Отговори
# 360
  • Мнения: 187
Аз предлагам да престанем с този спор-какви са момчетата и какви момичетата-изказването,от което започна всичко беше  Sick повече от несериозно.

А за времето-да,отвратително е тук,вчера след обед имаше такова хубаво слунчице,а днес-мрачно.А Марти иска след градината да ходим на детска площадка да кара колело,ама къде ти.Дано поне събота и неделя да е слънчево,че да се набеснее детето по площадките,че в къщи откача...

# 361
  • Мнения: 3
Lulu25   Peace как да не се съгласи човек с теб!  Пък и нека не забравяме, че едни от най-големите гении в детските си години, а дори и по-късно, са били смятани за глупави или пък са се проваляли многократно. Така че , патенце или лебедче - все ще си е наше  Hug
 

# 362
  • София
  • Мнения: 142
Според мен дразни грозотата на използваните думи и категоричността на направените лични заключения, пък били те и верни в някаква степен.
Моето мнение е, че в общуването си с други хора, всеки трябва да проявява уважение както с думите, така и с делата си.
Прямостта и откровеността са нещо съвсем различно от това да квалифицираш хората по обиден и груб начин.

# 363
  • Мнения: 6
Не се ядосвайте за такива малки неща, сега е момента да си складираме по човалче -  две тайни запаси от нерви за след няколко години.
Мислете си за нещо положително, почивка разходка идва хубавото време..след това ще си гушкаме бебоците е това е. Момче момиче няма значение какво ще е важното е да е здраво.  Hug

# 364
  • Мнения: 67
Момичета ... аз пия и много вода и магнерод.. и но спа.. интересно е ,че ми се случва за 3 път в рамките на месец и половина да речем.. друг път не..
И това сътрин с твърд корем ми се е случвало , но като се изпишкам и всичко става ок..
А това както си лежа и изведнъж исещам все едно някой ме щитва- поглеждам и матката ми е на едната страна и твърда.. от другата меко.. някой казват,че се обръщало бебето други контракция. Сега си писах с моята колежка, която роди преди месец и тя каза,че са контракции .Каза да почивам..

За гъбите сама си го назначих.. вчера сутринта имах течение .... леко така намокри ми гащите , днес пак .. бяло течение  колкото .. половин чаена л. може и цяла за цял ден... аз сама си мисля не съм ходила на изследване...сега в понеделник съм на доки,иначе изследвания чак другия месец.

тези, които са усещали това,коетои аз консултирахте ли се с доктора си? той какво ви каза?

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 65
CurlyD
Нормално е по време на бременност да имаш вагинално течение. Всички го имаме може би. На мен ми се появява, когато се претоваря или се получават тези издутини в коремчето. Щом сега казваш, че имаш болки и изменения във формата на коремчето, нормално е да имаш и вагинално течение. Ще се притесняваш, ако то си измени цвета. Веднага се обаждаш на докито.
В твоя случай трябва да си почиваш.
И на мен корема ми се движеше, не мислех че са контракции, а че бебко се наглася и матката се разширява. А чували ли сте за тези подготвителните контракции - фалшивите. Мисля, че четох някъде, че почват в петия месец. Сега докато различим, кое е подготвително и кое сериозно  ooooh!
Ако са гъбички това вагинално течение ще има неприятна миризма.

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Тези панталони в Лидл, никак не изглеждат зле. Но дали има опция да се върнат ако не се натъпча в тях?
Работих в Лидл година и половина. Можеш да ги върнеш без проблем. Пази си само касовата бележка. Няма пробна и съответно опция да ги пробваш, така че това е начина. Купуваш, прибираш се ,мериш и ако има проблем-връщат ти парите.  Peace

# 367
  • София
  • Мнения: 64
Curly, не мисля че са гъби. Аз имам такова течение от началото на бременността. Явно си е нормално, защото изследванията ми са чисти. За щипването, не знам как е при теб, но аз го чувствах вагинално. След прегледа се оказа, че всичко ми е наред. Скоро не съм го усещала. Забелязала съм обаче, че колкото повече се застоявам, толкова повече болежки ми се появяват. Като беше по-студено и дъждовно, и не си отлепях дупето от дивана, освен за да сготвя, всеки ден нещо ме болеше. Сега като се движа повече май ми е по-добре.
Някой беше споменал за прием на червени боровинки. Истината е, че колкото и да ги консумираме, няма как да доставим необходимото количество, което е нужно за прочистване. Все пак, на който са му вкусни, нека да си хапва   Simple Smile

Петя, благодаря за информацията. Ще мина да ги видя следващата седмица

# 368
  • Мнения: 285
Според мен дразни грозотата на използваните думи и категоричността на направените лични заключения, пък били те и верни в някаква степен.
Моето мнение е, че в общуването си с други хора, всеки трябва да проявява уважение както с думите, така и с делата си.
Прямостта и откровеността са нещо съвсем различно от това да квалифицираш хората по обиден и груб начин.

Това мнение се препокрива изцяло с моето ! Съжалявам , Амели , но помисли си би ли правила такива изказвания ако все още не беше наясно кого чакате ?  
Обикновено също не ми прави добро впечатление, когато някой многократно изтъква своите положителни  качества.  Rolling Eyes

# 369
  • Мнения: 1 028
Рая, като ще си хвалим гарджетата, да кажа за моя, дето до една година гласът му не се чу да ревне поне веднъж. Колики имаше, ама само пъшкаше бедният  Heart Eyes Проходи преди годинката, проговори рано, всичко прави преди останалите. Сега също е напред, може да пропусне година по-нататък. Но и дивотията му е голяма де, основно защото все иска да прави неща, които не са за неговата възраст. Той беше и единственият човек около мен, който се съобрази с това, че трябваше да лежа и мина с прахосмукачката, за да не се мъча аз  Heart Eyes Битката беше епична и горкото стана цялото червено и се препоти 10 пъти, но изчисти и то така, че не можах да му намеря кусур  Hug

Искам и аз спящо, неревящо бебе !!! Моето рева една година с прекъсване само за сучене и сън, хем е момиче  Mr. Green

Виж за прахосмукачката си е въпрос на възпитание. Шапка ти свалям. В рода на мъжо са го възпитали, че жените вършат домакинската работа изцяло, мъжете "помагат" евентуално, ако чуят и разберат... Даже сега давам на малката след ядене да си изчисти (колкото може  Mr. Green) трохичките с една малка прахосмукачка от тези дето са за коли основно и свекърва ми цепи "Браво, да се учи детето, нали е момиче"  Shocked Shocked

Ей... Причерня ми... И това докато на мен ужасно ми прилошава сега в началото с втората бременност, а сина ѝ си седи и чака да приготвя вечеря  Crazy Направо наред щях да ги гоня. Не че не помага, ама сам да вземе инициативата да направи нещо...

Винаги съм знаела, че независимо дали имам момиче или момче ще си науча децата и да чистят и да готвят и да се грижат сами за себе си.

# 370
  • Мнения: 12
Момичета, бях на преглед
Доктора ме гледа доста време, измери го, но на мен нищо не каза- наред ли е , не е ли  newsm78
Но щом нищо не каза, значи си мисля, че всичко е наред
Потвърди ми , че ще е мъж и това е
На края на месеца ще ходя за болничен вече
Това е, връщам се да ви чета  Wink

# 371
  • Мнения: 916
Малина не съм го кой знае колко учила, да си призная. интересно му е и иска да помага принципно, все нещо иска да чисти и той и понякога чисти мивките самосиндикално. В началото правеше по-скоро бели, но все го хвалех и показвах как точно. Сега добре се справя. Но за прахосмукачката, която е два пъти по-голяма от него, инициативата си е изцяло негова  Heart Eyes

Баща му е първи търтей и лентяй, а сегашният ми приятел работи страшно много, няма време да спи, камо ли да помогне нещо съществено.

# 372
  • Мнения: 67
Незнам за тези подготвителните контракции мислех ,че май са от по късно...
ще видим след малко ще всънна доки да питам

# 373
  • До морето :)
  • Мнения: 328
И аз съм чувала за това, че момчетата по-късно се развивали, били по-палави и т.н. Ама около мен е пълно точно с обратните примери. Както го възпиташ едно дете. Всичко е до родителите, не до детето.  Peace
Ох, и аз усещам как понякога ми се стяга корема, особено като бягам и нося Елена повече време. Гледам после да почивам, но не винаги може.
Аз в понеделник съм ма изпит, нищо не съм чела още, ама ще ида. Може и да го взема.  Joy

Той беше и единственият човек около мен, който се съобрази с това, че трябваше да лежа и мина с прахосмукачката, за да не се мъча аз  Heart Eyes Битката беше епична и горкото стана цялото червено и се препоти 10 пъти, но изчисти и то така, че не можах да му намеря кусур  Hug
Heart Eyes

# 374
  • Мнения: 3 235
След малко отивам на фризьор да ме приведат в ред, а после ще женя систъра, че даже кума ще бъда (така си решили - братът на младоженеца и една от сестрите на булката да кумуват  Heart Eyes)  

Честито кумство!

Bebitka, след три месеца напразно търсене нещо ми се уби оптимизмът да ти кажа  hahaha

Sleeping Beauty, следвах ти инструкциите, но нито виждам, нито напипвам нещо по-различно по целия си корем.  newsm78

Anni0422, поплачи си и ще ти олекне поне  Hug

sealover, ти къде живееш? Аз съм далеч от МД, но за 10мин с колата съм там. Те във Вн не са толкова големи разстоянията, че да се притесняваш, освен ако не си извън града. Сигурна съм, че и комшиите няма да ти откажат да те закарат като му дойде времето. Mr. Green

mirka88, на прегледа питах Аг-то за контракциите. Той каза, че матката става твърда на камък(ако пипнеш с пръст, не потъва и усещаш все едно камък/кост) и боли точно като контракции при раждане - една минута боли, после няколко не и т.н.

lokresiq, tuitito, Мая 191 честити розови гащи!

Tanishte, благодаря за линка! Ще гледам да не забравя в понеделник да отида и аз. Изглеждат добре.
Късмет с пикника, но ако е като днес студено и мрачно, май ще трябва да си измислите план Б.

Шамс, явно ви е много добър зъболекаря  Mr. Green

malina07, споделям ти мнението. Всички деца от малки още трябва да могат да правят всичко в къщи и да се учат на труд, а не на "примък-отмък" ooooh!



Общи условия

Активация на акаунт