Аватарно - велико любовна / Тема No 25

  • 18 769
  • 716
  •   1
Отговори
# 240
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 328
Здравейте, дами  Hug
Ех, Деси какви разкази предизвика  Hug
Скрит текст:
Моите пък и двете раждания бяха смешни и лесни Simple Smile При първото 15 дни преди термин - лекарката ми каза  сутринта да отида до Майчин дом, че имам албумин и това е предвестник за раждане ... Еми цял ден с приятелки, лекции, биричка ... Вечерта към 19 викам на съпружието: "Хайде все пак да отидем до МД!" ... и отидохме Simple Smile В 19,30 бяхме там и решиха да ме приемат в патологията, че да ме преглеждат и изследват на следващия ден ... Разбрахме се да сляза да се видим към 20 и 30 ... Хлапета на по 20 ... Какво да ни правиш все не се бяхме нагледали и наприказвали ... В 20 ме прегледа лекарката да ме приема и вика: "Леле, 8 см. бързай за родилна зала!" Пък аз нищо не чувствах  Embarassed След 20 мин. бях родила  Joy А с втората ... Събудих се в 3 през нощта, че ме "пристягаше" корема ... 20 дни преди термин ... В 3 и 30 викам на мъжОто: "Хайде все пак да идем до МД!" И в 3 и 55 бяхме там Simple Smile Вървя по коридора пред сънената акушерка в приемното отделение ... събличам се и хвърлям дрехите по земята, тя върви след мен и крещи: "Какво правиш?" Аз й викам: "Раждам!", а тя: "Вие всички знаете повече от лекарите ... Обличай се!" ... Мъжото върви след нас и ми обира дрехите ... Лягам на кушетката за преглед, а акушерката: "Стискай, не напъвай, че се вижда главата ... Бързай да се качваме в родилно!" ... И така  ... след 10 мин. престой в МД бях родила и втората Simple Smile ... Сега като си спомням ... Мъжа ми дойде да ме види и само каза: "Ти си луда, а ако беше 3 след обяд и бяхме в задръстване? Какво щяхме да правим? За третото влизаш в болница в края на осмия месец!"  Joy Готино беше Simple Smile

# 241
  • Мнения: 16 176

la vida loca ,разсмя ме от сърце ме разсмя Hug
Дано оттук нататък все така да "бързат"бебетата от темата Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 11
С Гърция нещо не моем се спогодим...ама го отдавам на умората, пък и има време до понеделник.
Като споменахте бременост и ядедене, та се сетих...аз живеех на лапад и маслини....от всичко друго ми се гадеше Sick..чувствах се като немска овчарка, надушвах от километри....а нераждалите момичета, няма да се плашите, аз съм един от най-страхливите представители на човечеството в това отношение, ама на, оцелях.Всичко си струва поемеш ли в ръце мънинкото човече Heart Eyes

# 243
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Плави-най-накрая изгледах "Всяка година в същия ден"  smile3518 струваше си Heart Eyes
Друг път предопреждавйте за носни кърпички Wink

Плави? Ти ме уби  hahaha hahaha hahaha hahaha Казах ли ти,че филма е хубав,а книгата е 10000 пъти по-добра  Heart Eyes Кърпичките си казах аз,че има за реване  Peace

# 244
  • Мнения: 16 176
Сори Embarassed ама много извинявай Praynig
Сега нещо втория филм го мъча ooooh!
На две части се свали и суб.само за втората newsm45 newsm45 newsm45
Голям зоР Rolling Eyes

# 245
  • Мнения: 110
Плами, напиши как се казваше книгата, дано я има в електронен вариант та да си я дръпна.
Ето, казах ви, че Джойка ще ни бойкотира - цял ден не се е вясвала тук. Mr. Green

# 246
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
la vida loca, ти ме разби! Как така до 8 сантиметра нищо не те е боляло?! Пък аз бях доволна, че до 5 сантиметра нищо не усетих, а то какви случаи имало!  Shocked  Hug

# 247
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Плами, напиши как се казваше книгата, дано я има в електронен вариант та да си я дръпна.

Винаги в същия ден Peace Hug Hug Hug

Това открих:
http://erabooks.net/?action=show_book&bid=390
http://knigazateb.com/knigi/hudojestveni/drama/vinagi-v-sashtiya-den/
Не открих обаче електронен вариант  Thinking

# 248
  • Мнения: 11
Плами, напиши как се казваше книгата, дано я има в електронен вариант та да си я дръпна.
Ето, казах ви, че Джойка ще ни бойкотира - цял ден не се е вясвала тук. Mr. Green
На руски и английски http://flibusta.net/a/24003

# 249
  • Мнения: 2 201
Плами, напиши как се казваше книгата, дано я има в електронен вариант та да си я дръпна.

Винаги в същия ден Peace Hug Hug Hug

Това открих:
http://erabooks.net/?action=show_book&bid=390
http://knigazateb.com/knigi/hudojestveni/drama/vinagi-v-sashtiya-den/
Не открих обаче електронен вариант  Thinking
Гледах филма. Поревах си стабилно.
 Mr. Green
Мерси много на Плами.Много ми хареса.

# 250
  • Мнения: 16 176
Е, да докладвам-изгледах и втория филм"Изкуплението"-пак по роман.
Свършиха се кърпичките у дома. ooooh!
Последното интервю-монолог на Ванеса Редгрейв е за учебник Hug
Благодаря ти Плами, и то мнОго Hug

# 251
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Добро утро!
la vida loca, много весел разказ.  Laughing 
Аз открих книгата в Продавалника и си я купих за 6лв.  Mr. Green

И да ви помоля да гласувате за рисунката на моето момиче.. http://energysave.bg/preview.php?p=188

# 252
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
Аз умишлено се въздържам от любовните филми, убедена съм, че са много хубави, но напоследък не искам да си създавам допълнителни причини за рев.

# 253
  • Мнения: 16 176
Добро утро!
Да почерпя по едно кафе за лек и приятен ден Hug
Скрит текст:

За любовно-романтчните филми,образно си поплаквам Embarassed
Иначе фактът,че размишлявам дълго върху тях значи са ме докоснали дълбоко Hug
КАТИ-гласувах Heart Eyes
Успех а твоето момиче Hug

# 254
  • Мнения: 796
оф, сетих се, че пак съм си забравила снимките на компа в работата  ooooh!

И аз като Сосчето дълго размишлявам, но ако са драми или трагедии  Crazy. Преди романтичните ме разчувстваха, но явно с годините ставам все по-голям ботор Tired

Как свършваше филма на Плами

Скрит текст:
спомням си, че тя умираше, така ли свършваше?

Кати, гласувах, много хубава рисунка Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт