# 698
  • Мнения: 71
Добре дошли н Elg и  Valiag   bouquet

Valiag, 7 години... Не искам да си представям какво е. Sad Да ти е жива и здрава Ани, а сега с второто много кураж, търпение и късмет! Ходихте ли по лекари, какво казват?

Благодаря ви момичета за топлото посрещане  Hug

Пандичка,благодаря ти  Peace никак ни беше лесно,минах през какво ли не,но всичко си е струвало Simple Smile Ходя си при моя гинеколог в Сливен,всичко ми е наред.Неговият съвет е да пробваме нормално забременяване и ако не се получи,чак тогава да използваме замразените ембриончета.Но вече като си имам едно дете,не е толкова страшно когато дойде лелката.

И на мен ми се струва че ще валят EFP  EFP EFP Момичета кръвния тест е най-сигурният,не се мъчете с пикливите тестове.
 
Пфууу, че ми е скапано настроението, въпреки прекрасното пролетно време. Май ще ме навести гадната лелка цели 10тина дни по-рано. Това зацапване от снощи, и днес продължава, много е малко, кафяво е, не е кръв, като МЦ - обаче е от снощи така иии не знам вече, какво се случва с мен. Все се надявах да прицапа и да спре, обачеее ... явно не е това, за което мечтая. Ще почакам и си мисля, че утре ще цъфна цели 10 дни по-рано, но явно нервите и напрежението си казват своето.
На всички успех и стискам палчета  Hug

maggie_m никога няма да забравя първият положителен тест който видях.Забременях 1г и 4м след като започнахме опитите за бебе.Трябваше да ми дойде 11.04.2005г,на 1.04 имах леко кафеникаво зацапване и тогава си направих тест-имаше съвсем бледа втора черта.Така вече си казвам:"Не само на Коледа,но и напролет се случват чудеса"

# 699
  • Мнения: 517
Niana спокойно може и да не е лелката,аз този месец бях като теб,на мен ми закъсня 7 дни,което е много нетипично за мен винаги ми е като по часовник,и имах големи надежди,но уви лелката си дойде.Няма страшно и да дойде  лелчето ,другия месец може да е твоят месец.Макар че силно се надявам да не те навести лелката  Praynig
Момичета аз да споделя от началото на МЦ ме болят гърдите,в началото по силно сега по слабо,но ме болят и не спират.На какво може да се дължи?

# 700
  • Мнения: 1 898
Дикси благодаря за куража  Hug но мисля че е лелката.Нищо аз съм борбен човек продължавам напред и така.Няма да се предаваме я! Дай Боже в най скоро време да видя така желаните  EFP което пожелавам и на всички вас момичета  Hug
Благодаря за подкрепата още веднъж  Heart Eyes  Hug

# 701
  • Мнения: 1 569
Добрютрооо, аз пак най-ранобудна май.  Hug

Това с жабата и аз го бях чувала, умопомрачително е просто.  Joy Представете си само картинката - отиваме извън града до някое блато и в стъпка тип Розовата пантера  smile3520 smile3530 дебнем краставите жаби. След много скачане и търчане успяваме да хванем една. Сега пък се чудим нея ли да държим, гащи ли да сваляме?!  ooooh! О да, и да не сме пишкали 2 часа преди това, че да можем веднага да се изпишкаме връз нея кат я хванем.  ooooh! hahaha Joy

Тани, непременно да се отчетеш как е минало казването на прекрасната новина.  Simple Smile Искам и рецептата за казването.  Laughing

Флоретка честито за колелото! Много вълнуващ момент!  Heart Eyes На нас тепърва ни предстои да се качим на колело с педали. Досега бяхме само без педали.

Нелка, тестченце? Wink И да тие жива и здрава майката!  Hug

Ниана, дойде ли М както трябва или все още го виждаш като кафеникаво зацапване?

valiag просто  Hug

Последна редакция: сб, 13 апр 2013, 08:10 от ♥Пандичка♥

# 702
  • Мнения: 742
 Добро утро  Hug
Моят тест днеска е отрицателен   newsm45 Направих Клиър, защото е с по-малка чувствителност - 25 единици. Ако до сряда-четвъртък не ми дойде, чак тогава ще правя друг  Crossing Arms Май хубавата графика няма да се окаже накря толкова хубава  newsm45  По-късно ще хода да търся подарък на майка ми за рождения й ден. Сега не мога да ви почерпя с тортича, защото ви пиша от телефона, но после като седна ще се реванширам  Hug

Пандичке, ти си ме изпреварила  Hug Благодаря ти  Hug

Очаквам другите момичета, които са днеска да се похвалят  newsm51

Успешен бебиправещ ден  luvbed

# 703
  • Мнения: 1 569
Ааааа Нелка, я се стегни.  Naughty Знам, че много искаше точно днес да научиш хубава новинка, но все пак си изчакай най-малкото М, да не кажа и поне 3-5 дни закъснение преди да рониш сълзички.  spoko Я бързо навън да избереш най-хубавия подарък на мама и бъди щастлива със семейството си в този прекрасен ден! Весел празник, мила!   bouquet

# 704
  • Мнения: 79
добро утро, сладурки  Hug

Нелка, мила много съжелявам, но още имаш големи надежди, не се отчайвай  Praynig
аз утре сутрин ще направя едно тестче, от вчера яко ме заболяха гърдите и само това  Cry
днес ми минава през умната главица да направя един кръвен тест, лабораторията работи до 17 и да се приключва с това мислене, че направо ще полудея и това всеки месец....
 Hug много късмет на всички останали  Hug

Общи условия

Активация на акаунт