След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 18

  • 37 285
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 541
2001 - Божичко, Реджеб влезе в къщи, най-спокойно взе залък хляб, Мехмед се вбеси ....
2013 - Н, Д. и Ъ. пак си говорят, все Фърат чувам, тя, където е Ърмак всичко се върти около нея и нейните проблеми Mr. Green

Последна редакция: чт, 11 апр 2013, 02:04 от lia-martin

# 61
  • Мнения: 9 541
Нарин рече на Ъ., че като не става с Ф., мъже много /нещо от сорта/ та си навлече гневния поглед на Дениз.
Сермет пък събрал всички снимки от папарака и ги разглежда.... но пак за Фърат говори, какво ли видя?

# 62
  • Мнения: 9 541
2013 - Юмм казва на Реджеб, че е видяла Шадие, а той един внимателен към нея, падна ми капата Mr. Green

Последна редакция: ср, 10 апр 2013, 22:19 от lia-martin

# 63
  • Мнения: 9 541
Нарин отиде при Сермет във връзка с Шадие. Сермет пак мели нещо за Фърат.

Дениз пък е при Фърат да посредничи за сестра си...., но разговорът явно не тръгна на добре, Дениз си тръгна ядосана.

Последна редакция: ср, 10 апр 2013, 22:20 от lia-martin

# 64
  • Мнения: 9 541
1996 - Ф. и /най-малката/ Нарин си говорят, той даже приседна при нея на пейката.

Изпуснах последната сцена, Дениз видя  колата на Фърат ли  newsm78 - поправка, видя бялата кола на Нарин, влизаща в подземния паркинг на апартамента на Фърат  Shocked Shocked Shocked

Сон 9 еп.

Последна редакция: чт, 11 апр 2013, 02:16 от lia-martin

# 65
  • Мнения: 9 541
Момичета Hug, извинете ме, чета се, но  нищо не съм направила, еее, днес явно това е положението hahaha hahaha hahaha

За тези, които ще погледнат и ще си лягат



# 66
  • Мнения: 12 837
Свърши с хубава гледка за Дениз.
Фърат отдряза Ърмак, йок  мерак да се жени за нея. Каза на баща си че е приключил,  но бащата май го разбра погрешно. ф ревнува Нарин от ариф, той обаче помогна на Нарин  в създалата се ситуация, но защо ли ми се струва че харесва Нарин, гледа я с друг поглед. Ъ  изпадна в нервна криза, Дениз тръгна да разговаря с Ф, но удари на камък

Малко стоп кадри от мен, може да са не дотам чисти, но мнгог ми прекъсваше , смених няколко линка
Фърат настоява че от Нарин зависят нещата, затова ни показаха диалога от къщата



Ерол скръцна със зъби, какво иска да работи за Сермет





Нежен, мил любовта прави чудеса.Смешни са ми тия двамата, но ми стана жал за Ибо, той преживя трагедия- майката избяга, остави баща си горкото дете. Гледа жално, а  тия двамата влюбени та загубени.

# 67
  • Мнения: 485
видя Нарин в колата й да пристига и влиза в подземния паркинг! Дениз е като хрътка  Grinning души навсякъде  hahaha
А този ще откачи покрай лудия си ШеФ

# 68
  • Мнения: 12 837
Лия май само двете се напъваме пред екрана, но ми хареса поведението на Фърат, поне стана ясно че няма да се обвързва с Ърмак. иска да се разделят за да реши дали да се ожени за нея- предтекст да я отдалечи от себе си. Запали с газ колата и я прати на тротоара да изтирясва. Joy Joy Joy ако е малко умна и има достойнство би трябвало да не го поглежда, дори споменава името му.
и нещо от фейса с  google
Бабур: Това момиче какъв парфюм използва  Вземи една кутия, една кофичка в средата на залата koyun.Gelip получите повече миризмата беше доста добър, поне  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 12 837

А този ще откачи покрай лудия си ШеФ
Но Сермет го нарече приятел и той се разнежи, иначе за едната чест беше готов да се гръмни Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 485
Лия май само двете се напъваме пред екрана ...
И аз, и аз  Grinning
На мен ми хареса Атъф  Heart Eyes включи се в играта като истински приятел , нооооо... май вече си падна по Нарин  Thinking
и дали Фърат затова не реши да отсвири Бледоликата ... има вече заплаха за територията му, която се готви да превземе наново  newsm78
 photo Merhamet_9 http://prikachi.com/gallery_view.php?gal=13942&user=25241&page=2

# 71
  • Мнения: 485

Не знам какво разискваха (предполагам отказа на Фърат), ама Нарин се правеше на утрепана  #Crazy

# 72
  • Мнения: 8 470
Ели Hug,Лиа Hug,Петан Hug мерси за преразказа и снимките от серията  bouquet  bouquet  bouquet
Аз не гледах защото още съм на предната серия  smile3521.Но уикенда ще си изгледам двете серии на веднъж -доста интересни неща са се случили явно  smile3521
Ето  и от мен бледоликата  Joy Joy Joy Joy Joy Joy как е вперила поглед във Фърат

# 73
  • Мнения: 485
Не знам, но двете абли -сестри ни ги представят нещо като "кухавели"  Mr. Green Чудя се на Дениз, след като знае историята за нещастната  лИбоФ на Нарин и от къде е момата, след като знае и Фърат от кой градец е, толкоз ли не може да навърже 1+1  hahaha ама да става дизи  Grinning
не му е приятно на Фъратко той все гледа на умряло  ooooh! как ще се бори - не знам  ooooh!
И много гот се получи с фотките във вестника - супер! за уДжас на Лудия и фотографа

Хади, лека да е нощта  1crib

# 74
  • Мнения: 12 837
Не му е приятно на Фърат, беснее и затова  си тръгна от вечерята. каза че си тръгва, защото утре имал важна среща, да ходи да си полегни Mr. Green
Дениз действително би трябвало отдавна да разкрие какво се случва, колко пъти имаше пред себе си явно доказателства. Ърмак е почти убедена в Нарин , че и ,, мъти,, водата. Фърат след като иска да стои далече от нея , съвсем нормално е да си помисли че причината е жена, още повече че прислужницата и съобщи по телефона за хубава жена заминала с Фърат.
Интересно защо Ф каза на баща си че всичко е свършило и онзи се израдва, изглежда си помисли край на връзката Нарин Фърат, беше щастлив.
Атъф е сладък на пук на славата му на нощен плейбой, хлътването по Нарин е сигурно


Общи условия

Активация на акаунт