Мартенче се появи и родителите си ощастливи.

  • 33 165
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Да се запишем и ние вече сме на 46 дни,бебка надава вече добре,хапва си къде на два къде на три часа,но и нас много ни мъчат колики,взехме възглавничка със спелта,таблетки Colic Tablets и в допълнение и пущам да слуша White Noise,не знам точно от кое има най-голям ефект но резултата е много спокойно бебенце,пак проплаква вечер но в никакъв случай не е като преди.Пожелавам ви хубав и спокоен ден и спокойни бебчета,ние излизаме да се радваме на слънцето   Hug

# 16
  • Мнения: 11
Записвам се и аз:) Седя и се чудя - кога се очаква да спре да боли, когато засуква? Мажа с лансинох, вече няма кръв, но засукването боли и тва си е... Какви ли пози не пробвахме, не ми се получава. Същевременно запушеното каналче се оправи, давах само тази гърда, а другата изцеждах и давах от шише. Оказа се, че позата с бебето под мишница (май "футболна топка" й казваха) е много добра и за 10 минути се отпуши. Мина и температура, и всичко... Тъй че ако на някой му се случва - пробвайте всяка поза, за която се сетите! Освен всичко останало, е много забавно:)

# 17
  • Мнения: 1
Записсс  Hug Hug

# 18
  • Мнения: 22 432
Добро утро и от мен. ))) то направо добър ден вече. ))))

Нощес отново младежа ме изненада, започна добре (в 1ч. хранене и аз планувах да яде към 4-5ч), но в 4ч. хапна само 50мл. и после започна будене на всеки час. ))))
Сега времето е хубаво и ще излизаме на разходка. ))))

Bubaaa_1, при едва 2повръщания дневно изобщо не може да се говори за рефлукс. Ако лекар го е установил това....явно вече си раздават ей така диагнозите за рефлукс, както преди 1-2г. беше модерно за АБКМ. )

# 19
  • Мнения: 62
Да се отчетем и ние Simple Smile Добре сме, много ни радва и  с всеки изминал час го обичам все повече и повече  Heart Eyes Мъничето като цяло е спокойно даже още нямаме колики ( или пък ги караме съвсем леко незнам и аз ) Проблем имаме със заспиването, затварят му се очите и изведнъж се ококорва и така по час и нещо. Но пък заспи ли спи много дълбоко. Тази нощ ме изненада - яде в 23 ч заспа в 1 и спа непробудно  до 7:30 и то защото аз го събудих. В този ред на мисли да попитам, колко трябва да е максималната пауза между храненията. Педиатърката каза да правим нощна пауза от 6 часа, а те станаха 9  Simple Smile Страх ме е да не стои гладно горкото въпреки, че не плаче.  Hug на всички пухкави бебоци

# 20
  • Мнения: 0
Запис и от мен Simple Smile ние пък станахме много ревливи,малката иска само на ръце,а на мен ръце не ми останаха вече,пусна ли я и започва да плаче...

# 21
  • София
  • Мнения: 114
Честита темичка в родени Hug
Ние с Александра днес сме много спокойни.Дано и за напред да е така.Премерих я на кантара 4 кг с дрехите...ще видим как ще е на 15 на първа консултация.
След малко ще ходим на втората ни разходка  Heart Eyes
Колко ядът вашите бебчета?Принцеската яде от 80 до 110 мл. Вечер се изцеждам и и давам от шише ,защото имам доста кърма и по някое време потича и всичко омазва ooooh!
Аз да кажа ,че вчера се пробвах  с мъж ми luvbed иии 5 мин и се отказах  Laughing малко ме болеше и викам стига толкова... само го раздразних Crazy
Честити месечинки на мама Кофеин,мама Pepsilight,мама Mimossa и мама Stella Maria  bouquet Heart Eyes
Това е от мен   bouquet

Последна редакция: сб, 06 апр 2013, 14:54 от dessy8905

# 22
  • Мнения: 1
Пъпчиците са ни по лицето и по рменцата,значи са от претопляне  Thinking то сигурно като го гушкам,понякога и в мен спинка  Heart Eyes пък и аз се плаша да не настине

а за пробването  newsm68 ние с мъжа ми отдавна си "пробваме"  Whistling в началото имах леки болки ,но сега не  newsm44 всичко си е ок  Heart Eyes

Днес времето е супер  Peace Разходихме се доста с бебчо ,добре че беше послушен  smile3534

Лек и усмихнат ден на всички!!!  newsm51 hug

# 23
  • Мнения: 636
Охх нашия страшни колики са го хванали...  Crossing Arms Само плаче милото, цял ден яде по малко и сега едва-едва заспа  Crazy
И ние с ММ от 2-3 дни сме си възвърнали любовния живот  luvbed Учудващо бързо спряха лохиите, но въпреки това си нося ежедневки ...   Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 423
Любовен живот? Моят е всичко друго, но не и любовен Simple Smile
Я кажете къде е ударението на тези лохии, да не се излагам?

# 25
  • Мнения: 2 843
И аз тук  Hug
Уидъл, благодаря за темата   bouquet

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Mirama каза че било рефлукс,защото се гъне на обратно.  Не е като при колики,а обратно като дъга..... Thinking И си е киселичък доста...

Днес времето беше страхотно и си направихме една 5 часова разходка и бебчо я проспа  newsm68

# 27
  • Мнения: 129
Записвам се и аз в новата ни тема, само с хубави постове да я напълним.

Аз понеже не съм във ФБ - къде се загубиха Розаура и Синеочка, пишат ли там?

И ние днес се разходихме страхотно, надявам се вече да е все такова времето.  Hug за всички и спокойна вечер с много  luvbed (аз имах два трудни първи опита, но ми е много високо либидото тези дни и нямам търпение да заспят децата вечер)

# 28
  • Мнения: 455
Честита ни нова темичка! Дано да я изпълним само с положителни постове!
TheBlackWidow, Благодаря за темата!  bouquet
И ние днес направихме разходка!На всички ни се отрази чудесно разходката. Simple Smile

# 29
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Хоп и аз в новата тема.И ние имаме едни ужасни колики и става по зле  ooooh! не знам как ще се оправяме. За пробването  идея си нямам кога мен ще ме огрее имам проблен с шева,нещо не са ме зашили правилно и преди 2 дни бях при докито и сега правя компреси,та аз май още си помечтая.

Общи условия

Активация на акаунт