СЕДМИ клас - втори срок - 12 тема

  • 24 981
  • 732
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 397
Ranick, ние също не ходим на всички пробни. Бях я пращала на 2 пробни в СМГ, но там МАТ се оказа лъжица не за нашата уста. Пращам я на пробните в Междучасие и сега на последните в Регалия, освен на нейните си пробни в Милениум. За БЕЛ мога да кажа, че оценките навсякъде са й почти равностойни - въртят се в интервала 5,50 - 5,75. По МАТ варират - от 5,00 до 5,90, в зависимост от това дали е Симеонов или някой друг автора на задачите по МАТ. Например на последния в Междучасие имаме 5,10, а на предходния 5,80 - пак при Симеонов. На мен лично като среда по МАТ ми се струват тестовете на Регалия, като правя уговорка, че тези на Софроний и Веди не са ми познати.

В нейната школа и по двата предмета има повтаряемост на оценките и държи ниво около 5,50-5,70 по БЕЛ и 5,70-5,90 по МАТ.

# 256
  • Мнения: 14 453
Подкрепям мнението за средни по трудност тестове за Регалия,но добавям и Веди.

# 257
  • София
  • Мнения: 690
paleto, Hug не знам това колко ще ме ориентира, но все пак е някаква насока, защото аз възнамерявам да я пратя само на последните пробни в края на този месец бяха май и ако ви нямаше тук нямаше да знам, че Симеонов прави някои изпити и те определено не са за нас-нямаме никакъв интерес към която и да е математическа гимназия.
А иначе поведението ми(след като ще си правим поведенчески анализ) е .......във фаза:'' Клинично състояние'' с лека форма на словесна агресия
mamabama, благодаря много добре ме ориентира.

# 258
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 302
'' Клинично състояние'' с лека форма на словесна агресия
диагнозата ми хареса Joy, и аз като захапя микрофона изпадам в същото състояние Joy

Сега видях, че в Регалия има обявени дати на сайта им
Български език и литература - 21.04.2013 г.
Математика - 28.04.2013 г.
Знае ли някой дали това са последните или ще има и месец май?

# 259
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
paleto, като те чета, ме хваща срам каква немарлива майка съм...Нито знам какво учат в училище и докъде са стигнали, нито уча със седмокласничката. Единствено й разпечатвам материали от пощата и я пращам на пробни изпити...
Не знам къде са й пропуските, не знам даже, че решава модулни уравнения... аз моите съм си ги решила преди 30 год.
Дали да не се стегна за последния месец Thinking
Чувство за вина ме наляга Embarassed
не си само ти Wink пробни ходи само в нейната школа, вече имаха по 4 пробни изпита  Peace

# 260
  • София
  • Мнения: 567
'' Клинично състояние'' с лека форма на словесна агресия
диагнозата ми хареса Joy, и аз като захапя микрофона изпадам в същото състояние Joy

Сега видях, че в Регалия има обявени дати на сайта им
Български език и литература - 21.04.2013 г.
Математика - 28.04.2013 г.
Знае ли някой дали това са последните или ще има и месец май?
Не знам,но като гледам календара за месец май - Великден,избори,18-работен/учебен?..то не останаха съботи и недели..май?

# 261
  • Мнения: 397
Преди време се бях обаждала в Регалия и тогава ми казаха, че тези в края на април са последните им пробни.

# 262
  • Мнения: 1 674
И аз така помня - казаха ми по три ПИ на предмет и тези се явяват третите.

# 263
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
paleto, като те чета, ме хваща срам каква немарлива майка съм...
Чувство за вина ме наляга Embarassed
не си само ти Wink пробни ходи само в нейната школа, вече имаха по 4 пробни изпита  Peace

Същото и при нас... ходи си на пробни само в школата, скоро са им четвъртите и последни. От време на време, като ме хване петминутката, надзиравам и викам профилактично... много файда няма Confused Давам някои ПИ от пощата, проверявам тези по БЕЛ, но математиката си ги проверява с госпожата. Прави и някои тестове от помагалата, които има вкъщи, основно по БЕЛ.

Покрай вас няколко пъти се замислям дали да го пращам на пробни в други школи... но той в съботите е на курс, така че и събота, и неделя ще дойде множко май... в школата на няколко пъти се случва да имат и събота, и неделя занятия и става хептен сложно. Така че каквото - такова, накрая ще карам и аз непукистки като него, и каквото направи, това ще е Confused

# 264
  • Мнения: 5 409
Когато сваля пробен и го прави у нас, макар и със засечено време дава много по-добри резултати отколкото като го пратя на реален пробен. Иначе ходим доста, после резултатите - теста и рецензията отиват при госпожата за да  изгладят грешките. Те обикновено са на най-пресния взет материал. За сега с преразказа е добре, надявам се да изчисти  последните грешки - пунктуация, нов ред.

# 265
  • София
  • Мнения: 690
G..D.. винаги стреса и изпитната ситуация си казват думата!
Струва ми се, че всички школи си правят последните пробни през април или греша?

# 266
  • София
  • Мнения: 213
Моите юнаци ходят на ПИ само в курса им и в къщи им давам от пощата. Не мога да ги пращам на още изпити - оставила съм им само неделята за лек релакс само по един пробен в къщи.Миналата събота имаха ПИ по БЕЛ,тази по МАТ. На миналите ПИ се въртяха около 4,5 -5 по БЕЛ и 5,3-5,7 по МАТ
Гледам много да не напрягам обстановката, за да не се стресират прекалено/не че има такива изгледи/, но и следя внимателно положението, доколкото ми стигат силиците  ooooh!

# 267
  • София
  • Мнения: 5 169
Дами, децата ще се справят, успокойте се:) Знам, че ще дадат всичко от себе си на изпитите.
Поздравявам ви с една моя любима песен . Отпуснете душите си  Hug

http://vbox7.com/play:e314c728e6

# 268
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 302
А това помните ли го? Wink
http://www.youtube.com/watch?v=Nem0bkErGVY

# 269
  • София
  • Мнения: 5 169
smile3521

Все едно себе си слушам:)))

Последна редакция: пн, 08 апр 2013, 19:50 от ganis

Общи условия

Активация на акаунт