Аватарно - велико любовна / Тема No 25

  • 18 767
  • 716
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 110
                                                                                                 
Цитат
П.П. Аууу, Нези, страхотна си така.
-Машонка,благодаря ти! В твоя любим цвят съм. Simple Smile
АбЦолютно! Аватарът особено е невероятен.

И аз плача, като гледам 'Титаник". От смях Mr. Green
извинете, не се сдържах Blush
хахахах, и на мен не ми е от любимите филми. А да не говорим пък за Лео (сори Акашка  Wink. чудя му се и на мъжа ми, че му е любимец).

# 61
  • Мнения: 3 408
Вече си мислех, че само аз не харесвам Лео.  Crazy Филмът не съм го гледала точно заради него.

# 62
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 654
Ейй, ама сте едни Joy Joy Joy...нищо, вие не го харесвайте Лео, аз ще си го харесвам Crossing Arms
И ще си реваааа newsm45 smile3506 пък.

# 63
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
Аз пък съм от върлите фенове на Лео  Mr. Green . И не на външност, а на актьорския му талант и умелостта,с която подбира какви роли да изиграе, не съм гледала слаб филм с неговото участие, поне по моите критерии. "Титаник" не прави изключение, за мен е много силен филм, нищо че има славата на лигав.  Crazy

# 64
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 654
Аз пък съм от върлите фенове на Лео  Mr. Green . И не на външност, а на актьорския му талант и умелостта,с която подбира какви роли да изиграе, не съм гледала слаб филм с неговото участие, поне по моите критерии. "Титаник" не прави изключение, за мен е много силен филм, нищо че има славата на лигав.  Crazy

мммм, а така newsm10 smile3521
и аз, и аз, и аз - Ройс Hug

# 65
  • Мнения: 796
И май ревах като гледах за 1-ви път Титаник, но не съм много сигурна. По принцип изключително рядко рева на филми, страшен изрод съм   Blush

Лео много го харесвам като актьор, страхотни роли има, особено от по-старите му филми Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 1 694
Рус + синеок + безбожно сладникъв Sick Не обичам такива. Има някои изключения, но Лео не е от тях. Иначе и аз рева на Титаник, щото съм си романтичка.

# 67
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Рус + синеок + безбожно сладникъв

Къдеееееееееееееееее Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Joy Joy Joy Joy

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 618
5т. за sause baus
4т. за dreen eyes
3т. за Машонка
2т. за Rois
1т. за Девичка
Любовната история, която не познавах- silveto
Любовната история, за която мечтая- Плами
Любовната история, която ме разплака- MementoMori

Браво на всички участници!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 69
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
Е, безбожно сладникъв беше Лео навремето, не отричам, ама сега не му е вече такова излъчването.

# 70
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Няма повече да отлагам,защото се обърквам повече...
Гласувам като тематика в разказана история;рядко се среща такава игра затова давам път на нея-картинките за други  Hug

Любовната история, която не познавах:plami89
Любовната история, за която мечтая:Мимии
Любовната история, която ме разплака:nezito
5т.за la vida loca
4т.за Sophia L.
3.за Sellene
2т.за Sunny Sky
1т. за Sause baus!

# 71
  • Мнения: 111
Рус + синеок + безбожно сладникъв

Къдеееееееееееееееее Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Joy Joy Joy Joy
Такива ми ги давайте на мен ,ако не ви харесват... Grinning Мога да ви покажа мм ,да видите защо хехе  Mr. Green
Инак Лео в Титаник много ми харесва.После гледах "Плажа" и се спрях с негови филми,ама по съвет на сестри / Роис/ пак започнах да гледам и наистина е супер талантлив!
А за гласуването - много ми е трудно!!!Всички са прекрасни!

# 72
  • Мнения: 110
Ааа, Плажът го харесвам, но не заради Лео. Той ми е физически противен, а не като актьор. Иначе и мъжът ми е светъл със светли очи, ама Лео ми е ...мазничък.  Wink

# 73
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, безбожно сладникъв беше Лео навремето, не отричам, ама сега не му е вече такова излъчването.
Мда, ама докато беше сладникавец, правеше смели в невероятни филми (изключая "Титаник'), пък сега като е мъжествен или гледа лошо и стреля с голям пищов, или гледа тъжно и се влачи като пребито псе след някоя Кейт или Марион Laughing. Честно казано, предпочитам стария Лео- този до "Кървав диамант".

# 74
  • Мнения: 111
Гласувам след дълго мислене ...
silveto   5 т. - безкрайно любима история...и страхотни снимки!
Sause baus! 4 т. - също много харесвана от мен .
Rois 3 т. - уж е реална ,а толкова като филмова!Много ми харесва такава бурна любов,макар и трудна!
Акаша 2 т. - Класика.Обожавам песента и филма!
MementoMori 1 т. - Класика.Обожавам песента и филма!

Любовната история, която не познавах:joy_r и Sunny Sky

Любовната история, за която мечтая:Sophia L.

Любовната история, която ме разплака:la vida loca

 

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 20:33 от Fraqueza

Общи условия

Активация на акаунт