Отговори
# 375
  • Мнения: 285
Памперс , аз живея на 12 км от Варна . Общо взето разтоянието не е никак голямо . И ние сме там за около 15 мин. ( ако няма голям трафик) , та моето притеснение е по-скоро породено от това , че ако ММ го няма , ако и брат ми го няма в БГ тогава кой аджеба ще ме вози  Mr. Green На съсед е абсурд да се обадя , предпочитам такси да си повикам , които са на адреса до 10 мн. Все си представям , че този път ще раждам през ноща , незная защо така  Crazy
Ох, момичета зная , че не е тук мястото ама направо така съм ядосана ....Преди време се съгласих на договор от "разстояние " без съвсем да съм разбрала условията на тарифиоте . Това е за телефон към виваком  Twisted Evil  Та се чудя дали мога да го прекратя по- някакъв начин този договор за ДВЕ години преждевременно . Много съм ядосана на тези порочни практики , и въобще от тук натам никакви договори ...

# 376
  • Мнения: 67
sealover  не си единствена. аз също ще съм сама...никой .. само с кучо, ама той какво може да наорави животуинката.. И при мен е все още Х кой как и какво. мъжа ми го няма .. тук нямаме близки.. ако някой случайно е на гости ОК, но ако съм сам самичка...? Тай че .. таксита има .. сигурно ще му мисля на момента като се случи

# 377
  • Мнения: 31
Здравейте!Честита ни нова тема!Не бях на линия от доста време и съм пропуснала доста от разговорите Simple SmileИ тъй като не съм визала да се похваля,че коремчето ми расте и расте и с таткото сме много щастливи,дори и домашния ни любимец-кучето ни е много щастливо и усеща,че след време ще има нов член на семейството  Grinning Heart Eyes Днес ми се случи нещо странно...както си говорех с една приятелка по скайп и се смеехме за нещо ...изведнъж ме заболя рязко под пъпа,сякаш ме режеше или нещо ме опъваше отвътре.Уплаших се и легнах ,след извесно време ми мина..чудя се какво ли е случвало ли ви се е и на вас  newsm78

# 378
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета. Кучо, весело изкарване на сватбата! Unique_v, благодаря за линковете. Аз съм на 39 и затова знам, че ми се полагат 4 видеозона. Танище, страхотно си обяснила всичко. Soho doll, напълно те подкрепям за чувствителността. Днес една колежка ми показваше снимки на внучката си и количката, която евентуално ще купя от тях. Но там беше и кучето й, за което така ми домъчня, че ревнах неудържимо. Хвърлих в паника колежките си. Наистина сме много чувствителни и по-добре да пропускаме неща, които не са ни по вкуса за момента. Сонка, убедена съм, че на хубава апаратура ще се види, че всичко е наред. Не им се връзвай на лекарите за всичко. Относно втърдяването на матката - и аз го имам. Но си пия магнезия 3 х 1 на ден, а ако ме заболи повече - увеличавам на 4-5 х 1.
За зъбен камък днес четох бабина рецепта - лъжичка мед със сол - веднъж седмично. Мисля да го пробвам, че това ми е слабо място.

# 379
  • Мнения: 27
Мая , Локресия честити госпожици   bouquet
Сохо ,купих вече доста неща а и много ми донесоха- все за господина bowuu розовото е кът. Днес открих и прекрасни одеала ,но тях ще ни ги подарят ,а продавачката любезно се поинтересува кой цвят  hahaha и аз мии няма значение newsm78 
Ушана а с тази смес миеш зъбите ли,че не съм имала до сега ноо появил се е малко,а мразя да ме ровят ,пък тук не отивам Mr. Green
Тук е много хубаво времето,посях си краставици поникнаха и как им се радвах и днес изядени от гадните врабчета #2gunfire посях ги на ново и са в клетка (краставиците) hahaha

# 380
  • Мнения: 327
 4естито на мамите разбрали пола.
 Амели, всяко дете е различно. Не може да слагаш всички деца в една категория. Генът и възпитанието са определящи за развитието на детето, а не полът. За да те опровергая ще ти кажа, че около мен има няколко момичета, които се развиват много по- бавно от момчетата. Визирам никнене на зъбки, прохождане, проговаряне.
Танище, благодаря са линка на Лидл. Смятам в понеделник да посетя магазина за клинче и дънки. Moже би и за бебешка пижамка.
 В понеделник на обяд съм на лекар и дано узнаем пола вече. Толкова хубави бебешки неща има по магазините, но повечето са с розово или синьо, което ме ограничава в попълването на списъка Simple Smile
 Цял ден бях по едни полета и падна голямо тръскане. Дано не ме заболи коремът.
 За зъбен камък наскоро лицево-челюстен хирург ме посъветва да ги търкам със сода за хляб.
 Лека вечер ви желая.
 

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 20:41 от veselotof

# 381
  • Мнения: 0
Добра ви вечер!

Е чуден ден беше днес, нямам какво да кажа  Simple Smile

Мая, Локресия, Туитито, честити моми! Ето че женския отбор май взе да надделява.  Sunglasses

И аз ще ида до Лидъл да видя какво има - макар да търся с къс ръкав неща. От сайта на Н и М също съм си харесала тениски, потници и рокли за бременни, но искам да ги видя на живо.

Ескито, и при мен така с готвенето - сложна работа, още повече, че сега с оправянето на времето хич няма да ни свърта дома. ИСкам да си намеря хубава кухня, защото нещо не ме кефи тоя Вълшебник, който изпробвах... Разбрах за някаква хубава кухня в Надежда, но трудно било да се вредиш. Ще видим какво ще правя. Аз иначе съм в Свобода, на 2 крачки от Северния парк. Ти къде си? Имаше още мами от района, давайте да мислим някакво пейка парти!

Аз да питам вие какво мислите за лютичкото? Аз не съм по принцип голям фен, ама така са ми се дояли люти чушчици... И си взех 3-4 от плод и зеленчука... Още се чудя дали да рискувам, да не ми стане нещо  Joy Някоя мама ако има опит да каже Simple Smile

# 382
  • Мнения: 285
kotkincho , няма страшно нищо няма да ти стане  Mr. Green Ако знаеш аз колко често ям люто ... Crazy  Хапвай си чушлетата смело  Peace

# 383
  • София
  • Мнения: 142
Sleeping Beauty, следвах ти инструкциите, но нито виждам, нито напипвам нещо по-различно по целия си корем.  newsm78

Интересно newsm78
Може ли и някой друг да опита, да не би само при мен да се получава Rolling Eyes

коткинчо, и аз си хапвам лютичко и нямам проблеми Peace

# 384
  • Мнения: 0
Tutitto, днес го видях в 1 списание - най-вероятно се търкат зъбите. Внимавайте със содата за хляб и лимоновия сок - развалят емайла, а точно сега ни е важен. Хубави сънища ви пожелавам!  bouquet

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Sleeping Beauty, следвах ти инструкциите, но нито виждам, нито напипвам нещо по-различно по целия си корем.  newsm78

Интересно newsm78
Може ли и някой друг да опита, да не би само при мен да се получава Rolling Eyes

коткинчо, и аз си хапвам лютичко и нямам проблеми Peace

Като легна по гръб, въпреки обилните си поясчета, в областта малко под пъпа усещам къде е матката. Няма как да я объркам.
kotkincho, аз обичам люто, но не ям заради киселините. Няма проблем по принцип. По малко може.

# 386
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, тази седмица ми дойде малко в повече ooooh! Както вече ви бях писала от сряда съм на работа и за 3 дни вече съм прибита, а си предтавям другата седмица как ще съм Laughing Надявам се бебчо да е добре и нямам търпение към края на следващата седмица да го видя Hug

CurlyD май и аз съм като теб с тия гъби. В рамките на един месец вече втори път ги завъдих Joy Вчера тъкмо си приключих с лечението, но този път беше нищо на фона на първите ми гъбки Joy Първия път толкова ме сърбеше, че ми идваше да взема телена четка hahaha Голям ужас беше и дано не ме застига пак, че вече не знам какво ще правя Confused

Sonka цената в Марковс е 110-120 лв.

lokresiq няма да е късно в 20-та седмица да направиш ФМ. До 23 г.с. се прави точно втората ФМ. Аз моята втора ще я правя в 22 г.с.

Мая много съм притеснена за теб! А аз си мислех, че като напреднем със седмиците и ще преминат проблемите. Надявам се да сте добре с бебчо. Няма ли да си по-спокойна ако си в болница?

tuitito много ти завиждам за двойното щастие. Много исках да си имам две бебчето, но при нас не можа да се случи нормално и ни преложиха с лекарска намеса да ни осъществят мечтата, но предпочетохме естественото...пък следващия път може и да се пробваме с малко намеса за две бебчета Laughing

kotkincho на мен миналата седмица ми се хапваше лютичко, но не знаех дали мога да ям и не си взех newsm78

Колкото до неприятните коментари, признавам си че поста на Амели го бях пропуснала, защото от известно време избягвам да чета какво пише...но се върнах да го изчета след коментарите на другите момичета. Определено някои от изказванията ми идват малко в повече и са ми прекалено крайни.

Лека вечер и да си починете хубаво Hug

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 22:59 от Kikito86

# 387
  • Мнения: 3
Кikito86 какво да ти кажа миличка ooooh!  и аз все на това се надявам. Но никой не е казал, че ще е лесно. Доктора днес ме бъзикаше, да не се оплаквам, че още какво ме очаква ... Mr. Green  И аз незнам.....що изследвания минах. И аз имам проблем с гъбките Simple Smile Преди да забременея тамън се бях отървала от тях и  #2gunfire хайде на ново.  А относно болницата, само при мисълта ме втриса направо. Но доколото разбрах, те ти вливат същите лекарства, но венозно. Което ги прави да действат по-бързо. И  така и не разбрах , след като почти всички имаме контракции , защо някой са болезнени , други -не. Иначе еднакви ли са???? Съжалявам за глупавия въпрос, но така и не разбрах.

# 388
  • Мнения: 8
Диана, Мая, ето ви един линк за контракциите Бракстън-Хикс.

Да питам тези, които правят упражнения - кога ги правите, сутрин или вечер?

Коткинчо, ние взимаме кухня от бившата 40-та ясла в Надежда-2, където и живеем. Трябва да пробваш детето дали ще я яде, но външния вид определено не е за ценители Wink
Иначе приема е лесен, подаваш документи и от първо число на следващия месец започваш да взимаш. Поне за момента има места, сигурна съм.
Pukanka_ и anny са другите, които писаха, че са от района.

# 389
  • Мнения: 285
Eskyto , аз упражненията ги правя вечер . Тази вечер обаче голям мързел едва за 10 минутки се пораздвижих . Май е по-добре да започна сутрин да ги правя , докато не съм уморена .  Rolling Eyes
Сонка , успех на 16-ти , ние сме с теб  Hug

Общи условия

Активация на акаунт