Скоро ще се учим да пълзим, "реда" във вкъщи ще разнообразим!

  • 31 387
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Здравейте,момичета!
Фейтче,както винаги прекрасна ,благодарности! Hug
Предната тема я изпуснах цялата,но ще се опитам да наваксам...
Ън,честит рожден ден!Да си много,много щастлива,обичана и обичаща мама и дама!  bouquet
Аз едвам днес се надигнах от леглото...Хвана ме някакъв ужасен вирус-разстройство и повръщане,направо имах чувството,че ще умра...Три деца съм родила,но такива болки и мъки като че ли не бях минавала...Малката суче през цялото време,аз с една маска,гледам настрани,баткото и той милия в мама наврян,че не е свикнал да ме вижда така да лежа...абе,филм отвсякъде!Само децата да са здрави,това се моля!Писна ми от тъпотии,ама няма как!По принцип не боледувам и хич не мога да се примиря да съм така скапана,ама хайде де!
Дарчето и тя няма зъбки,но не бързам.На Денис му проби първото на 10 месеца...Тя няма заместено хранене още,но аз късно я захраних,още даже месото не съм въвела,а само зеленчуците.Много ми е ревливичка,все мама иска,ама и толкова ги обичам двамата с батито,че всичко им прощавам!Продължаваме с Малтофера,дано вдигнем хемоглобина малко!
Това е засега от нас!Прегръдки на всички!

# 16
  • Мнения: 2 802
Определено времето се отразява и на детето ми  ooooh! не е истина за какво кисело дете става на въпрос днес  Crossing Arms
А както цяла седмица ще е така, направоооо  smile3511
Та решихме да направим малко промени и ето новата къщичка на Пламен  Laughing

http://media.snimka.bg/s1/1931/030106991.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/1931/030106995.jpg?r=0


......... а ето и желанието с което стои вътре  hahaha

http://media.snimka.bg/s1/1932/030107311.jpg?r=0

Изводът: За мама почивка няма да има  Naughty Crazy ooooh! Mr. Green Laughing
Та така ... ще е мноооого весело цяла седмица вкъщи  Mr. Green
Може и зъби да го мъчат, знам ли  Rolling Eyes но цял ден реве за щяло и не щяло - така ли е по принцип  newsm78


Чики ... Толинка .... оздравявайте бързо момичета  Praynig
Иначе ако не иска вечер да яде повече, по-добре не я насилвай Heart Eyes

Ехеее ... Лина, че и два зъба  Crazy браво на вас. С криза ли излязоха ... и да питам задължително ли се надуват венците, щото гледам на малкия, ама май не е .... не ми дава да го видя хубаво  ooooh!
Дайте също идея с какво да се мажат венците - кое е най-добро и ефикасно  Hug


whisper имате напредък, браво  Mr. Green Hug

ееее Рошли ... все едно вързани сте било с твоя ММ  Joy да не видите кръчма значи  Mr. Green
почини си добре и те чакам с нови сили, надявам се моите до тогава да не са много изтощени  Mr. Green


# 17
# 18
  • Мнения: 3
 hahaha твоето дете седи в кошара,колкото моето спи в леглото си
калгел не помага при нас за зъбките,има си кризи периодично и тогава хващам гората  ooooh!
Толи,бързо оздравяване

# 19
  • Мнения: 201
Здравейтееее
Ъннн ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕЕЕЕЕЕЕНННННН
Това време ме убиваааааааааааа, аз избягах на село при мама, че го дават и утре такова скапано и няма да издържа психическиииии
Лина - Нико е с 5 зъба, от които 3 пробиха заедно.
Фейт може и зъби да са, аз мазах с калгел, дентинокс и какво ли още не, ама файда голяма няма, давам и Хамомила

# 20
  • Мнения: 272
Определено времето се отразява и на детето ми  ooooh! не е истина за какво кисело дете става на въпрос днес  Crossing Arms
А както цяла седмица ще е така, направоооо  smile3511
Та решихме да направим малко промени и ето новата къщичка на Пламен  Laughing

http://media.snimka.bg/s1/1931/030106991.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/1931/030106995.jpg?r=0


......... а ето и желанието с което стои вътре  hahaha

http://media.snimka.bg/s1/1932/030107311.jpg?r=0

И Валерия е днес така....мрънка, реве, незнам вече какво и е.. ooooh! Whistling Tired

# 21
  • Мнения: 2 802
Фейт може и зъби да са, аз мазах с калгел, дентинокс и какво ли още не, ама файда голяма няма, давам и Хамомила

Еми като няма файда защо ги продават  Crossing Arms какво да взема тогава, че наистина нямам нищо за мазане  ooooh!

Ева ... вие с колко зъбчета сте вече, помня, че Валерийка беше първата със зъбче  Laughing

# 22
  • Мнения: 272
Фейт може и зъби да са, аз мазах с калгел, дентинокс и какво ли още не, ама файда голяма няма, давам и Хамомила

Еми като няма файда защо ги продават  Crossing Arms какво да взема тогава, че наистина нямам нищо за мазане  ooooh!

Ева ... вие с колко зъбчета сте вече, помня, че Валерийка беше първата със зъбче  Laughing
Само проби едно и до там. Мислехме, че има още едно пробило..но доколкото дава да се види е само едно...  Tired

# 23
  • Мнения: 2 802
Хммммм  Thinking ... аз си мслих, че вече поне 3/4 са и излязли, че нали от рано тръгна, пък то виж ...

Отивам до аптеката тогава, хем малко въздух да глъгна  Whistling

# 24
  • Мнения: 147
Много готино новото място на Пламен, но вероятно трябва да влезеш с него да си играеш там Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 802
Много готино новото място на Пламен, но вероятно трябва да влезеш с него да си играеш там Simple Smile

 Joy хехехех и аз си го пимислих, ама няма да ни издръжи  Mr. Green предполагам  Thinking Joy
наистина стана много уютно и мекинко, амаааа  Laughing

Ходих до аптеката ... то голям избор голямо нещо  Crazy Калгел, Дентокинд, Бочко мочко и т.н  #Crazy
Взех това, което не сте коментирали, че няма ефект  Joy френско е ... пък да видим  Whistling

http://www.marvi.bg/pansoral-gel-za-zabi-za-bebe-15-ml-1063.html


ей, голям дъжд, голямо чудо  ooooh! мислих, че поне ща намали или да поспре, ама нъцки ... вали без спирка ... от 6,30  Mr. Green /тамън тогава станахме/

# 26
  • Мнения: 41
0 Потребители (+ 1 Скрит/и) и 2 Гости преглежда(т) тази тема.


Здравейте гости!   Joy Joy Joy Това вместо запис!

Много ни е пуста темата, а времето е лошо.....хмм дано всички сте ОК.
Фейт мерси за темата Hug А малкия май няма желание за кошарата, но е важно мама да има  smile3521

# 27
  • Мнения: 201
Много готино новото място на Пламен, но вероятно трябва да влезеш с него да си играеш там Simple Smile
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ааааааааааа Фейт това го мазахме най-напред, то е само билково, после минахме на такива дето имат лидокаин в тях

# 28
  • Мнения: 122
Добър вечер smile3507! Много ми е заспало днес.На фона на вчерашния ден какво време само, чувствам се като пребита, постоянно ми се спи.Иначе голямата ми дъщеря се върна преди малко от почивка, поне тя сега ще ме зареди с положителни емоции.
 Ън Честит Рожден Ден и тук.

Даная80 нашата педиатърка май се ослушва .Аз ходих три пъти и нищо не ми каза за ехография. Даде ми само за кръв и урина, а следващия път като отида се надявам че  ще е когато малката стане на 7месеца. Дано да не излезе с номер,че вече е голяма.
Толинка много лош грип.Бързо възстановяване.
Чики бързо оздравяване.
Фейт много хубаво си наредила на Пламен, ама и той като моята мома хич не си тачи кошарката май.Все се надявам поне за 10минути да стой някой ден вътре ама не.При това имам дървена кошара за спане в детската и платнена кошара за игра в хола. Сложа ли я вътре и диването се проявява веднага. Иначе захраних с картоф от който получи слуз в акото.Сега сме на ябълка,че от нея уж се регулирал стомаха.За протокола много добре я прие, ако и  слузта се махне ще бъде идеално.
Герито има вече 6 зъбчета,от които предпоследните двете пробиха наведнъж и два дни след това излезе и последния. За мазилата най съм доволна сякаш от дентокинд/хапче - правя го на каша с малко кърма и ѝ намазвам венеца/. Иначе ползвам и дологел, и калгел ама ми се струва, че те са по-скоро за успокоение на мен, че уж съм я намазала. Слънце-защитен крем все още не съм купила,ослушвам се и в най-скоро време смятам да взема.
 И най-накрая,но не по важност -  много сте готини пловдивските мами.Готови сте вече за фотомодели,ако сте без количките никой няма да разбере че сте станали горди мами на тези слънца вътре. Кефите ме как се организирате и  събирате за разходка.
Хайде лека вечер от мен.

Последна редакция: нд, 07 апр 2013, 19:13 от teta014

# 29
  • Мнения: 2 802
Много готино новото място на Пламен, но вероятно трябва да влезеш с него да си играеш там Simple Smile
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ааааааааааа Фейт това го мазахме най-напред, то е само билково, после минахме на такива дето имат лидокаин в тях

Еееее  Crossing Arms ... еми ако не му действа /ако са наистина зъби де  Crazy/ ще го сменям и аз  Mr. Green
На мен точно, че е билкова ми хареса  Laughing

Еха Тетааа ... цели 6 зъба  Shocked браво на Герито  Hug

Общи условия

Активация на акаунт