Скоро ще се учим да пълзим, "реда" във вкъщи ще разнообразим!

  • 31 386
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 802
Добро утро и от мрачен Бургас Simple Smile
Имам млечна каша на Ганчев и плодово пюре с извара на Бейбилов. Има ли значение с кое ще започна първо?

не ... с каквото ти харесва  Heart Eyes
аз бих почнала с кашата обаче  Mr. Green


а ето и лилавото ни уокърче  Mr. Green

http://media.snimka.bg/s1/1935/030113190.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/1935/030113191.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/1935/030113193.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/1935/030113194.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/1935/030113196-big.jpg?r=0

 обмисляме с ММ и вариант за проходилка  Whistling давайте идеи каква ... вие какви имате  Hug

# 46
  • Мнения: 224
Добро утрооо  Grinning
Мен 2 дни ме нямаше мноог много и си викам, сега няма да мога да изчета какво са изписали, пък то нищо  Mr. Green
Фейт , Пламката не одобрява мястото си май  Mr. Green Страааашен  Heart Eyes Показвам го на ММ вчера и вика, добре де, нали всички бяха на 6-7 месеца тук, този е поне на 1 годинка  Mr. Green Викам пооочти  Mr. Green Много го хареса  Heart Eyes
Ние в петък и събота си бяхме в Сливница при мама и това дете в петък вечерта такава зъбна криза преживя хора, че баща ми в бърза помощ тръгна  Mr. Green Не е смешно, но добре, че беше той да разведри с неговата паника, че малката беше ужас... Дра се 1 час и 30 минути, от много рев не можеше да се успокои и хълцаше много и главата й правеше някакви тикове... А пък когато нямаше сила да реве, ръмжеше.... страшна беше просто  Cry И няма зъб  ooooh! Аз си мислех, че така и горните са се показали, но уви  Tired
В събота, като се прибирахме, купихме от Хиполенд стол за кола и бънджи и на излизане от магазина отворих колата, сложих бебе в стола, седнах и ММ вика, дай ключа и се почна едночасово търсене на ключ  Mr. Green Буквално за 30 секунди забравих къде съм го оставила  Mr. Green

# 47
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Добро утро!Ние тази сутрин станахме в 7.30 нищо,че снощи яде последно в 21.30.Днеска тук прехвърча сняг и ми иде да се  #2gunfire в това ужасно време.Май и на Мол няма да ходим,че мъжо е 1 смяна и като дойде ще е уморен.Аз мисля да приспя дребен и да го оставя на свеки и да отида да му взема малко блузки и ританки,че всичко ни е омаляло.Мисля да видя и за някакви играчки,че всичко ни е омръзнало.
Фейт,много хубаво е Уокърчето.
Проходилка имаме,но е на Шумен и ще е снимам като си отидем.
Сега Ви качвам 2 снимки на Дени да го видите колко е порастнал.

# 48
  • Мнения: 2 802
Ние в петък и събота си бяхме в Сливница при мама и това дете в петък вечерта такава зъбна криза преживя хора, че баща ми в бърза помощ тръгна  Mr. Green Не е смешно, но добре, че беше той да разведри с неговата паника, че малката беше ужас... Дра се 1 час и 30 минути, от много рев не можеше да се успокои и хълцаше много и главата й правеше някакви тикове... А пък когато нямаше сила да реве, ръмжеше.... страшна беше просто  Cry И няма зъб  ooooh! Аз си мислех, че така и горните са се показали, но уви  Tired

Ох милата тя  Confused а тези тикове ги прави и Пламен /винаги при педи/, първия път се притесних ужасно много  ooooh! Представям си обаче какво ти е било ... има ли поне надежда скоро да избие зъбчето  Praynig


Фейт , Пламката не одобрява мястото си май  Mr. Green Страааашен  Heart Eyes Показвам го на ММ вчера и вика, добре де, нали всички бяха на 6-7 месеца тук, този е поне на 1 годинка  Mr. Green Викам пооочти  Mr. Green Много го хареса  Heart Eyes

 Joy  хаххаха .... на там е тръгнал, към годинката, ама бръза повече  Mr. Green Hug Hug Hug


Я кажете сега друго. какви са процедурите за детска кухня.  Thinking
Трябва ли предварително записване, каква е разликата м/у частна и държавна и кое е по-добре.
Чудя се дали като въведа вече всичко ... значи към края на май, да не го запиша една седмица, десетина дена на частна малкия да видим дали ще яде кухня  Rolling Eyes
За Пловдив мамите, които са зопознати или имат инфо да кажат  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 10
за кухнята трябва да видиш коя ти е най-близко и да питаш за условията
нашата на Каменица е от 10 месец, но може и по-рано, ходиш в края на месеца като дават купоните за следващия с акта за раждане и взимаш за цял месец и плащаш

# 50
  • Мнения: 224
Фейт , няма изгледи май  ooooh! Пипах я отгоре, много е твърдо, но това дето ще се падне между двата зъба го бъркам често със зъб  Mr. Green Тези отдолу почти не ги усети малката, като излезнаха, но следващите ще наваксват явно  Confused Мен ми стана гадно, че се случи точно, когато мама я гушкаше и тя щеше да се побърка напараво  Tired

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 7 293
Момичета от Пловдив,колко пари взимате пюретата Слънцо (малките)?

# 52
  • Мнения: 2 802
Момичета от Пловдив,колко пари взимате пюретата Слънцо (малките)?
1,12 .... 1,13 ... зависи от къде  Laughing

Ох, Стаси ... наистина много гадно  Tired и аз бъркам, ам пусто нищо не усещам ..не разбирам как трябва да е точно. Като ме захапе от долу като, че ли е твърдо, ама  Confused


Бели, а някаква бележка от педи не трябва ли  Thinking Зори или Нубчето май казаха, сега като се сетя  newsm78 Значи ще търся кухня в моя раюон и ще питам. Има едно място, ама там дамо разливат  Thinking ще ги питам обаче жените ...

# 53
  • Мнения: 10
Момичета от Пловдив,колко пари взимате пюретата Слънцо (малките)?

1.13 лв

# 54
  • Мнения: 201
Здравейтееее
Ох Стаси направо ужас с тия зъби, Ники беше с такава криза на 1-ви януари, зъб се появи на 22 без да се подуват венците. Тогава му дадох нурофен, та се успокои и поспа малко.
Фейтче - проходилка????? Защо, ти не беше ли против, а пък и на пламен няма да му е нужна много.
Часната кухня в Пл е от 6 месеца, 3 лв, носят ти я вкъщи и май е по-вкусна от държавната.
Държавната е от 10 мес и е 1,50 на ден. Може с бележка от педито да го запишеш по-рано. Има 1-во, 2-ро, 3-то. Ако Пламката не я яде ще ти взема купоните аз, Ники мисля че няма да има проблем.
Основното се яде на обяд, десерта следобяд, супата за вечеря.

# 55
  • Мнения: 2 802
Лина ... защо питаш за пюретата, при вас колко са  Thinking

Зори ... обмислям варианта и за проходилка, просто да видя дали ще има по-голям интерес от кошарата  Mr. Green ще вземем една пробно пък ще видим после дали и ще купуваме  Whistling
Хммм ... следващия път тогава ще говоря с педи  Thinking тя много добре знае, какво злоядо човече е Пламен, та дано се навие да даде бележка. Фактически не съм въвела само жъълтъка, телешко, свинско и кисело мляко не съм давала ... като последните две не знам дали още не е рано и дали ги използват в кухнята - ще се пита наистина на място Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 10
Фейт за това си питай на място, навсякъде искат различни работи

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 7 293
1.30-1.40 са

# 58
  • Мнения: 2 802

 #Crazy стига бе, от къде ги взимаш ... те при нас големите са на 1,29 /1,30

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 7 293
Ми............удоволствието да живееш на морето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт