ТРЕТИ клас - втори срок - 3

  • 33 382
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 990
Извинявайте, ама за какви изходни по две на ден говорите повечето?
При нас са по БЕЛ, МА, ЧП и ЧО. Четири изходни. Аз съм навита и в един ден да им ги пуснат четирите , не е кой знае какво, като контролните, които така или иначе си правят-тест като тест. ThinkingАма да ги дават, а не да ми ги точат в последните дни. ooooh!

# 661
  • Мнения: 7 201
Извинявайте, ама за какви изходни по две на ден говорите повечето?
При нас са по БЕЛ, МА, ЧП и ЧО. Четири изходни.
А по западните езици?
Защото днес Дани ми каза, че ще правят изходно по АЕ. Rolling Eyes

# 662
  • sofia
  • Мнения: 8 959
Джиз, Светльо наваксва, за това така....

Нашата госпожа, като не е доволна от резултата, дава ново контролно (ниво, или както там се води)....чааак 5 докара Борис по математика. Толкова да се е отпуснал, че не е истина....то и аз чакам с нетърпение да мине този месец. Laughing

Ирка, в нас имам ето това. Имаме и второкласното. Според мен са леки и лежерни задачките, но Борис е на друго мнение.... 6 и нещо е цената.

# 663
  • Мнения: 9 990
Е, Светльо наваксва, други още не са почнали.  Joy
Мамче, не знам, ние имаме един език само, дори и да правят нещо-какво ще му е по-различното от поредния тест, дето така ли иначе правят постоянно през годината? HugАз затова казвам, няма какво да ми ги цедят на час по лъжичка-определете един ден-дайте ги тез нива и си оформете оценките.

# 664
  • Русе
  • Мнения: 11 930
  Така е. Светослав наваксва изгубените часове миналата седмица.По различното е, че е върху целият материал по предмета. Не е толкова лесно, ососбено като не си бил две седмици на училище и не си правил преговор, връщаш се в 8 вечерта и сутрин от 10 излизаш пак. Като се вземе и под внимание, че не сме от най умните и старателните. Grinning Светослав засега води с две шестици по английски и ЧО. Направи вчера БЕЛ ЗИП и Музика. Днес по ЧП.Утре англ-ЗИП.

# 665
  • Мнения: 9 990
Не знам. Внушила съм на моите, да няма паника-контролно като контролно. Наборката често правят тестове на взетия материал, не само на последния урок. Мине-немине време-донесе за подпис тест. Това, което видях от други за тези стресиращи изходни нива не е нищо по-различно. Затова съм внушила на детето, че е лесно и толкоз. Да, стават сутрин в 7, прибират се в 10. За тест по Музика чувам за първи път, честно. ooooh!

# 666
  • Русе
  • Мнения: 11 930
  Музиката ни беше най големият зор. Дори нотите не знаеше китаристът ми. За композиторите да не гововрим.Там да си кажа честно го карах да учи най много. Иначе той изобщо не се стряска от контролни. Аз съм тази, която трябва за половин час да синтезира целия материал и да му привлека вниманието, за да благоволи изобщо да подготви нещо. При нас е така.  Thinking

# 667
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За тест по Музика чувам за първи път, честно. ooooh!

E, как?! Нашите правят доста тестове. Снимала съм един от последните, но вече не помня в кой апарат е, на кой компютър е... и т.н.

информация за Елена Гайдова?

знам  Mr. Green
Бившата класна на щерката много ми я хвалеше и ме съветваше да пратя синчето при нея.
Успокой се, много е свежа, млада и добричка. До последно с корема си идваше на школо...  Grinning Изглежда отговорен и спокоен човек.

Моят днес има изх. по БЕЛ. Цяла заран си игра на компа... накрая ми вика: мамо, спокойно де, ще се справя.  Hug


Аааа и един друг диалог от днес.

Аз: Днес ли е изпращането на 12кл., да не би да са ви извикали да им пеете?
Той: миии, не знам.   33uu
Аз   tantrum: ти някога нещо да си знаел... ?!?!?!?!   Rage
Той  bowuu : знаааааам буквите, знааам англ. букви, знааам и цифрите  Joy

# 668
  • Мнения: 23 460

Аз   tantrum: ти някога нещо да си знаел... ?!?!?!?!   Rage
Той  bowuu : знаааааам буквите, знааам англ. букви, знааам и цифрите  Joy
Hahha,и моя само това май знае!!! Mr. Green

# 669
  • Мнения: 9 990
Да, при нас контролно по Музика няма. Нито тест до тук. Инак си имат този час, разбира се, в нотната тетрадка има два реда ноти-да се знае какво е нота и каква е, има общи неща за композитори, вид музика и т.н. но никога не е пускан тест на това. Просто пеят или слушат по-често музика. Thinking
Другото е липсата и на оценяване по физическо. Ако до миналата година госпожата се изхвърляше с нормативи, то тази година играят само на народна и заплахи за двойки няма. Crazy ПО АЕ специално, правят всяка седмица някакъв тест, де да знам , може и да е минало изходящото. Знам сам, че предстои по ЧО„ ЧП, БЕЛ и МА. Толкоз. Реално нямат взет целия материал, въпреки, че е преговор. Thinking Прекалено много часове, в които са правили тестове, хахаха, и то не останало време за материала докрай. Whistling
ПП. В тази връзка, след като майка на четвъртокласници ми показа учебника по ЧО за 4 клас, а също и матурите, установих, че май ние майките прекалено се вживяваме. Матурата я покрива наборката от воле (дето се тръшкахме за ЧО), убедена съм, че и повече от децата също, и истериите са лекинко преекспонирани. Това, дето се тръшках и аз за ЧО и годините, вече ми мина. Догодина нищо различно няма да учат, след като сега се справят и догодина ще. Темпото ще е същото.

Последна редакция: чт, 16 май 2013, 12:46 от Jizzlobber

# 670
  • Мнения: 14 133
Нашите явно са минали всичко, без да разбера.  Joy
До утре ще ги оформят според моето дете.  Wink

# 671
  • Мнения: 9 990
Е, аз специално питах, щото и на мен не ми се докладва, просто се разписвам на подаден тест, но както казах-то е всяка седмица-тече си така цяла година с тестове. И като питах-изненада-не били минали още, ще са на 30-ти. Е кога ще ги оформят? Crazy ooooh!Аз викам, що не и на 1 юни.

# 672
  • Русе
  • Мнения: 11 930
  Късничко на 30 за идходни нива.  newsm78 но пък сигурно ще направят стабилна подготовка. Поне за тези,деца които внимават в училище. Не като моето да правят скечове с Микито.  ooooh!  Имат една актриса в класа. Преди няколко седмици, след като за пореден път класната я е изгонила от часа изиграла следния скеч - Главата и е заклещена и тя не може да стане, та я дърпала и така докато излезе от часа. После се връщала в стаята да провери дали си я е взела. Познайте дали след този пърформанс Светослав е слушал нещо.  Laughing

# 673
  • Мнения: 4 972
Да, по ЧО и ЧП не се притеснявайте, материалът е същия. Малко по-разширено, но като цяло с ВО могат да се справят и третокласниците. Тази година бяха доста леки тестовете. Нямаше години по ЧО, само 681 и тя дори беше написана - не трябваше децата да я пишат. Е, слагат някакви по-завъртяни въпроси за уловка, ама се преживява. Laughing
Jizz, нямам думи, голямо престараване при вас. Rolling Eyes

# 674
  • Мнения: 1 194
Джиз, не е само при вас така. Последната седмица и Волен ще прави изходни - по БЕЛ и математика.
Зелени училища също няма. Тази седмица като капак, че е шестдневна, в неделя са на екскурзия  Whistling
Иначе преговаря по ЧП материала, а контролното във вторник е било върху човешкото тяло само. Предполагам, че нещо не е разбрал пак, ама какво да правя, да си отваря ушите.
Днес трябва да е минало изходното по ЧО.
По музика съм виждала контролно - правят диктовка на нотите  Mr. Green Моят музикален инвалид може да ги напише, но категорично не може да ги изпее.
Всички вече са много изморени, в това число и аз. Да се свършва вече и тази учебна година.

Хм, попрегледах тестовете за ВО...чудно ми е какво точно ще учат в 4-ти клас, след като той и сега може да ги реши тези тестове. Само по математика може да има неща, които да не успее да пресметне  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт